Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 05. května 2021 14:22

Dneska mám Karjaden jak blázen, malámala jen rve, chudák velkamala se až o půl 2 prevlikla z pyžama, za dnešek dostala ode mě jen najíst, jinak nic. Když mě viděl teď odpoledne sambo, už oblečenej do práce se svliknul a vzal je aspoň na chvilku ven....všechny tři, ještě hlídame sestřenici. Prostě když je hnusné pocasi a nemůžu tu malou hned dostat ven, tak je to zlý. Teď ten rev, do toho všude bordel, protože ve řvaní se nedá uklízet, a to je na nervy zahul,zahul. O půl 12 jsem ji uspala, s vidinou aspon dvouhodinovýho spánku jsem si uvědomila, že je první středa v měsíci, takže jsem si aspoň v poledne zařvala směrem k úřadu, ať jdou s tou sirénou do prdele, pak jsem je vyfakovala ještě, no sousedí mi ty bílý anděli nebo jak se těm z blázince říká, asi brzo zavolaj. Jdu si užít poslední minuty coffeebreku a jedeme dál!  

Edit: Jee ten coffeebreku je super překlep, to sedí!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 05. května 2021 14:23

Mulen 

Dcera: A maminka to ví taky?

Otec: Hm, maminka asi ne.

Dcera: Aha, to je blbá, viď.

Ale moc hezky jí pak vysvětlil, že každej ví něco jiného.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 05. května 2021 14:24
Reakce na Karja:

Sweet Potato Jo, mně minulý týden řekla dcera, že jsou se segrou krokodýlí, ze me sežerou, ale tátu ne, protože pracuje a vydělává penízky..... To mám za to valeni doma prostě!

Offline Mulen
Avatar
4236 příspěvků moje polička 05. května 2021 14:25

MohučankaMohučanka  tak dcera to dorazila

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 14:30

Mohučanka tatínkova holčička

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 05. května 2021 14:31

A to s tou inteligenciou teda....klídek! Ja som mala tiež dojem, že som úplne vymetená a potom sme mali taký jeden seminár a v rámci neho bolo cvičenie, kde si bolo teda treba prečítať text s nejakými informáciami a za ten istý čas vypočuť nejaký podkast s inými a nakoniec teda uviesť zapamätané infošky z obojeho, ako ilustráciu toho, ako funguje vnímanie (akože sa nedajú chytiť naplno oboje), no a úplne som im to pokazila, lebo čerstvo po materskej, kde bolo treba všetko robiť popri dvojitom nekončiacom mamíííí, som všetkých zvalcovala a vyplnila oboje na stopercent .

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 05. května 2021 14:33
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 14:33

slniecko sice nevím, jestli tuhle schopnost uplatním v práci, ale je to přesný. Mě se vždycky ty vjemy jakoby nahrávají do hlavy a pak je postupně řeším.

Offline tv
Avatar
3534 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:53

Maminko, ty jsi tak tlustá, protože paní ucitelka říkala, že tě musím namalovat přes celý papír!

Offline Tabea
Avatar
4659 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:58

tv  pěkný vlasy!

já doufám, že v naší školce takový úkol nepřijde, syn teď rád maluje včetně detailů pod oblečením.

Dcera se samozřejmě inspirovala, na čtyřleté prohlídce mě namalovala taky se vším všudy. Naštěstí pak přes to ještě namalovala černý šaty, dřív než se obrázku dostalo pozornosti.

Offline tv
Avatar
3534 příspěvků moje polička 05. května 2021 16:14

Tabea jojo, taky jsem se byla stříhat naposled v říjnu! Ale už za týden to shodim!

