Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2022 21:43

Karja klidně! Teď už spí, tak jsem v zenuAle zrovna bordel mně nerozhází. Já jsem tyhle dny před bouřkou jak praštěná pánví, navíc jsem měla asi milion úkolů, nemohla jsem se jim věnovat a oni zrovna šíleně otravovali (možná je to taky kvůli bouřkám). Ale co, zítra je taky den. A ještě budu prstíčkem hrabat, pro mladšího jsem urvala jen dva dny školky.

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 21:44

Tabea jen ji rekl, at neni hubata:D zato kdyz jsem to s holcickama resila v aute po ceste domu, tak me tak vytocily, ze jsem odstavila auto a mela k nim hodne duraznou promluvu:D

Offline JankaM
Avatar
2397 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 22:16

Jsem skoro celý týden u našich s dětma, ale mamka tu není, táta taky dnes odjel. Rovnou s námi přijela i moje teta, která mi tady dost pomáhá s dětma, vaří obědy a chodí s nima na koupaliště a vymejšlí blbosti. Úplně stejně jako když my jsme byly malý a byly jsme na prázdniny u babičky, taky se nám teta takhle věnovala . Díky tomu můžu i pracovat u PC, děkuju teto Věro

Offline letfenixa
Avatar
8034 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 06:56

Evaeva ako u nás! Akurát, chm,  chm,  že v obývačke!

Offline Gatita
Avatar
7170 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 08:15
Reakce na JankaM:

Kdo jste měl děti na příměstském táboře, dokládaly jste potvrzení o zdravotní bezúhonnosti - potvrzení od pediatra? Teď s hrůzou zjišťuju že od pondělka ho chtějí, a na tábor před 14 dny ho nechtěli, tedy ho nemám

​u nas chteli na oba tabory jen potvrzeni o bezinfekcnosti - to si podepisuji sami rodice.  Nevim, proc to po tobe chtej, to je nejaky plavecky tabor nebo nejak hodne fyzicky narocny? 

Offline JankaM
Avatar
2397 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 09:21

Gatita ne, pořádá škola, dopoledne budou něco tvořit a odpoledne sportovat, ale nic velkého. 

Ještě tam byla poznámka že se by se mohlo  nahradit zdravotním průkazem, tak jim dám asi ten. 

Offline MPLee
Avatar
2350 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 12:01

JankaM já tábory pořádám a to potvrzení

chci taky. Legislativa to nevyžaduje, ale zkušenosti bohužel ano. Dost se nám stává, že nám pošlou na tábor dítě a neřeknou něco zásadního - že je dítě epileptik a má záchvaty, že je alergické na hmyz a potraviny a má adrenalinové pero, že je kardiak... Nicméně když ho někdo nestihne sehnat, tak si nechávám podepsat čestné prohlášení, případně ho donesou v průběhu týdne. Ono teda jak platí 2 roky, tak ho většina lidí má už ze školek a škol v přírodě a nebývá problém často. 

Offline Anema
Avatar
832 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 12:53

MPLee když tě tu vidím, musím napsat, že jsem si na tebe nedávno vzpomněla, když jsem poslouchala o Půjčovně hraček v Houpačkách na rádiu Wave (viz tady). A říkala jsem si, že je to přesně něco, co bych chtěla mít v sousedství, a myslím, že nejsem sama . Tak vám držím palce, ať to taky brzo rozjedete!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. srpna 2022 16:18

žluťásek děkuju za tip na Botanicus, syn si to moc užil.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 23:56

Prosím, co teď baví sedmileté, osmileté kluky?

Myslím hlavně hračky...

Offline brrr
Avatar
10044 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 23:59

dynda Lego? U nás v tomhle věku stoprocentně.

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 00:14

dynda už by šel i Boffin nebo Gravitrax 

Offline Tabea
Avatar
4708 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 06:11

dynda já teď kupovala set na kuličkovou dráhu od fischertechnik, s tím, že větší postaví a hrát si s tím budou oba. Vydám to ale až příští týden. Můj šéf na jejich hračky pěl ódy. 

Offline Kokoska
Avatar
28378 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 06:49

dynda vede lego, uz to skoro nema kam davat a porad ho to bavi. Minuly tyden si tady na venkove vyhral i s vlackodrahou, mame tu ty drevene koleje, hodne koleji, tunely, padaci most... tak to porad prestavoval, ale to spis, ze tu nic jineho nemel. Takze ten gravitrax by asi mel uspech. A doma pak slozil neco asi z toho boffinu, hralo to jako radio, posilali mi video a vypadal tim hodne zaujaty. A pak teda bohuzel ruzne pistolky a "nerfky", coz mne se teda vubec nechce podporovat, ale v tom westernovem mestecku zkousel opravdovou vzduchovku a dost mu to slo.

Offline brrr
Avatar
10044 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 07:50

Tabea Jsem zvědavá,jak se bude líbit. Kluci to postavili jenom několikrát, je docela monotonní pojit k sobě hromadu stejných dílků. Ale když už je to postavené, tak je to fajn.

dynda Boffin je dobrý, myslím, že ty poslední verze jdou propojit s legem.

Offline Tabea
Avatar
4708 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 08:33

brrr to já taky.  U nás teda ani lego moc nejede. Jako jo, postaví to, ale nijak z toho nejsou na větvi. Tohle dostanou s sebou na dovolenou k našim, aby měl děda nějakou aktivitu, kde se může blejsknout.
Spíš jsem si od toho slibovala, že bych pak pořídila něco náročnějšího, až budou vidět princip. 

Offline brrr
Avatar
10044 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 08:59

Tabea Ještě ty stavby bývají docela vratké, ale nic, co by dědeček nezvládnul. Držím palce, ať se to nakonec líbí.

Offline Gatita
Avatar
7170 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 09:43

Evaeva u nas to pred tou bourkou bylo taky narocny. Byli jsme na koupalisti, odkud jsme se vratili po 6 hodinach uplne odrovnani, tak jsem myslela, ze budem do vecera odpocivat.  Takze jsme prisli, jenze sotva jsem zapnula kavovar, deti chytly druhou mizu a mely z toho dovadeni na koupaku nejak moc vysoko laťku a furt po mne neco chtely, nejakou akci! Tak jsme ten samy den jeste vecer vyrazili na kola, projeli snad vsechna hriste na osmicce a slo se spat az v deset. To chces, kdyz je 35 stupnu

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 09:48

continuity brrr Tabea Tabea 

Děkuju, asi koupím nějaký lego na tady a Boffin si odveze domů. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 10:10

Gatita a byli jste v těch Kralupech? Jaký to tam je?