Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 02. března 2022 23:06

Monulinecenka krásné predtim i potom

Catherinne to je odborně longbob? Nebo mikádo? Podkova? 

Offline Catherinne
Avatar
9844 příspěvků moje polička 02. března 2022 23:17

EDITH4B moc hezky a jemně udělaný to máš, barva holt někdy není na nás, no

Offline Catherinne
Avatar
9844 příspěvků moje polička 02. března 2022 23:18

JankaM asi ten longbob. Podkova určitě ne, ta bývala na krku hodně vybraná a klasické mikádo vypadá taky jinak

Offline EDITH4B
Avatar
1997 příspěvků moje polička 02. března 2022 23:28
Reakce na Catherinne:

EDITH4B moc hezky a jemně udělaný to máš, barva holt někdy není na nás, no

​DíkyA přesně tak.

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 04. března 2022 09:39

711990 Hanka H Kan Zarinya rozarka Kokoska Daridari Pinot Noir Sweet Potato EDITH4B JankaM všem moc děkuji (snad jsem na nikoho nezapomněla), změna je to pořádná, ale jsem ráda, už mě ty dlouhý nějak nebavily.

A už teď mám chuť to ještě víc zkrátit.

Karja Díky, přiznám se, že obočí mi asi ještě nikdy nikdo nepochválil, takže mě to potěšilo.

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 23. března 2022 08:58

Co dělat s dlouhými tmavými vlasy, v kterých začínají být vidět jednotlivé bílé vlasy? Barvit na původní barvu nechci, spíš chci jít směrem přiznaných šedin. Ale nějak nevím, jak na to v tomhle raném stádiu . Budu ráda za jakékoliv nápady, děkuji!

Offline Aranel
Avatar
4522 příspěvků moje polička 23. března 2022 12:25

gtea To by mě taky zajímalo. Nešikovné vytrhávání před zrcadlem asi není cesta

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 23. března 2022 13:13

gtea no nejsem odbornik, ale kdyz priznat, tak asi nechat bejt..? Moje cesta to neni a i obecne si myslim, ze sediny jsou dobry, az je cela hlava stribrna. Takovy to sem tam neco pusobi hrozne neupravene. Zvlast na tmavych vlasech. 

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 23. března 2022 13:49

Pavlena Vystihla jsi přesně smysl mého dotazu, totiž jestli je nějaká jiná cesta, než nechat být - zatím z toho mám přesně ten pocit, co píšeš. V současném stavu to působí neupraveně, hezké to asi začne být, až když je bílá většina vlasů.

Aranel Vytrhávat je prý špatně, radši stříhat co nejblíž u hlavy . Ale já už jich mám na tuhle metodu trochu moc.

Online Garfie
Avatar
23976 příspěvků moje polička 23. března 2022 14:08

Monulinecenka Haha, já si toho obočí taky všimla, fakt pěkný-a vyzní až s těmi zkrácenými vlasy! Moc ti to sluší a dost věřím, že budeš zkracovat dál, tohle je takový první stupeň, na zvyknutí.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 23. března 2022 14:15

gtea nedávno jsem někde četla "chytré rady" a prý rovnou odbarvit celou délku na šedý melír.

Já se nebarvím a už taky dost šedivím. Vlasy mi rostou rychle a denně je myju. Představa odrostů a pravidelného barvení je mi tak nepříjemná, že se hlavně snažím udržovat dobrý střih, abych nevypadala příliš neupraveně.

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 23. března 2022 14:45

Mirka S dobrým střihem a úpravou souhlasím, stejně tak s tím, co píšeš o odrostech - mám to podobně, jen nemyji tak často. To s tím melírem mě i napadlo... ale nevím, jak náročné na údržbu to může být, o kolik je to lepší než barva na celé hlavě. Nikdy jsem neměla ani jedno .

Offline pecka
Avatar
5981 příspěvků moje polička 23. března 2022 19:39

gtea svoje vlasy mám tmavé, šedivé vyrastajú už dlhšie (genetika). Úprimne,neviem si predstaviť chodiť od 30 plus so šedinami (jednotlivé vlasy).Už len kým čakám na kaderníčku a vidím ich tam,pripadám si ako žena,ktorá sa o seba nestará. Napriek dobrému strihu,jemnému make-upu,...Sestra (ktorá na rozdiel odo mňa nešedivie) sa ma vždy zdesene spýta,kedy sa idem farbiť,že vyzerám hrozne.

Tak ale je to zrejme individuálne. 

Mám balayage, korienky kvôli šedinám farbené na moju farbu.

Online Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 23. března 2022 21:11

pecka No tak ty seš takovej tmavej typ, podle mě ty sediny v mladém věku svedci spíš tem světlejším;-). gtea No já myslím, že by to především bylo hodně náročné na provedení teda, aby si to s těma tmavejma vlasama sedlo. Ono je taky otázka jak rychle budeš sedibet, třeba ti těch pár vlayku vydrží ještě hodně dlouho, a to by snad bylo lepší to barvení do tvoji barvy. No jsem zvědavá co ti kdo poradí! 

