Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Pinot Noir
Avatar
24610 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 18:07
Reakce na Mohučanka:

Evaeva dcera nechce pokračovat v atletice, protože jsou tam děti

​Ach, jak já jí rozumím!

Offline letfenixa
Avatar
8079 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 18:19

Mohučanka áno, my tiež nejdeme do piesku, lebo sú tam deti zas si úplne odvykol

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 19:28

Holky byly celý týden ve školce a muž pryč, to byla slast normálně. Když nepočítám že jsem musela být pořád doma kvůli psa a stavbě, tak to byl vlastně krásný tyden:D

Offline letfenixa
Avatar
8079 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 19:34

Gatita tiež som spokojná, včera som ponúkla na predaj autosedačku a dnes je už preč!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2022 19:44

Tak to musí být něco ve vzduchu, já prodala dvě věci, co mi tam visí už snad půl roku.

Offline continuity
Avatar
33842 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 19:49

Myrtila ji do Národního začíná předprodej půl roku předem. Není to většinou taková hrůza, ale ten Louskáček je masakr. Začli v asi v pondělí, já na to zapomněla, protože jsem měla připomínku v kalendáři už na červenec, to tam ještě nic nebylo a zapomněla jsem si ji posunout. No mám nic moc lístky na druhou galerii. 

Gatita Louskáček do Národního na Vánoce ( 2022 naštěstí)

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 20:23

Tak muž měl asi taky blbý den, po příchodu domů si koupil boty

Offline Malvin
Avatar
1035 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 20:30

continuity ještě můžeš zajet do Ostravy. Tam prroej na Louskacka začíná 1.zari.

Offline Mohučanka
Avatar
6413 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 20:31

Pinot Noir jako já ji taky rozumím, byla jsem na tom ještě mnohem hůř ale potřebuje to ze zdravotních důvodů, takže si mohla vybrat: buď atletika nebo bude cvičit každý den cviky od fyzioterapeutky. Tak to prej raději ta atletika. Ona už tam má kamarádku, akorát jak je to jenom 1x týdně, tak je to na ty méně společenské děti málo.

Online Myrtila
Avatar
3057 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 21:29

continuity To je teda fakt masakr, ze je vanocni predstaveni vyprodane v srpnu. Taky mam v mobilu upominku na koupeni listku do detskeho divadla (uz to mi prijde sileny, ze je to potreba, mam-li byt uprimna), ale teda jenom na mesic dopredu. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8859 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 00:24

Co predstavenie, ale v juli som pisala mail na kozne(tak objednavaju), ze potrebujem vysetrenie pre mladsieho. Sestricka odpisala, ze terminy na jul su plne a na september objednavaju az v auguste a mam jej napisat 1.8. Rano som na to zabudla a pisala az! okolo 10.00. Uz sme dostali termin na 7.9. Kolko ludi jej muselo pisat hned rano, ze zabrali ten necely tyzden ordinacnych hodin? Keby som napisala o dva dni neskor, uz termin na september asi nedostanem. 

Online Pinot Noir
Avatar
24610 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 00:33

Mrakoplas to jsou pořád jen týdny, jsou obory, kde ti řeknou, ať se ozveš za čtyři měsíce, kdy budou objednávat na další půlrok.

U pražských odborníků na autismus se objednáš, aby ti po 8 - 9 měsících zavolali a domluvil se termín.

Offline Mrakoplas
Avatar
8859 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 00:53

Pinot Noir no mne psychologicka este v juni povedala, ze v neskorej jeseni sa ozve ci maju pre nas vôbec termin. A potom cakat dalsi rok na termin u pedopsychiatra a neurologa..

Na angiologii som nebola dva roky aj ked to surne potrebujem, lebo u nich sa objednava tiez stylom zavolajte za pol roka a da mi termin za dalsich 8 mesiacov. To nie som schopna udrzat v hlave. A to tam robi sestričku sambovho bratranca žena (kona brat :)), aj tak mi lepsi termin neda.

Ale aby som kazdy mesiac cihala na prvy den v mesiaci a stihla sa objednat..no musim si zvyknut, zdravotnictvo u nas v prdeli, budem rada ked sa niekam vobec dostaneme.

Takze budeme cakat spolu :(, snad vam to vyjde aj skor, drzim palce

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 07:37

Mrakoplas v Bratislave je pedopsychiatricka co brala deti najneskor do mesiaca od telefonatu (osobna skusenost z jesene minuleho roka). Neviem ci by ti to pomohlo ale pripadne napis sz a posuniem kontakt

Offline Mrakoplas
Avatar
8859 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 08:39

eless vdaka ked tak napisem

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 09:46

Mam poukaz na neurologii, a jsem bez sance na objednani, nejdriv v lednu...teda v nemocnici mi rekli ze si mam zavolat v zari:D

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 09:54

Dnes jsem potrebovala, aby deti vstaly az reknu ja, protoze maji vylet do planetaria. Takze starsi pridusala ke mne do postele v 5:10, cimz vzbudila mladsi, ta taky prisla, pak se zfackovaly o muj polstar, a to jsem psychicky nevydrzela a vyrazila je zpatky do pokojiku, kde se po chvili opet uvrzaly do spanku. Takze jsme potom co? Samozrejme zaspaly

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2022 11:41

Nějak se nám to doma hroutí. Ještě včera mi bylo líto, že nás čekají jen tři společné volné dny. Teď už si to nemyslím:)

Offline Makara
Avatar
2278 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 12:15

Evaeva doteď tvoje přispěvky většinou vypadaly, že píšeš o nějaké virtuální rodině - hodné děti, neprudící manžel... Tak ok - jste taky NORMÁLNÍ.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2022 12:19

Makara no asi tě zklamu, manžel neprudí a děti se zase nějak daly do kupy:) Ale je vidět, že by si od sebe potřebovaly odpočinout, celý týden se akorát plácáme na sídlišti, jak je vedro. Samozřejmě když už na hřišti nezbyl skoro žádný stín a musíme jít domů;)