Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 29. června 2022 10:03

Evaeva Chápu. Ale zase brácha ho asi baví, viď.

Offline letfenixa
Avatar
8080 příspěvků moje polička 29. června 2022 10:15

Potrefenáhusa tak u nás je lekvar záruka, že niečo zje. Kupujem čisto ovocné, bez prídavku cukru.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2022 10:29

Sweet Potato jo, i když poslední dobou to taky není takové. Ale když chytnou slinu, společně si vyhrají. Akorát u toho dělají dost bugr, rozhodně si společně neskládají puzzleAle mladší mi takový nanicovatý přijde až třeba poslední měsíc, tak snad to zase přejde.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 29. června 2022 10:44

Pinot Noir 

U nás se stal hrozný karambol. Syn se "zavrtal" na houpačce, jak jsi tu popisovala. Pak to pustil, byl to dost fofr. Když se to rozmotalo, šel a stoupnul si přímo před druhou houpačku, kde se houpala dcera. Takže letěl obličejem napřed na dřevěnou podlahu na terase, těsně minul sloupek. Naštěstí z toho byly jen modřiny a odřeniny. Byli jsme s mužem hned u toho a ptali jsme se, proč šel před tu houpačku, protože to nikdo z dětí nikdy neudělal.  Motala se mu hlava

Offline Pinot Noir
Avatar
24614 příspěvků moje polička 29. června 2022 10:47

dynda Ríša se nikdy nemotá, nechápu to, vůbec bych nedokázala po takových vrtulích jít rovně. Muž to nechápe vůbec, ten by rovnou blil, navaluje se mu i z pohledu na to točení. . Budoucí astronaut asi.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 29. června 2022 11:02

Pinot Noir 

Já se přiznám, že se mi taky navaluje z jednoho kolotoče u nás na hřišti - když se jenom dívám, jak se děti točí. Když jsem byla malá, snášela jsem všechny tyhle věci taky dobře. Ani to motání hlavy si moc nepamatuju. Tak teď mě zajímá, kdy člověk tyhle astronautický schopnosti ztratí, jestli je to vývojový, nebo jsme jen začali flákat trénink.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2022 11:39

Pinot Noir dynda já myslím, že v pubertě taky je mi z toho blbě, stačí i houpačka. Máme tu jednu pro mimino a větší dítě/dospělý může sedět naproti, jednou jsem se tam zkoušela houpat se synem, byli mi blbě půl dne

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 29. června 2022 11:42

dynda Evaeva zrovna jsem chtěla napsat, že mně se dělá blbě už i na houpačce, a to jsem se jako malá něco nahoupala, na jednom hřišti jsme měli ty houpačky pěkně vysoký a to bylo něco

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 29. června 2022 12:14
Reakce na Zuzuli:

Potrefenáhusa zvykani na skolkovou stravu a rezim po me chtela nase stara detska doktorka uz v pul roce male

​no já mám na tyhle hloupý rady fakt špatný vzpominky ze sestinedeli a prvního půl roku života housatka, kdy místo jakýkoliv podpory a pomoci proudily z tyhle strany jen tyhle nevyzadany rady jak má dite usinat samo v postýlce a jak na sebe jenom pleteme bič 

Offline letfenixa
Avatar
8080 příspěvků moje polička 29. června 2022 12:19

Potrefenáhusa ježišmarja,  keby nebolo vidno od nás,  aj od našich na vlak, ten prvý rok a pol by som nedala. To bola posledná vec, čo vedela utíšiť plač.  Teraz už nevidíme, postavili protihlukovu stenu.

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 29. června 2022 12:23

Toto je moje traumatko, vzdy som mohla ist na najtazsie horske drahy a nic mi to nerobilo, tesila som sa ako budem s deckami chodit na tobogany a prd. Na vsetkom mam závrat (lepsie to neviem popisat), aj na detskej hojdacke mam pocit, ze sa mi rozleti hlava . Evaeva tu dvojhojdacku tu mame tiez, ja by som sa tak hojdala s detmi ale hlava vobec nespolupracuje chjo.

Offline Pinot Noir
Avatar
24614 příspěvků moje polička 29. června 2022 12:27

dynda Evaeva MaeGandal já se můžu houpat, točit nebo jezdit na horské dráze libovolně dlouho, vůbec mi to nevadí. Ale po těch různých nehodách s atrakcemi jsem dostala strach, že se něco utrhne, vykolejí, že to provozovatelé určitě flákají s údržbou...

Offline Tabea
Avatar
4733 příspěvků moje polička 29. června 2022 13:16

Pinot Noir já se nedavno přinutila na takový kolotoč s dětmi jít. A celou dobu nahoře jsem si rikala, co budu dělat, když uvidím, že se něco trhá.
Kupodivu mi pak nebylo zle. Pohled na kolotoč na hřišti taky vůbec nedávám. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2022 13:49

Mrakoplas horskou dráhu bych asi zvládla, teda žaludek by to zvládl, tobogán mi taky nevadí. Ale kolotoč a houpačky nemůžu a začala jsem se bát výšek, třeba na starších rozhlednách. Ty nové mají zábradlí do metru a půl a přežijí i orkán, aby vyhověly normám, tam se nebojím

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 29. června 2022 13:52

Evaeva no ja sa prave nebojim a hrozne chcem na vsetko ist ale zrazu sa mi zacne tocit hlava a musim sa uzemnit (niecoho chytit), takze na tobogane sa musim spomalovat a idem jak slimak! Coz je pekny vopruz, ja chcem letiet . Zaludok je v pohode, len ta hlava. 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 29. června 2022 13:55

Pinot Noir o údržbě radši nepřemýšlím, to bych tam nikoho nepustila. Horské dráhy mi nevadí ty pro menší (děti do 10 let), ale jak je to pro teenagery, tak se mi dělá zle, jen to vidím. Houpačka teda i ta u nás, asi tím stále stejným pohybem

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2022 13:57

Mrakoplas aha. No to mám na té rozhledně. Minule mi bylo špatně, když na stezce korunami stromů lezli na takovou tu síť v podlaze v té výšce. Já bych na to nevlezla ani za nic. Zajímavé, že dvouletý si ani nevšiml, kam leze, ale čtyřletý už zaváhal. A pak tam vlezl

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 29. června 2022 13:57

Evaeva u každého zábradlí nenápadně, ale jistě zkouším, jestli se nehybe na petrinskou rozhlednu jsem vylezla při neustálém opakování, že už to tam stojí dlouho a je to pevné. Prošla jsem to dokola a šla dolů. Nějaké kochání mě nezajímalo 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2022 14:02

MaeGandal na Petříně už jsem dlouho nebyla, ale dřív jsme chodili na mobilní vysílače, některé fungují i jako rozhledny. Ty se vždycky kývou, teď už bych tam nevlezla.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 29. června 2022 14:08

Evaeva ježíši, kýve a ještě špatně je cokoliv, kde je vidět dolů. Já chápu, že bordel i déšť tím propadne, ale já nechci vidět 5 metrů dolů