Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:17

betsey mozes, ak to zvladnes ty 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:19

Zuzuli práve ja by som tiež isla, ale Google ponúkal rôzne názory a svokra sa na mňa dívala ako by som to dieťa chcela zabiť, tak som zneistela 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 11:20

Jimik Taky jsme meli merino body Joha a bylo o hodne mensi nez jsem zvykla. V ramci cislovani. Takovy crawler nosil klidne pul roku. Ti zase siji ale obrovske veci obcas. Tricko ujde, ale kalhoty bude nosit tak za tri roky ???? zato do kalhot 56-62 se mi vejde jeste ted, jen mu koukaji kotniky 

Offline Kokoska
Avatar
28341 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:29

betsey nedoporucuje se vencit cerstve mimino ve vedrech a mrazech, coz ted neni. A mezi lidi, kteří by ti na dite prskali, taky asi nepujdete, tak na chvilku na vzduch by nemel byt problem.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33752 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:32

Jimik Jj, overal má taky lonskej. Jen cepicku a kuklu jsme museli poridit nový 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33752 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:33

betsey taky bych šla

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:44

DrowRanger to jsou hrozne starosti ja si jeste vzpomnela na to, co psala slniecko ze se deti boji, ze prijdou o kus tela, pak to chce asi vysvetlovat a vysvetlovat. Zkusila bych i treba nejake knizky nebo obrazky. 

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:48

Pinot Noir tlapkam syn v noci taky hrozne kaslal, ale nebyl to kasel, asi mu bylo spatne od zaludku. Rano prisel, ze ho boli hlava, porad polehaval, no a pak se strasne pozvracel. Ted tady pospava a polehava. 

No a to meli jet na 4 dny k nasim, tesili jsme se vsichni. 

Offline Kan
Avatar
7018 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:52

betsey Taky bych šla s kočárkem ven. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 12:04

betsey můžeš. I na kurzu nám to říkali.

Offline Pinot Noir
Avatar
24528 příspěvků moje polička 23. října 2021 12:17

Děkuju všem za podporu, ty nemoci, to je bezmoc. Starší naštěstí už léky sní, a to i hnusné nebo tablety, už to chápe. Mladší, to je jiný případ. . Ale dává mi to naději, že i on jednou dostane rozum.

Offline Karja
Avatar
35914 příspěvků moje polička 23. října 2021 13:13

Evaeva Ten virovej zanet průdušek mají teď chlapecci s kterými se stykame, rozjelo se jim to po týdnu stonani;-((. Ale holky se mi lepší, takže ty snad mají něco jiného (respektive, kdybych byla pracující matka, už by do školky ta starší šla). 

Já už teda uvažuju, že tu starší do školky dávat nebudu, třeba do Vánoc. Třetí viróza během dvou měsíců už mě teda štve. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 14:01

Karja jestli se lepší, tak to nemají. Starší měl hned z kraje tu virózu na 14 dní, od té doby je sice každou chvíli nemocný, ale vždycky jen pár dní. Já se teda hlavně bojím, že zase všechno zavřou a zruší kroužky a zbyde jediná ta školka. A posílat ho tam až v téhle situaci, aby jako měl vyžití mi nepřijde fér. 

Offline Karja
Avatar
35914 příspěvků moje polička 23. října 2021 14:11

Evaeva No jsem zvědavá. Já jsem na vážkách. Holky si začaly doma spolu hrát, velkamala je doma v pohodě, ale samozřejmě i těch pár dní ve školce ji hrozně nakoplo, naučila se tolik věcí, úplně mi vyrostla před očima:-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 14:23

Karja starší je doma spokojený, i s mladším mám pak míň práce. Ale už potřebuje i nějaké vedení, kolektiv, nové podněty. Kdyby nehrozilo, že všechno zavřou, stačilo by pár kroužků, třeba pár dní té miniškolky. To by podle mě i jemu vyhovovali víc, na oběd by byl doma. Ale v covid situaci tohle zavřou nejdřív.

Offline žluťásek
Avatar
7634 příspěvků moje polička 23. října 2021 14:26

Karja mně se to teď zdá neúnosný, ty nemoci. Mít možnost si ji nechat doma, fakt bych neváhala. Uvidíš pak jak se to bude vyvíjet, třeba se to po měsíci nějak zklidní.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 14:29

žluťásek jo, nějaký pediatr říkal, že každoročně ta epidemie trvá dva až tři měsíce. Akorát letos je neobvykle intenzivní a přišla dřív.

Offline Karja
Avatar
35914 příspěvků moje polička 23. října 2021 14:29

žluťásek Jojo, ale ona mi teda tu třetí virózu chytla i bez návštěvy školky:-D. 

Offline žluťásek
Avatar
7634 příspěvků moje polička 23. října 2021 14:32

Karja no pravda, že náš syn ani ještě pořád nestihl nastoupit :-D Snad už v listopadu, já už se taky někdy musím ukázat v práci, je to hrůza.

Offline Karja
Avatar
35914 příspěvků moje polička 23. října 2021 14:37

žluťásek Jo, no já si to nechám rozlezet. Teď jsem ji omluvila, jsou prázdniny, tak at je mají i ty učitelky trochu;-) (Coz mě překvapilo, dřív se prázdniny kopírovaly se školou). Uvidíme, my i jako nějakej řežim máme, ale je fakt, že dcera se se mnou doma věnuje převážně domácím pracem a pruděníségry. O nějakém rozvoji z mojí strany není moc řeč, plus určitě zase začne trošku fracickovatet. Z té školky byla taková najednou velká:-D.