Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 04. července 2022 09:32

betsey

Takto nikdo nic od teba nebude chcieť, ale musíš sa zmieriť s niektorými vecami. Trebárs s tým, že ty nesmieš nič chcieť od nich.

tina Sylvanian Family u nás velký úspěch neměla. Možná jsem je pořídila moc pozdě. Teda takto: radost vždy ohromná, ale nehrály si s tím nijak moc. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. července 2022 09:48

betsey haha tak sice te vzbudi jeste ve dve rano rev do sluchatek pri hrani onlajnovek, ale pak si muzes byt jista, ze cele dopoledne a mozna i cast odpoledne si budes moct pospat. pokud ti teda nevadi, ze nevstanou do skoly 

Offline žluťásek
Avatar
7655 příspěvků moje polička 04. července 2022 09:59
Reakce na Pinot Noir:

Prosím pěkně o tipy na dárek pro pětiletou holčičku. Tak za 500 - 1000 Kč. Děkuji moc.

​Kdyby byla ve hře společenská hra, pošlu tipy :) 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2022 10:09

Já teda doufám, že nás zlaté časy cestování s dětmi teprve čekají. Třeba až budou na prvním stupni. Teď jsou sice nadšení ze všeho, ale na mladšího pořád potřebujeme krosnu a ještě aspoň ib dva dny asi bude potřeba dodržet odpolední spánek v postýlce,...

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 04. července 2022 10:24

Takže včera jsem udělala docela úklid, velký nákup, obojí a doprovodem pomocnic, uvařila butter chicken a vzala holky na koupaliště. Večer vybírala věci do baráku...a dneska se nemůžu ani hnout:-D. Jsem fakt blbá.....:-D

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 04. července 2022 10:54

viktorka_od splavu žeby som začala premýšľať nad unschoolingom?

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 04. července 2022 10:55

continuity takže vzájomná ignorácia, hej?

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 04. července 2022 10:59

Karja tak ty si fakt dobrá. Ja som včera neurobila nič z toho čo ty okrem toho kúpaliska a tiež mám dnes celkom dosť.

Ale bol aj muž, takže som toho veľa naplávala a dokonca son sa hecla a išla na obrovskú vodnú šmykľavku. Aj keď som si hore nadávala, že mi na staré kolená pekne šibe

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 04. července 2022 11:07

betsey Jako právě lezime s dětma v posteli, vypodlozily mi i nohy nahoru:-D. Ale on je sambo nemocny, tak snad na mě nic neleze.....Na koupališti jsem neudělala ani jedno tempo:-D. Většinou chodím po dně, obě děti v podpaždí, nebo je na střídačku chytám při skákání:-D. Ale jako když si hrajou na brouzdaliště a nebo na hřišti tak si ,,odpočinu,,. Dokonce nějak akceptují, že matka si musí dát kafe, podle mě si nějak myslí, že je to nutna součást matky. Takže i to kafe si tam vypiju:-D.  

V sobotu jsme byly na bezvadných slavnostech, taky jsme si to uzily. Děti teda nemají rádi moc cizí lidi, když jsou k nim takoví přímí, takže to musím neustále někde omlouvat, protože ony mají reakce fakt jak ročni, že začnou řvát proste. Snad se přez prázdniny nějak otrkaji víc.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 04. července 2022 11:19

Karja no ale sa o teba pekne starajú :) tak držím palce, nech to je len únava a nie choroba

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 04. července 2022 11:36

Pinot Noir to djeco maj nastrazeny v luxoru v palladiu hned u vchodu, tam bys určitě něco vybrala 

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 04. července 2022 11:49
Reakce na Evaeva:

Mohučanka haha, s Vojtovkou jsem se snažila o stejný počet. Dokonce jsem si řekla, že určitě schválně říkají víc, aby lidi dělali aspoň něco Třikrát pro mě bylo reálné, kdybych měla dodržet těch pět, necvičím s ním vůbec.

​diskuse už je asi jinde, ale toto říkala i dětská doktorka. Že se musí požadovat víc cvičení, aby matky dělaly aspoň něco a že to něco stačí. Nechci nabádat k flinkání, ale jako ani se nenervovat...

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 04. července 2022 12:23

Karjakafe JE součást matky. Děti na to mají receptory, dcera se brzy naučila, že mamince 3 minuty klidu nad kafem velmi prospějí. Později, když jsem se blížila nervovému výbuchu, tak sama hlásila: maminko, nechcš kafíčko..?

Offline Pinot Noir
Avatar
24614 příspěvků moje polička 04. července 2022 12:23

Potrefenáhusa tam už se vůbec nevyskytuju, je to pro mě z ruky. 

Děkuju všem za tipy, něco snad vymyslím.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 04. července 2022 20:24

Karja Moje děti byly 3 dny u babičky a denně vřískaly do telefonu, že chtějí domů. A co zo thoh vyplývá? Že jsem mnohem blbější, protože u mě je prostě anarchie, punk, nekonečné zásoby pohádek, kreslení, flákec, žádná pravidla a palačinky s nutellou. A co z toho mám??? Nemám chvíli klidu, páč nikdo není zvědavej na pravidla, umývání se každej večer a nutnosti ochutnávat vařenou řepu. Achjo, mě tak štve, že jsem free matka, všichni mě vyhledávají a já bych taaaak chtěla být sama...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. července 2022 20:29

Luna poučení? netelefonuj!

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 04. července 2022 20:33

viktorka_od splavu To já neee, to oni! Já bychv životě děcku nevolala...

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 04. července 2022 21:23

Luna Já nejsem free matka a stejně se furt drzej u nás! Teď v červnu to bylo fakt maso, starší dcera vyhejtovala úplně všechny, kdo se na ni jen kouknul. Takže teď ji nepustím samotnou asi vůbec nikam, aby na to proboha do září zapomněla:-D:-D. Naštěstí sambo je s nimi rád a preferuje střídavou péči, moc ani nechce abychom chodili někam společně, ony ho líp poslouchaji, tak teď v létě je to dobrý, to vyrazej na dlouho ven. Zima je pruda, to dají tak hodinku venku:-D

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 04. července 2022 21:35

Karja Tak tvoje jsou malý, ale já mám staršího 9 let a to jsem čekala, že už bude samostatná jednotka

Nicméně jsem jim vnutila, že půjdem v pátek na fesťák, budu trsat a pít víno z kelímku a oni jak dostanou slíbenou kofolu, kterou jim normálně zakazuju, tak pujdou kamkoli.

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 04. července 2022 21:42

Luna

Tak to víš, asi ho to tam prudi no. Já taky byla domácí typ a mimo domov by mě nikdo nedostal:-D. Takže on asi chce být samostatná jednotka, ale doma:-D.

Hele ještěze tady nejde davat video, m jsme byly na festaku v sobotu. Jako ony trsaj jak dospělí, jak zlity dospělí teda:-D. Takže na festak by šly i bez kofoly:-D