Offline Gatita
Avatar
7124 příspěvků moje polička 05. května 2021 17:05

Karja u nás taky blbý! Mladší dítě se nám nějak rozbilo. Trvá to tak druhým týdnem a projevuje se to tím, že máme od půlnoci do jedné hodinu šíleného křiku, a pak repete v pět, čímž začínáme den. Nemusím asi ani rozpitvávat, že se to pak s námi veze celý den, už v osm ráno jsme oba vyřízení. Dítě je v nějaké nepohodě, bolí ho asi hlavička, nebo zuby, nevim, tu hlavu si chodí jakoby chladit o zrcadlo nebo výplně dvěří, ale kousátko nezabírá. Dnes vpodstatě celý den brečel nebo kňoural, kromě půlhodiny, kdy mi usnul v lese. Staršího jsme vyslali do školky a modlíme se, aby se tam nenakazil. Minulý týden byl naprosté peklo, jeden nonstop brečel a doslova mi visel na noze, druhý se vztekal a škodil. Úklid domu, který je tak na dvě tři hoďky, se mi rozplizl do celého týdne, a výsledek nula nic. To s tou záchodovou štětkou jsem tu už popisovala... Teď tu na mě zas oba visí, tahají mě za oblečení, jeden pláče a druhý se to snaží přehlušit tím, že tu mlátí vařečkou do nerezových misek, atmosféra na mrtvici. U nás celkem typická situace. Jdu vychovávat, držte palce:)

Offline Pinot Noir
Avatar
24412 příspěvků moje polička 05. května 2021 17:10

tv ale jaké máš dlouhé nohy!

Offline tv
Avatar
3534 příspěvků moje polička 05. května 2021 17:27
Offline tv
Avatar
3534 příspěvků moje polička 05. května 2021 17:29

Karja Gatita tlapkam moc!

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 05. května 2021 18:13

Gatita Je to píšeš, mně na tom nejvíc vadí asi, že ty činnosti, které normálně trvají třeba 10 minut se prostě rozplyznou do dvou hodin, člověk nepověsi pradlo, neuklidí kuchyn. Jen sedím se rvoucima dětma v tom bordelu. Prostě buď ať řvou a je uklizeno nebo at je bordel ale jsou spokojený. Ta kombinace obojího je prostě příliš na mě:-D. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24412 příspěvků moje polička 05. května 2021 18:22

Karja Gatita soucítím, máme teď taky těžké období. Ale to ať řvou, bude uklizeno, teda nefunguje vůbec, protože mladší řve plus mě silou odtahuje za oblečení, za nohy, bouchá mě hlavou, až mám modřiny a když ani tak neuspěje, hází ve vzteku věcmi, silou vytahuje šuplíky, až je vysadí, rve dvířka od linky do protisměru... Strašný, strašný, strašný . Jsem poslední dobou pořád těsně před výbuchem, bordel je tu hrozný, s ním neudělám skoro žádnou práci, když jsou tu oba, tak vůbec žádnou. Plus samozřejmě neustále generují další a další čurbes. Když je Ríša ve školce a mladší spí, vařit a uklízet nehodlám, jdu se kochat a relaxovat do zahrady. Takže práci hrnu před sebou, nevím, jak dlouho to ještě bude udržitelné.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 18:42

Karja to je strašně frustrující, když se člověk snaží, aby byly spokojené a furt nic. Malá vám dává zabrat už dlouho, to už se musí zlomit.

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 05. května 2021 19:35

Evaeva Jo, no taky na to čekám, spoléhám na tu chůzí. Ale upřímně se to snad zhoršuje, venku je v pohodě, ale doma je to des, dřív aspoň měla takové poobedove hodinky dobre, že byla hodinku dvě spokojená, ale to si taky zrušila. Snad nám začne přát počasí a budeme furt venku;-).

Pinot Noir No přesně, vždycky ségra mi radi ať ji nechám řvát a dělám si svoje, ale to tahání za nohu a sapani se, to je tak vyčerpávající, já to nedokážu vydržet.. Ale seš dobrá, mně když je vezme sambo ven, tak fakt uklízím, odpočívám nebo relaxuji v jednotkách minut. To samé večer, dám si tu při jídle nebo uspavani čtecí půlhodinku, a pak hodinu uklízím a připravuji nějaké jídlo na druhý den. 

Offline rasaNori
Avatar
7695 příspěvků moje polička 05. května 2021 19:43

My jsme dnes na pozemku saskovali od 7 od rana i s detma, do toho prselo a foukalo. V 8 si pro ne mel prijet muj tata, a odvezt si je na chatu. Tak prijel o pul 10den prezily no, a mala uz je tuha jak spalek.