Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 24. března 2022 08:36

Lilly_Ku presne, maji jinou strukturu. Ja mam sedych vlasu asi tak pet, vic ne, tak s barvenim vyckavam, pac mam svou prirodni barvu celkem rada - je to ta nejnudnejsi "česká hnědá", kterou snad ani nemaj coloristi v repertoaru, pac by ji nikdo nechtel:)) No ale i tech par vlasu mi vadi, rostou z te hlavy snad kolmo a strhavaj na sebe veskerou pozornost. Jdu o vikendu ke kadernici, jestli by to nestacil melir, fakt nevim, co s tim. Posledne mi rikala, ze by to jeste nebarvila, a jen mi je odstrihla.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. března 2022 08:44

Gatita jj, prave. dokud jich bylo tech pet, tak jsem to taky neresila a nebarvila, ale jak jich je trochu vic, jsou vic videt a fakt to nedela dobrej dojem.

ja bych se radsi nebarvila, nez per hodin sedet u kadernice a vyplaznout za to kdovikolik. ale momentalni prirodni stav se mi fakt nelibi. podle me to bude lepsicaz tech sedivych bude vic, nebo mi to pak zacne byt vic jedno :D

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 24. března 2022 08:59

Mirka To beru jako riziko podniku, myslím, že u žádného barvení není 100% záruka, že budu spokojená.

Lilly_Ku Chápu to dobře, že jsi obarvená a v tom máš melíry?

Miru To s těma odrostama po 14 dnech - to by byl přesně můj případ, je to jeden z důvodů, proč se nechci barvit. Nemyslím si, že by mi přiznání šedin neslušelo, to bych to začala řešit dřív. Catherinne určitě kontaktuji, ale napřed bych si ráda trochu ujasnila, co po ní budu chtít .

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:05

gtea mam jenom svetle meliry, zaklad nabarveny neni. vyhoda je, ze se vyhnu tvrdemu prechodu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. března 2022 09:07

Gatita ty máš svojí přírodní barvu? Mně přišla úplně super. Mně se to stříhání šedých vlasů moc neosvědčilo, jak mají tu jinou strukturu, tak hrozně trčely od hlavy, lepší mi přišlo nechat to v jedné délce. Já už teď šedých měla víc a moje barva je tmavší, tak jsem si nechala udělat přeliv v mojí barvě. Jenže to byla moje barva u kořínků, ale po celé délce je to moc tmavé. Příště se musím domluvit, ať mi to udělá světlejší. Dobré teda je, že už je to několik měsíců a odrosty vidět nejsou, akorát mi zase vylezly ty šedé vlasy.

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:14

Lilly_Ku Já nemůžu říct, že by se mi současný stav nelíbil, ale mohl by být lepší. (Možná.) Díky moc za ten příspěvek, myslím, že mi pomohl si ujasnit, proč mi jde představa barvení tak proti srsti.

Online Pinot Noir
Avatar
24537 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:26

Lilly_Ku Gatitanad tím taky přemýšlím, jak to vlastně budu řešit. Šedých vlasů přibývá, zatím to není tolik vidět, ale strašně moc se mi nechce do barvení. Nikdy jsem si vlasy nenabarvila a vůbec se mi do toho nechce. Ale třeba to v hodně krátkém účesu nebude problém, že jo, že nebude?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:28

Pinot Noirtak ty chodis ke @Catherine a ta je mistr meliru.

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:31
Reakce na Lilly_Ku:

gtea mam jenom svetle meliry, zaklad nabarveny neni. vyhoda je, ze se vyhnu tvrdemu prechodu.

​Díky, tohle vypadá jako cesta! Moc mě netěší, že i tak je to velmi časově náročné, ale co nadělám. Pořád lepší, než barva na odrosty dvakrát častěji.

