Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:16

gtea Máš krásné vlasy. Nebarvila bych. Akorát u těch šedin mi klasický spletený cop přijde takový "lesanovity" . Pokud to je záměr a člověk ten styl má rád, nic proti.  Když si vlasy pletu, tak něco trochu výstředního, třeba cop kolem hlavy s rozcuchem apod. Nebo zapleteno klasický, ale k tomu mám třeba těžký boty a křivák, aby to bylo jiné. Doufám, že se tě to nedoktlo. Není to myšleno zle.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:19

gtea Mas krasne vlasy. Kamaradka ma hodne podobne a nechava si je mirne prosvetlit (vypada to spis jako takove vysisovani od more) a pres to ma nejakou barvu s leskem. Takze ty sediny vypadaji jako to prosvetleni. 

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:34

notna Neberu to špatně, těžké boty a koženou bundu nosím po většinu roku, tak snad to není úplná lesana. Naopak v copech okolo hlavy mi přijde, že vypadám jako dojička (případně dojička po průchodu roštím) a to mi k tomu křiváku moc nesedí .

Lamicka 

Díky! Já se té celobarvě snažím vyhnout, pokud to půjde, viz debata o odrostech.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 24. března 2022 15:27

Aranel 

Já se barvím hennou a chytá na všechny vlasy, ale na šedé/bílé chytá míň, má to trochu jiný odstín. Zatím je to jako oživení ve zbytku, takže nemám jednolitou barvu, ale neřeším.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 24. března 2022 16:42

gtea máš krásné vlasy a kvůli těm pár šedinám bych to neřešila. Já mám vlasy spíš jako notna a Teda doufám, že postupně zešedivím. 

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 24. března 2022 19:56

notna tohle se mi ale vyloženě líbí. Ona je šedivá a šedivá...Taková stříbřitá, co máš, má jiskru. Nejsou hezké ty teplé odstíny, vypada to zaprášené. Ale je fakt, že se to musí umět nosit. Jako všechno, žejo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 24. března 2022 20:34

Juch juch! Právě jsem se vrátila... od kadeřníka! Na hlavě obligátní 2cm šedin a zas se cejtím jako člověk

Protože jak jsem tady měla ty rozumy ohledně upravenýho účesu prošedivělejch vlasů, říkala jsem si pak že ode mě to teda sedí (po letmém pohledu do zrcadla)

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 24. března 2022 20:45

rozarka Děkuji. Musím si je občas mýt šamponem pro šedivé vlasy. Nebo aspoň používat kondicionér pro šedivé vlasy. Jinak bych tam ten žlutý tón měla taky.

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 24. března 2022 21:42
Reakce na notna:

Mám to teď takto, pořád víc černých než šedivých. Líbí se mi to a jsem spokojená. Musela jsem chodit na barvení odrostu každých 6 týdnů. I tak mě to štvalo, protože na hladko jsem mohla foukat tak 14 po barvení, pak už to bylo vidět. Ve vlnitých se to schovalo líp. Jak začnou být odrosty vidět, přijde mi to horší než ty přiznané šedé. Ale chápu, že někdo to má naopak.

Omlouvám se, jestli to bude obří, neumím to zmenšit.

Hezký to máš, krásnej stříbrnej odstín

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 24. března 2022 21:43

gtea Prosím tě, dobrý je to!

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 25. března 2022 11:16

Garfie Diskuze uz je jinde, ale taky dekuji za pochvalu oboci, budu si ho ted vice vazit.

Jinak vlasy asi zkracovat budu, zvykam si rychle, uz jednou jsem pred par lety podobnou zmenu udelala, jen jeste na kratsi (pak jsem to odbarvila, pak nechala rust, obarvila na ruzovo a na modro, coz pak zezelenalo, pak jsem skoncila s blond vlasama po zadek, pak obarvila na hnedo a ted zkratila, tak treba zacnu znovu)

(fotky jsou strasne, nebyly urceny k publikaci, ale pro ilustraci)

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 25. března 2022 13:29

Děkuji, už vím že mám tlustý kolena, tlustý kotníky a večer budu hledat šedý vlasy, abych nebyla pozadu, bee

Offline Kan
Avatar
7084 příspěvků moje polička 25. března 2022 15:13

Monulinecenka Jsi celá pěkná, nejen obočí.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. března 2022 16:38

Monulinecenka to je uplne jak dve jiny zensky plus tedy jeste treti co jsi ted.

Moc nezkracuj,rekla bych,ze te to dela starsi,mikado nebo longbob je nejvic sik.:-)

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 25. března 2022 17:23

Isca A mně se líbí, jak to máš ty. Což asi dělá i dobrý střih, který máš. Zrovna něco takového bych jednou chtěla.

Zatím na sobě šediny nevidím, ale barvení nemám do budoucna v plánu. Mamka má pár šedých vlasů v 70, možná budu po ní a nebudu to muset řešit, ale jinak bych chtěla šedivět bez barvení. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 25. března 2022 21:01

Já jsem taky tým barvení. Ve světlých se to ztratí,  ty tmavý jsou horší. Barvim každé tři týdny.  Jednou jsem si zkoušela takovou prosedivelou paruku,  mikádo a bylo to strašný.  

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 25. března 2022 21:35
Reakce na barbucha:

Tak rozhrabání to jest určitá ležérnost přece nevadí... Mně se líběj i dlouhý šedivý (a ty se můžou právě svázat aspoň) - teda pokud jsou umytý a dotyčná nemá na hlavě vlasů dohromady pět.

Herečka Lucie Trmíková (52) do toho šla naplno.

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 25. března 2022 21:45

domenica i kdyz je to krásná ženská, kvůli těm vlasům bych jí tipla podstatně vyšší věk :(

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 25. března 2022 23:30

Tulipe Fakt ti přijde starší? Mně vůbec ne. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 26. března 2022 00:01

domenica Pěkná ženská, ale řekla bych jí o deset let více. Je to moc lesanovité - zkrátila bych, nabarvila.