Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 05. května 2021 22:12

brrr to je bozi ale!

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 05. května 2021 22:22

Pinot Noir To je jeste dobra charakteristika.Dcera v seste tride psala sloh o mne a mimo jine tam zakomponovala, ze "Maminka obcas chodi po byte naha."

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 05. května 2021 22:28

Emerald

Ježiš, vidím, že se ještě mám nač těšit.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 05. května 2021 22:28
Reakce na Karja:

Gatita Je to píšeš, mně na tom nejvíc vadí asi, že ty činnosti, které normálně trvají třeba 10 minut se prostě rozplyznou do dvou hodin, člověk nepověsi pradlo, neuklidí kuchyn. Jen sedím se rvoucima dětma v tom bordelu. Prostě buď ať řvou a je uklizeno nebo at je bordel ale jsou spokojený. Ta kombinace obojího je prostě příliš na mě:-D. 

​Hrozne často si vzpomenu na Mutzi, jak vždycky říkala, ze uklizeno mas doma za deset minut ... a jestli se ji to daří

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 05. května 2021 22:34

MP Meri Já si na ni vzpomenu casto, když něco sudlam vlhčeným ubrouskem, nejčastěji umyvadlo:-D. Ale jako pravdu má, doma máš fakt uklizeno hned, ale musíš mít ty dvě ruce volné!!!! 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 05. května 2021 23:01

Karja jj vlhčeny obrúsok je aj môj verný kamarát! A ešte tie cif vlhčené, planéta mi asi nepodakuje ale hneď sa na to umývadlo dá pozerať.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 05. května 2021 23:04

MP Meri ja som tiež ako bezdetná a celé dni zdržiavajúca sa mimo domov nechápala keď mi kamoška na materskej vravela, že denne vysáva. Myslela som si, že má nejakú poruchu . No a teraz to u nás vyzerá tak, že robot doobeda povysáva a za pár hodin je po zemi bordel jak po tucte prasiatok. 

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 05. května 2021 23:04

Mrakoplas hlavne to nesplachujte.  

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 05. května 2021 23:05

continuity to viem, neboj :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 06. května 2021 05:38

Dotekový knížky od Svojtky nejvíc nejlepší, zvlášť pro děti, co rady ukazujou prstickem, ještě na nás v zasilkovne čeká moře

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 06. května 2021 05:54

Potrefenáhusa tak to pak určitě budou mít úspěch i ty pohyblivé MiniPEDIE, taky od Svojtky. My už je máme celé ožrané, tak byly oblíbené

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 06. května 2021 06:31

Pinot Noir taky v ty zasilkovne máme.

Offline Myrtila
Avatar
2959 příspěvků moje polička 06. května 2021 07:02

Potrefenáhusa Jestli vase mala rada ukazuje prstikem, mozna by se ji líbila i rada Kam ses schoval, my mame sobika, a potom Moje prvni hmatova knizka, my mame Dzungli. Oboje jsem teda zatim schovala na pozdeji, na nase dite je to jeste slozite, ale jsou tam ruzne otvory skrz stranky, da se tam prstickem sledovat treba cesta a jine tvary, a je to moc pekne ilustrovane.
Vubec u Svojtky bych vzdycky nechala ranec penez, moc se mi ty jejich knizky libi. Ted uvazuju, jestli koupit jeste tu hmatovou farmu, mame ta morska zviratka a jsou krasny  akorat je mi jasny, ze neobjednam jenom jednu knizku

Offline Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 06. května 2021 07:31

Potrefenáhusa uplne bozi knizky, co ted jedou u nas, jsou zvukove od axiomy. Mame louskacka a hlasy ptaku, objednanou klasiku pro nejmensi a hudbu sveta a vybirame dalsi, asi farmu a zoo. Pozitivni je, ze jsou to realne zvuky a hudba nahrana symfonickym orchestrem, tak se to da cely den poslouchat

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2021 08:27

Zuzuli Louskacek je skvely! Pujcila jsem ho kamaradce, muj kluk to jeste uplne neoceni. Co ti prijde nejlepsi? Na hlasy ptaku jsem koukala, ale neumim se rozhodnout a nechci objednat vsechny , jen tak dvoje... Louskacek byl v jednom balicku od Flowers and dinosaurs, odebirala jsem to par mesicu. Hlavne kvuli anglickym knizkam, ktere jsou uplne uzasne. Treba https://booktherapy.cz/products/day-and-night

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 06. května 2021 08:33

Pinot Noir MP Meri no ako s tým upratovaním...mňa bordel väčšinou necháva chladnou, ale v nedeľu som vyupratovala Alicinu izbu, bo v pondelok jej mal prísť nový nábytok a v pondelok som vyupratovala obývačku, že keď ju už máme zrekonštruovanú, nech to tam máme pekné (a dnes majú prísť závesy).

V utorok a v stredu som sa snažila celý deň udržiavať aspoň tieto dve miestnosti upratané, plus teda chodbu, a ja som bola večer narobená ako kôň. Včera som pozvala konečne na návštevu susedu, bo do toho bordelu ju nikdy zavolať nemôžem, a povedala som jej, že s upratovaním končím, takže tak skoro ku nám nepríde

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 06. května 2021 08:33
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 06. května 2021 08:51

diky všem za tipy! Já teď objevila Ameriku - levné knihy s anglickýma knížkama na rohu lazarsky a vodickovy - je to tam určitě roky, za vylohou taky nějaký dětský knihy maj, až otevřou, musím se tam stavit 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 06. května 2021 09:11

Ja som tu už myslím raz písala, našich dosť bavila (mladšieho ešte stále) pukacia knižka, my máme 10 malých opiciek https://www.martinus.sk/seria/poke-a-dot. Aj si na tom trénovali prstíčky a vydržali pri nej aj sami dosť dlho.

Offline Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 06. května 2021 09:20

Jos primo na ceskem vydavatelstvi, axioma.cz maji u kazde knizky video, kde ji prolistuji a zapnou vsechny zvuky, vybirala jsem to podle toho. Libi se mi i zvuky more, kamaradcin syn by zase ocenil houkani dopravnich prostredku, ja koukam po nejakych "zakladnich" zviratech, protoze ptaci maji uspech.