Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Tabea
Avatar
4675 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:16

Mrakoplas jeden můj US kolega mi líčil, jak na plazi s mladýma kockama hrál volejbal, a jak měl nakremovany ruce, tak mu uletěl snubak. Tak si došel do obchodu koupit detektor kovu, prsten našel a detektor zas vrátil. Pak ho ztratil ještě jednou ve vodě, to myslím nalákal cizí děti na plazi, ať se potápí a najdou ho, že nálezci zaplatí. Ale už nevím, jestli to klaplo. 

Offline brrr
Avatar
10011 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:18

Kokoska No, ta hluboká orba to všechno přeorává a roztahává často desítky metrů po poli. Oraná pole jsou taky asi jediné misto, kde archeologové detektoráře snesou, tam už je ten nálezový kontext zničený. Myslím, že dosah mají detektory tak půl metru, ale oni to vybírají z té ornice.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33708 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:19

Karja a nepila by to z hrnku? Aspoň pro začátek normalne k tomu jídlu 

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:21

brrr to prisel hoch predcasne, zatim je jen posekano

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:24

Tabea pri tom "nalákal cizí děti na plazi" mi trochu zatrnulo nez som docitala do konca

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:24

Potrefenáhusa No občas to pila, ale ted je posedlá tou flaskou že jo, tou jednou stejnou flaskou. Tuhle se o to popraly se segrou, tak jsem to vyhodila do koše a to bylo velký špatný!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:30

Potrefenáhusa 711990 já jsem si to myslela, ale všichni před tím i potom tvrdili, že vlci

I přinesl nějaký oficiální výukový materiál, na jiných fotkách vypadají fakt jak vlci

Offline Tabea
Avatar
4675 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:34

Karja nechce být zase miminko? Dcera jednou našla flašku po synovi, co jsem nějak nevyhodila a trvala na tom, ať jí do toho dám mliko. Jenže ona v životě z flasky nepila, tak vůbec nebyla schopná z ní něco dostat.
Hrani na miminko už u nás jede dlouho a pěkně mi to leze na nervy. Šišlání, kňoukání a vyžadování mlíčka...

Offline dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:37

Evaeva 

Myslím, že to jsou čs. vlčáci, ne vlci.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:37

Karja já jsem tak ráda, že jsem je na tu flašku nenaučila. Když si vezmu, jak je mladší závislý na dudlíku a jak žužlá tu flašku s brčkem... V nestřežené chvíli vypije tu půl litrovku na ex

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 18:40

Evaeva Hele ono je to ruzný, k malýmalý mám stejný přístup a flašku nějak extra teda nevyžaduje a mléko ráda ani moc nemá. 

Tabea Myslím že ne, má tu flašku rada odjakživa. Jinak si hrajou na mimino furt, když neřvou, hrajou si na mimino...hrozný, ještě se sestřenici a ta ho umí fakt obstojně ten křik!

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 19:09

711990 dzizisketa já šla minule do Skibi s úmyslem dovolit jí pěkného plyšáčka. A to dítě si vybralo krabičku slizkých slimáků

Karja asi bych zkusila spočítat příjem bílovin, tak jako od oka. Ale jestli nejí maso, tak to bude asi ok. Nějaký příspěvek k tomu měla myslím nutrimama na ig. Jinak dcera se na dovolené při té 7. nemoci odstavila i od večerního mlíka. Za což jsem na jednu stranu ráda, teď si ho dá k snídani z hrnečku a po pohádce nám dá pusinku a zalehne. Jen teda prostě pár dní žila ze vzduchu. No ale selhali jsme s tím palcem. Jak to vypadalo nadějně, tak po měsíci odnaučovaní jsme jí akorát naučili cucat si místo pravého palce oba dva Pelyněk přecucá, tejpy odlepí. Funguje jen ortéza na loket.  Už mám na cestě i druhou, ale to je použitelné akorát na ten spánek... Už přemýšlím, že až se narodí mimino, nějak jí zkusíme přeučit na dudlík

Offline moora
Avatar
7534 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 19:11
Reakce na Karja:

No,vzhledem k tomu, že s sebou bude do puberty tahat toho opelichaného plyšového pejska (no možná než koupíme živého, tak to se nám asi moc nevyplatí, jakože "když necháš pejska doma, koupíme ti štěnátko":-D), tak takové domácí pití z lahve mě oproti tomu moc z míry nevyvádí.

​myslis takhle? Jo a zivejma psama to skoncilo, nechci strasit :))

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 19:35

moora Ty kráso, že ti plyšáci ale tak drzej pěkný! Ten dcery je úplně jetej, tuhle ukazovala nějakýmu chlapečkovi ,,podívej,krček má už celej propadlej, musím se o něj starat,,. Když já živý psy nemám ani ráda, a sambo taky ne. 

Tady mu postavila domeček na hřišti, v podstatě ten pes žije moc pěknej život. ted mu začala i vařit, dva chody, pak ho nakrmí. Celý prázdniny jsem ho neprala, aby do školky vydržel, ale kolik dá cyklu praní těžko říct. Malamala má toho stejnyho, ale značně víc fresh, taky ho tahá, ale ta vazba není tak silná. 

Offline moora
Avatar
7534 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 19:47

Karja vony ty fotky jsou asi milosrdny, vas taky vypada v kondici

Offline dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 20:01

Karja 

Ten účes je stejně boží.

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 20:03
Reakce na dzizisketa:

Evaeva 

Myslím, že to jsou čs. vlčáci, ne vlci.

​Určitě. Ovšem bývají "prodáváni" jako vlci. Focení s vlky apod.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 20:06

Sweet Potato tohle byla "přednáška". Oni mají každý den něco, vlky, stromy, mravence, loni dělali máslo,... Já si myslela, že budou třeba plyšoví, loni kozu měli dřevěnou

Offline brrr
Avatar
10011 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 20:35

Pomoc, jedenáctiletý syn se z posledního dne příměsťáku vrátil s několika holčičími telefonními čísly

Offline moora
Avatar
7534 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 20:43

brrr a ma je napsany na predlokti a odmita se tudiz koupat?