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 23. března 2022 21:34

gtea dlouhé tmavé vlasy ostříhat na něco hodně šik.

Já na to barvení taky nemám moral, roste mi to hrozně rychle a doufala jsem, že to půjde rychleji. Táhne mi na 50 a celkový dojem je pořád tmavý. 

Ony i ty dlouhé stříbrné vlasy spíš vypadají jak z fantasy než moderní účes. 

Ale já teda nejsem zas tak extrémně samopečující typ. 

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 23. března 2022 22:08

pecka Pokud jsi zvyklá se barvit, tak chápu, že je to jasné řešení. Mně se moc líbí ten trend nebát se přiznat svoji přirozenou barvu, ale koukám, že asi má své limity. Doufala jsem, že je aplikovatelný i průběžně, že to není jen o tom, jak se přestat barvit po padesátce. Nevadí mi chodit se šedinami (víc by mi vadilo barvit se), ale chtěla bych, aby to vypadalo jako záměr, ne že se o sebe nestarám.

Našla jsem tyhle obrázky, které mi přijdou, že působí upraveně, ale nevím, jestli to nevnímám zkresleně.

A bude taková úprava hezká i na delších vlasech?

https://i.pinimg.com/564x/30/e1/b9/30e1b988be9c95f99883a005d35d4f37.jpg

https://i.pinimg.com/564x/83/ed/d7/83edd7b1658710edb6cbd83952b21581.jpg

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 23. března 2022 22:25

Karja No žejo, v těch světlých vlasech se to ztratí mnohem líp! Šedivění u mě celkem zrychlilo po porodu a následných zdravotních komplikacích. Můžu doufat, že to zase zpomalí, ale moc tomu nevěřím.

continuity Ostříhat na kratší délku nepřichází z mnoha důvodů v úvahu. Extrémně samopečující taky nejsem, takže pokud se nedoberu nějakého rozumného výsledku, tak to nechám asi plavat . Rozpuštěné vlasy venku nenosím, přestárlé fantasy víly snad nehrozí. Svázané nebo zapletené se mi i úplně bílé vlasy líbí.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. března 2022 07:56

gtea Na těch obrázcích, které jsi sem dala, je přesně to, co jsem měla na mysli. Ale s delšími vlasy, no, nevím. Bylo by to náročné na provedení a je otázka, jestli by výsledek vypadal tak, abys byla spokojená. Pokud se nepletu, takhle upravené vlasy měla nebo má Miru. Já mám vlasy světlejší a pořád menší podíl těch šedivých a ostříhaná jsem na krátko. Nadšená z toho taky nejsem, ale jak píšu, barvení podstupovat nebudu.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. března 2022 08:09

gtea ja mam stredne plave vlasy, tak uz prosedivele. asi rok nebo dva jsem je nosila prirozene, ale vypadalo to i pres pravidelnej strih a peci teda nic moc. ty sedivy vlasy maji i jinou strukturu, vselijak se kroutily, no proste jsem byla nespokojena. ted nosim melir, chodim cca jednou za tri mesice.

az budu mit vetsi podil sedych tak necham znovu odrust a uvidim.

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 24. března 2022 08:12

Mirka 

...no, já už mám na hlavě většinu bílých.

A nedávno jsem do toho dala - chtěla jsem změnu, tak jsem vymýšlela -

paradoxně teple platinovobéžové blond proužky - resp. jako melír, ale barvu, co jsem si vybrala. Kupodivu to chytlo i na velmi tmavé(šedočerné/tmavý antracit), co jsem měla vzadu na temeni.

A nakonec to vypadalo tak, že moje původní je ta přidaná teplá blond a bílé vlasy jsou dokonalé melíry.

Jenže mě nebaví chodit na melíry a vadí mi to, že je to odrostlé, přestože je to vidět minimálně oproti tomu, když se barví celá hlava jednou barvou(já to totiž vidím odrostlé už po 14 dnech...)

Mě moje 80% bílá baví. Lidé si myslí, že mám luxusní melír a mě vyhovuje, že nemusím nic řešit. Jo, když chci změnu, jednou za rok dojdu na ty blond proužky(jemné, nenásilné) pro obměnu, a jak píše barbucha - cajk.

gtea 

...no, ad šedé vlasy.

Ne každému přiznání šedin sluší. A není to o věku.

Já je mám tak cca od 45+ a dobré, nevím, odkdy, ale šik baba je v nich barbucha.

Chtělo by to nezávislou odbornici/třeba Catherinne , která by vyhodnotila, co by bylo pro Tebe nejlepší

(a taky aby jsi se cítila dobře Ty hlavně)