Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 28. října 2020 19:50

SunEclipse Já ano. Hlavně při pečení chleba. 

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 28. října 2020 20:34

SunEclipse to parní pečení je dobré na kynuté těsto. Ale nemám, dávám si tam rendlik s vodou. 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 29. října 2020 07:48

SunEclipse Vybírala jsem tak na konci roku. Páru mám a používám při pečení kynutého a je to dobrá věc. 

Offline SunEclipse
Avatar
3108 příspěvků moje polička 29. října 2020 10:19

Alena_In continuity Sweet Potato díky za radu, tak vyberu s párou.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 13:48

Existuje u pračky nějaká funkce, kterou rozhodně musí mít? Já jsem zaseklá na tom, aby prala, ale to už ta naše nesplňuje (teda pere, ale napřed do ní musím pořádně praštit a už mě to nebaví, a taky jí nějak prapodivně přeblikávají programy). Ano, má nárok, bude to takových 12 let stará Candy. Má funkci "snadné žehlení", což se mi líbí, ale jinak...?

(Sušičku máme novou.)

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 14:19

Mohučanka za mňa polovičná náplň..jeden čas sme mali práčku, čo to nemala a dosť ma to štvalo, že dávam prať tri veci a vodu to púšťa na plnú práčku. Ale to už snáď majú dnes všetky (ehm dúfam, že aj ta moja, ešte som to nepouzila)

Edit. Tak nová to nemá ale marí sa mi, že si vie vodu sama regulovať podľa váhy prádla(?). 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 14:31

Mohučanka Pokud máš vlněné věci, hodí se program na vlnu.  A s tou poloviční náplní souhlasím. 

Offline buble
Avatar
40 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 14:35

SunEclipse dobra je i funkce ohrevu jidla v pare ci regenerace. Jidlo je takto ohrate mnohem lepsi, neoschne, mikrovlnku uz nepouzivame.

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 19:12

Poloviční náplň se snad už ani nedela? Moje pračka si prádlo odváží na začátku a pak pere podle toho. Akorát speciální programy ( vlna, jemné prádlo) si neváží a leje tam hodně vody pořád. 

Online tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 22:47

Prosim o tip na dobry mlynek na maso. Muze byt i elektricky. Pozadavek: snadne cisteni. Robota nemam a zatim se mi do nej nechce, protoze se mi samo libej ty super drahy kousky...

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 23:54

tina čistí se to všechno stejně ( blbě). 

Je v tom takový šnek, to je v pohodě, ale ty direcky jsou trochu vyzva.

Pak ještě sekaček, ale to je jiný výsledek než pomleté maso.

Online Pinot Noir
Avatar
24497 příspěvků moje polička 17. listopadu 2020 08:13

tina čištění je v pohodě, dírky prostě proudem horké vody, záležitost půl minuty. Jinak máme Rohnson, jsem s ním spokojená, jen nadělá děsný kravál, musím mlet, když nikdo nespí ;) Ale slyšela jsem i jiné značky a řvalo to vždycky dost.

Online tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 17. listopadu 2020 13:01

continuity Pinot Noir díky oběma

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 18. listopadu 2020 12:15

continuity tak poloviční náplň se asi dělá, u té, co jsem vybrala, píšou, že má max 6 kg, a mezi funkcemi "3 kg". Ale vážit umí taky...

No, jak říkám, hlavně aby prala. Jinak díky za rady i ostatním...

A je to spíš do stížností, ale rozbila se i myčka 

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 18. listopadu 2020 14:10

Mohučanka U pračky bych určitě chtěla nějakej extra krátkej program na přemáchnutí zpocených věcí po sportu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. listopadu 2020 14:15

Mohučanka 6 kg mi přijde hrozně málo, do toho se nic nevleze ne? míň můžeš dát vždycky, ale třeba peřinu nebo povlečení z dvoulůžka...

myčku jsme po dlouhém trápení vzali tu nejnižší řadu miele, není zas o tolik dražší než původní bosch se kterou bylo hrozný trápení a je fakt dokonalá

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 18. listopadu 2020 14:16

Odchází mi kuchyňský robor Bosch MUM4. Mám k němu dokoupeno pár nástavců a tak přemýšlím, zda koupit znovu MUM4 nebo přejít na vyšší řadu MUM. Co myslíte? Máte s tím někdo zkušenost? 

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 18. listopadu 2020 14:23

Mohučanka 6 kg mi přijde hrozně málo, do toho se nic nevleze ne? míň můžeš dát vždycky, ale třeba peřinu nebo povlečení z dvoulůžka...

myčku jsme po dlouhém trápení vzali tu nejnižší řadu miele, není zas o tolik dražší než původní bosch se kterou bylo hrozný trápení a je fakt dokonalá

​Aké trápenie ste s ňou mali? My sme nedávno kúpili práve Bosh, mám sa začať báť?

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 18. listopadu 2020 14:30

viktorka_od splavu nevím, neumím si představit 6 kg prádla na množství, ale doteď jsem měla takovou tu "poloviční" pračku (přestěhovanou z předchozího pidibydlení) a stačila mi na všechno. Peřiny teda neperu, ale nechávám přesejpat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. listopadu 2020 14:39

Biely kvet ne to nemusíš, ta naše byla asi nějakej smolnej kus, jinak prý jsou velmi spolehlivé.. prostě pech

Mohučanka nj já to beru podle našeho provozu:-) přesypávat bysme museli furt, my se potíme a jsme čuňata asi, páč já peru furt všecko:P tu poloviční jsem kdysi měla, pro mě a malý dítě úplně dostačující..