Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:04

Luna Ty si krásna na oboch fotkách ale je jasné, že sa musí najmä nositeľka vlasov cítiť dobre a byť so svojou korunou krásy spokojná. 

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:08

Luna Vidíš, a podle mě jsou ty šedé fakt dobré.

brrr Pinot Noir Děkuji moc za názor, tak že bych nechala first world problem plavat a zase jen zkrátila konečky?

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:08
Reakce na Garfie:

Luna Prosím tě, ty jsi tak krásná, ty můžeš mít na hlavě cokoli!!! 

​Taky to tak vidím. Luna

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:09

gtea nech, máš krásný vlasy a sem tam šeď není nic. 

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:10

Luna mně se víc líbíš na té první fotce.

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:13
Reakce na notna:

Mám to teď takto, pořád víc černých než šedivých. Líbí se mi to a jsem spokojená. Musela jsem chodit na barvení odrostu každých 6 týdnů. I tak mě to štvalo, protože na hladko jsem mohla foukat tak 14 po barvení, pak už to bylo vidět. Ve vlnitých se to schovalo líp. Jak začnou být odrosty vidět, přijde mi to horší než ty přiznané šedé. Ale chápu, že někdo to má naopak.

Omlouvám se, jestli to bude obří, neumím to zmenšit.

​To vypadá pěkně. 

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:17
Reakce na Pinot Noir:

Luna mně se víc líbíš na té první fotce.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:21

Garfie no tak to nemuzu.
A ty sede stetiny fakt ne, k tomu musi byt sebevedomi, ktere ja nemam ani s hustyma lesklyma vlasama, natoz bez nich.

Offline Garfie
Avatar
24037 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:22

Luna Ty jo, ale mně se to líbí, fakt! 

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:28

notna já mám ty vlasy rovné přirozeně, ségra to musí barvit co tři týdny a to je už hraniční - přesně jak píšeš, po 14 dnech už to je fakt vidět. Tak na to teda fakt nemám. ani doma ve vaně, natož někam běhat. 

Radši budu zanedbane šedivá než zanedbaná s odrosty. Jina možnost totiž moc není. 

Světle vlasy mi nesluší, jsem takový dost Sněhurka typ, i když věkem se ty kontrasty zmenšují. 

Online Karja
Avatar
36022 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:31

gtea Já půjdu proti proudu. Mně se ty šedé vlasy v tmavých vlasech a ty je máš ještě takové dotepla moc nelíbí. Možná v nějakým krátkým mikadu, ale v takhle dlouhých moc ne. Normálně bych si to obarvila. Ségra má dlouhe tmave vlasy, barví si je dokonce i někdy doma (já ji to barvím) a je to pěkné, i ji to kadeřnice chválí a to chodí fakt k pořádné. Takže bys to třeba zvládla obcas i doma nějakým přelivem a když se ti to nebude líbit, tak první přeliv se vymyje. No máš hodně možností!

notna Ty už to máš víc a takové tón v tónu, to je něco jiného;-). 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:43

Garfie Mne fakt ne, ja mam moc chlapsky rysy, to uz mi prijde moc...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:43
Reakce na Candance:

Ja barvim. Kolik moc sedych vlasu mam, jsem zjistila v Covid lockdownu. Ted zvazuju meliry, aby nebyl videt ten ostry prechod.

Malo zenam ty sedive vlasy slusi a neshodi vizaz. Nektere to unesou ale moc jich neni

​Hele mně to každej chválí a vždycky chválil, mnohem víc než s jakoukoliv jinou barvou. Ale zcela určitě to chce často k holiči na slušnej střih - jak je strašná šedivá pěšinka v obarvenejch vlasech, tak neméně strašný jsou šedivý vlasy neupravený. Nejde o to, že to někdo neunese... spíš se ne tak často dostane k holiči, a už je průser na světě. 

Značně prošedivělou kštici jsem měla už ve třiceti a tehdy jsem to doladila jemným melírem páč jsem se styděla jít rodit jen jako obyčejně šedivá

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:52

barbucha ono k té neúpravě... Ty jsi jasná, jak to máš dobře střižený, tak se ti to "rozhrabat" už prostě nemůže. Jenže jsou vlasy, které na svým místě nevydrží a pokud to není "Barbucha" střih, nebo utažený drdol, tak smolík.. Třeba já mám podrosty po celé hlavě, lakuju to, uplácávám, všecko marný. Jak už teď nenosím baret, tak jsem furt rouhrabaná jak Rozára. To mi úplně stačí, šedou k tomu fakt už nepokouším. 

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:00

Karja Já když na to koukám, tak i přemýšlím, jestli nebarvit třeba jenom vlasy na spodní části hlavy (na svůj odstín). Přijde mi, že je jich tam nejvíc bílých, že to je ta část, co kazí dojem . Není to nesmysl?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:06

Pavlena 

Tak rozhrabání to jest určitá ležérnost přece nevadí... Mně se líběj i dlouhý šedivý (a ty se můžou právě svázat aspoň) - teda pokud jsou umytý a dotyčná nemá na hlavě vlasů dohromady pět.

Ale je poznat, že tetina nebyla dlouho u holiče - a u těch šedivejch zvlášť, to musíš pravidelně.

No, ať se každej barví nebo nebarví, to už je na chuti každý soudružky. Ale je potřeba se pak podle toho chovat - každá tahle cesta má něco: někdo musí na barvu, jinej zas častěji na střih... 

Online Karja
Avatar
36022 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:07

gtea No podle mě to bude docela rozdíl, ty nabarvené vlasy budou mít i takovej jinej lesk...to už bych vzala všechno. 

Offline Gatita
Avatar
7176 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:08

Pavlena

To je dalsi faktor. Mne vlasy vzdycky hodne padaly a masivne dorustaly, takze neustale vypadaji jako chlupata deka, pripadam si dost neupravene, i kdyz mam vlasy solidne ostrihane a zdrave. Takze sediny do toho taky nechci. 

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:12

Karja Všechno to barvit nechci, to to radši nechám být takhle. Já bych odrosty musela dobarvovat tak každých 14 dní (viz debata výše, vadily by mi víc než stávající stav) a na to fakt čas nemám, ani lidi .

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:15

barbucha To nejsme vůbec ve při..

Gatita to jsme dvě, no...