Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24614 příspěvků moje polička 03. července 2022 23:25

A tím teda vyvolávám žluťásek a prosím znovu o doporučení nějakého základního setu potřeb pro to kamínkové malování. Samozřejmě jsem si to nezapsala, když se posledně někdo ptal. Děkuju moc.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. července 2022 23:33

Pinot Noir s našimi už je to taky fajn! Ale stejně jsem ráda, že jsou teď u babičky

Offline Pinot Noir
Avatar
24614 příspěvků moje polička 03. července 2022 23:40

Evaeva u nás nic takového není reálné, takže ani nemyslím na to, jak bychom si třeba užili den bez dětí, no. Jako užili, ne že ne.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. července 2022 23:44

Pinot Noir naši si je na víkend sem tam (čti jednou za půl roku) vemou, ale tohle jsou čtyři! dny. Celkem mně to překvapilo, protože ségra je na táboře (viz debata výše;)) a oni dva spolu mají takové složitější vztahy:) Ale musím říct, že je to moc fajn, nemuset chvíli řešit ty dětské potřeby. Ani se mi nestýská:)

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 03. července 2022 23:48

Pinot Noir no to je právě super věk, ze všeho jsou nadšení. Fakt mi to chybí. 

Offline žluťásek
Avatar
7655 příspěvků moje polička 04. července 2022 00:01

Pinot Noir pro děti za mě úplně dostačující Decorpen od centropenu, mají několik sad - základní barvy, metalické, pastelové. K tomu ideálně ještě vzit jednu tenkou černou na obrysy a popisy, jestli chcete posilat kamínky dál. Fajn je posca 1-mr nebo pilot pintor, ty mívají i běžně v papírnictví už. A akrylový lak, buď ve spreji nebo na štětec, malou lahvičku mají i v dm. Barvy z dm nebrat, ty jsou nanic. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24614 příspěvků moje polička 04. července 2022 00:07

žluťásek děkuju mockrát, jsi zlatá! 

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 04. července 2022 00:07

moora Já jsem taky jezdila na tři týdny a bylo to super. Teď jak je to na 14 dnů, tak nejsou návštěvní dny. No hrůza

Letos měli na tábor zařízený odvoz, muž tam byl už od pátku na stavěčce, tak byl u toho, když se "uhnizďovali". Pak mi volal cestou domů (na táboře není signál), že nemají příbory. No samo, že mají, ale zabalené v útěrce. Hlavně, že jsem s každým klukem extra balila jeho kufr

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 04. července 2022 00:10

continuity Mě kluci pravě překvapili, že jim vadilo, že jedem teď na pár dnů bez nich do Krakova. Prý chtějí taky. Ale to známe, to jen doufají, že by z toho mohlo něco kápnou, i kdyby jen jídlo.

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 04. července 2022 00:17

continuity presne, nadseni aj z jazdy miestnym autobusom, z majaku, pekneho kamienka, potoka na ture, neroztopenej kopky snehu.. no proste z kazdej blbosti. Uplne rozumiem, ze ti to chyba, mne tiez bude. Hrozne ma to s nimi bavi az na tie vecne hadky a bitky . zdravim Pinot Noir 

Offline Garfie
Avatar
24040 příspěvků moje polička 04. července 2022 03:19

brrr Strašně ti přeju a závidím zároveň!! Užij si to i za mě prosím tě, tady předpověď po těch dvou týdnech neskutečnýho tepelnýho pekla hlásí dva týdny trvalého deště. A "srdeční" oddíl je zrovna na táboře.

continuity Já teda skoro víc hlasuju za cestování s menšíma dětma, zvlášť do dálek, fakt na to hrozně ráda vzpomínám. Všude nám vyšli vstříc, všichni na nás byli milí, děti byly středem pozornosti, jejich potřeby byly v podstatě jen "být s námi", ze všeho byly nadšené. Super to bylo. A byly pyšné, že zvládnou, mladej chodil 6 hodin po Benátkách ve třech letech, v podobným věku tahal v Thajsku na zádech batoh a ni necekl, to si teda dnes už nedokážu představit!

Jo a pak bylo super období, když se naučili číst a četli pořád, nonstop. 

Teď je výhoda akorát to, že je můžu nechat samotný doma, třeba večer. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24614 příspěvků moje polička 04. července 2022 06:07

Prosím pěkně o tipy na dárek pro pětiletou holčičku. Tak za 500 - 1000 Kč. Děkuji moc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. července 2022 07:47

Anema takovy hovadiny padaly z moji oblibene babicky:-)) maminka ji (nejen za to) nesnasela, ale mne to vubec neprislo, byla to spis takova slovni vata, predpokladam, ze proste jen opakovala, co slychala od sve babicky. taky "budes zlobit prijde pro tebe vlk, vezme te klekanice atd atd

Offline Mohučanka
Avatar
6415 příspěvků moje polička 04. července 2022 08:07

Pinot Noir cokoli třpytivého, vílího, princeznovského. Pokud chceš přidanou hodnotu, mrkla bych na nějaké tvoření od Djeca, teď jsem tam třeba dceři kupovala mozaiky - nalepování "zařivých kamínků", ale mají toho hromadu na výběr třeba ve skibi a je to krásné. Já jdu teda po nižší ceně, ale samozřejmě vybereš i za vyšší vvpodstatě bych řekla, že cokoli od Djeca nadělá spoustu radosti, alespoň u nás...

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 04. července 2022 08:12

Pinot Noir ja bych za tyhle peníze pořídila nějaké lego friends. 

Offline Garfie
Avatar
24040 příspěvků moje polička 04. července 2022 08:20

Pinot Noir Lego Friends, nějaké tvořivé věci, různé ty laboratoře...a pokud nemá, tak Play Doh, nějaký stroj na vyrábění dortů nebo něco takového. Super jsou různé takové ty třpitivé obrázky, co si sama vyrobí, Djeco toho má spoustu. Doktorský kufřík, no a pochopitelně moje oblíbené Sylvanian family! :-)

Offline tina
Avatar
5882 příspěvků moje polička 04. července 2022 08:28

Pinot Noir Garfie Sylvanian family! Já už se tak těším, až to začnu pořizovat:) A jinak i klidně něco na parádu - teď jsem kupovala stejně staré holčičce a ta rozzářená očička byla nejvíc.

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 04. července 2022 08:41

Garfie Děkuju, budu si to tedy užívat dvojnásobně.

Vůbec jsem netušila, že počasí v Japonsku je takový "mor", to je přesně počasí, které vážně nemusím.

Offline Garfie
Avatar
24040 příspěvků moje polička 04. července 2022 08:44

brrr Měla bych dodat, že k tomu dešti je cca 29 stupňů, běž do skleníku a chrstni na sebe konev vody, asi tak.  Jo, léto je tu asi nejhorší roční období! 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 04. července 2022 09:03

continuity hm, to čo píšeš sa mi veľmi nepáči, som si naivne myslela, že keď budem mať deti vo veku tvojich, nastane mi vytúžený kľud. Nikto nič odo mňa nebude chcieť, ja sa budem naplno venovať svojim koníčkom a hlavne nikto mi nebude rušiť spánok...no tak nič no