Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 16. února 2019 21:54

DrowRanger 

No právě, každý dítě je úplně jiný. Já jsem pořád překvapená, jak i ty naše dvojčata... nejen vzhledem, ale i povahou. Cizí lidi mi nikdy na pískovišti nebudou věřit, že to jsou sourozenci  Vždycky jsem žila v domnění, že příbuznost se musí nějak projevit, ale tady jsem v koncích - nepodobají se mně, ani sobě navzájem... nakonec ani vlastním rodičům... jsou to normálně vetřelci! 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. února 2019 22:03

barbucha u nás v rodine sa každý vidí v synovi - povahovo, výzorovo...normálne chameleón to dieťa , len mne a mužovi sa nepodobá na nikoho a už vôbec nie na nás...ale babky svorne tvrdia, že je buď čistá kópia muža (svokra) alebo mňa (moja mama), a svokra už minule pridala jej dcéru, synovca aj brata .

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 16. února 2019 22:25

DrowRanger 

Ale tak to je hezký,  že si tam každej vybere to svoje!  To vám, resp. babkám, úplně závidím! 

Já už jsem úplně zoufalá protože nevidim ani chlup podobnosti, nikde. Přesto se mi zdají ti haranti docela zábavný a roztomilý, ale to je jen tím, že prostě takový jsou... ale chtěla bych tam aspoň někdy zahlídnout dědka, strýce, tetičku nebo prababičku 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. února 2019 22:28

barbucha Hele ja jeden cas byla cela nebozka Anicka z Hradce. To nechces.:-D Radeji vymeneny.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 16. února 2019 22:30

Karja 

Chci! Já chci aby to bylo tak jako když se narodil mladej pán a moje matka v úžasu vzkřikla To je děda Tonda! 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. února 2019 22:40

barbucha ja ak by so si musela vybrať, tak sa mi syn jednu dobu podobal na svokra, ale teda teraz vyzerá úplne inak. A dnes prišiel muž z bežiek, bol pozrieť aj rodičov a jeho stará mama za ním bežala s letákom, že sa to dieťa v letáku strašne podobá na nášho syna. A muž vravel, že úplne! To je už iný level hľadania podoby :D 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. února 2019 22:53

barbucha No, mne to neustale rikala jedna tetina, kdyz mi bylo deset. Anicka byla nebozka leta pane, fakt neprijemny:-D. Holku mam celyho tatinka, cerna, ma I trochu knirek, Mutziputzi by ze me mela radost!

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 16. února 2019 22:58

DrowRanger 

No prostě ho viděj všude 

 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. února 2019 23:03

Karja syn má po mužovi už teraz náznak zrasteného obočia 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 16. února 2019 23:06

Karja 

Proč by se mucina měla radovat z knírku u holky? Ale stejně, aspoň je to celej tatínek sakra. Ve mně vyvstává pomalu podezření, že náš tatínek celej porod prochrápal (jak je jeho zvykem u zásadních záležitostí) a nezaregistroval že mu podstrčili úplně cizí mimina!

Offline Mrakoplas
Avatar
8810 příspěvků moje polička 16. února 2019 23:17

DrowRanger nás zas chlpatý chrbát.  

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 16. února 2019 23:30
Reakce na DrowRanger:

Pinot Noir tak hádam malé množstvo bude ok :) Inak, aké množstvo mäsa si dávala v prvých príkrmoch?

​Uf, tak to už fakt nevím  Ale řekla bych, že když sní dejme tomu deset lžiček, tak asi dvě z toho budou maso a zbytek zelenina? Zpočátku asi ještě míň. Šmarjá, dyť mě už to za chvíli zase znovu čeká 

Offline Mrakoplas
Avatar
8810 příspěvků moje polička 16. února 2019 23:38

Pinot Noir DrowRanger ja si pamätám, že polievková lyžica masa na porciu. Či to bolo podľa tabuliek, neviem, ale jedol a vyzeral spokojné  

Online letfenixa
Avatar
7976 příspěvků moje polička 16. února 2019 23:43

Syncek sa podobal v porodnici uplne na mojho otca, ten sa az vznasal od pychy  to bolo take pekne. Inak sa ho bal chytit, aj podrzat v perinke, az ked zacal hlavicku drzat. Teraz je podobny mne, ale usta ma po partnerovi.

DrowRanger toho masa malu lyzicku. Ja som ho najskor pomlela a potom varila.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 17. února 2019 08:37

Tak kasa u nas nezabera, syn sa zobudil okolo 23.30  splacom, nakojila som a snazila sa ho uspat skoro do pol druhej, nakoniec som uz na to nemala narvy, dala ho do postielky a zhasla - zaspal tam nakoniec po 15 minutach sam...a samozrejme sme sa uz stihli pohadat s muzom, ktory ma a to, ze musím byt uz vyspata, ked ma mechal spat do osmej (dieta vstalo o 5:50, mala som ho do 6.30, potom si ho vzal muz) - ten siel vcera spat pred deviatou unaveny z beziek a nocne uspavanie prespal...asi budem vdova.

Offline žluťásek
Avatar
7625 příspěvků moje polička 17. února 2019 16:07

DrowRanger já jsem začínala s jednou čajovou lžičkou masa do zeleniny. Koupila jsem nějaké suprčuprbio maso, nakrajela ho syrové na pidikousínky, strčila do mrazicího pytlíku a porcičky o velikosti čajové lžičky oddělila provázkem, jako buřtíky. Pak stačilo vyndat celej pytlík z mrazáku a porcičku odstřihnout. Uvařené to bylo hnedle, jak to bylo nadrobno.

Offline breathe
Avatar
52 příspěvků moje polička 17. února 2019 16:41

Zdravim vsechny, jsem maminka 14denni holcicky a nejde nam kojeni. Zatim zvladam odstrikavat tak, aby dostavala lahvickou moje mliko. Je tady nekdo kdo to mel podobne? Citim se jako nejhorsi mama, ktera ani neni schopna nakojit sve dite..

Offline Mrakoplas
Avatar
8810 příspěvků moje polička 17. února 2019 17:44

breathe ja som začínala kojit s klobúčikmi, po dvoch mesiacoch sa mi malého od nich podarilo oducit. Neviem aky konkretny problém máte ale za 1. Nie ste najhoršia matka za 2. Aj keby ste vôbec nekojila, naozaj sa nič nedeje, svet sa nezrúti aj keď vám to tak teraz nepripadá a za 3. Naozaj nie ste najhoršia matka a to si opakujte    

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2019 17:44

breathe ja naštěstí ne, takže zkušenost jak to změnit nemam. Ale kamarádka to delala právě tak a vypadalo to na spoustu pozitiv - dítě ma to nejlepší mliko, ale nakojit ho může i někdo jiny, muzes si naplanovat cas venku, případně na alkohol :) a taky na veřejnosti a v zimě je to treba jednodussi. Tak hlavu vzhůru, bud se to zlepší, a když ne, tak žádná tragédie. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 17. února 2019 17:53

breathe to jsi dobrá, že zvládneš odstříkávat mně to nikdy nešlo:-( ty pocity úplně chápu, ale jsou zbytečný, jsi určitě skvělá máma s mlíkem i bez:-)