Offline dupali
Avatar
372 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:34

Mě zase šedivějí vlasy hlavně kolem obličeje, zbytek hlavy vůbec a třeba cestička je bez odrostů úplně v pohodě, takže když to nechám přírodně, tak to taky nevypadá hezky. Zatím barvím na nějakou střední hnědou, ale nebaví mě to.... Mám vlasy po ramena, stejnou délku, možná by to řešila ofina, ale ta mi strašně nesluší, tak také tápu....

Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:40

Pinot Noir barvení nebude :-), ale ty sedivý jsou v nich vidět nějak víc, mně osobně teda přijde :-(

Offline Aranel
Avatar
4522 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:40

Mně se právě hrozně líbí moje původní barva, hodně tmavá hnědá (žádná česká pochcaná sláma), a nějak mi asi vadí pomyšlení, že už bych ji vlastně nikdy neměla, kdybych se barvila. Ale třeba to je jen pocit a zvyk

Jednou v jednom "přírodním" kadeřnictví mi říkali, že se dá barvit hennou (?) tak, že chytne jen na ty šedivé vlasy (asi skrz tu jinou strukturu), ale pak mi Catherinne řekla, že je to blbost tak nevím.

Offline Aranel
Avatar
4522 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:41

stes Pinot Noir Mně přijde, že u krátkých vlasů nenastává to divný trčení z hlavy. Chlapi prošedivělí taky nepůsobí tak neupraveně, protože ty šedé vlasy prostě zapadnou do okolí. (to je zas popis jak noha)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. března 2022 09:44

Pinot Noir v přelivu v tvojí barvě odrosty vidět nejsou. Ty máš vlasy celkem světlé, tak si myslím, že ty šedé nebudou moc vidět ještě dlouho, a krátký prošedivělý účes je určitě lepší než dlouhý.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:54

Aranel Hennou barvím dceru a podle mě  a mojí zkušenosti je to blbost, protože henna chytá odstín podle původní barvy vlasu. Tedy chytne jinak např. na vyšisované vlasy, neudělá, na rozdíl od některé barvy, jednolitou "helmu". Koupila jsem si nějakou hennu, která nebarví a měla by jen regenerovat a byla jsem trochu dožluta a ty bílé vlasy mi zežloutly. Naštěstí to bylo v době, kdy jsem jich měla jen pár, teď by mě asi kleplo. Proto bych si ani na šedivé vlasy nedovolila hennu doporučit, protože se obávám, že ty bílé vlasy by chytily jiný odstín.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. března 2022 09:55

Evaeva Taky mam svoji barvu tmavsi hnedou a ty sediny posledni dobou uz byly neunosne. Uplne to v tom zbytku svitilo a me osobne se to vubec nelibilo. Nakonec jsem taky presla ke C. a co dva mesice barva. Par tydnu uz jsou ty odrosty lehce videt, ale nesrovnatelne s tim, jak to vypadalo. Zkratka brunety maji mene na vyber asi. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:55

dupali taky šedivím hodně nerovnoměrně, první bílý pramen jsem měla nad pravým uchem a v mikádu vypadal dost pěkně.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. března 2022 09:57

Pinot Noir Mám podobnou barvu i střih a jak jsem psala, nebarvím. Melírem bych to šedivění dobře zakryla ještě pár let, ale moje kadeřnice melír moc neumí.  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. března 2022 10:05

Jos ano, já mám právě u hlavy vlasy skoro černohnědé, takže ty šedé vlasy už nevypadaly pěkně. V kombinaci s mými hůř upravitelnými vlasy to byla lesana hadr. Přeliv mi vyhovuje, že nemusím chodit tak často, ale příště budu chtít světlejší. Asi by byla lepší barva v nějaké kombinaci s melírem nebo čím, ale do toho se mi zatím nechce.

Online Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 24. března 2022 10:07

Ja barvim. Kolik moc sedych vlasu mam, jsem zjistila v Covid lockdownu. Ted zvazuju meliry, aby nebyl videt ten ostry prechod.

Malo zenam ty sedive vlasy slusi a neshodi vizaz. Nektere to unesou ale moc jich neni