Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2021 13:59

Garfie to je super nápad, ta hra

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2021 14:11

Dneska jsme měli krásné dopoledne. Vyrazili jsme se švagrovou na delší procházku na lesní hřiště a krásně si to užili. Doufám, že odpoledne se ponese v podobném duchu, jsem tu na ně večer úplně sama.

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 14:16

Mha  Pinot Noir Len Tak kdyby to mělo znamenat, že brzo vylezou a budu mit zpatky svoje super miminko, tak mi to nevadi. Predstava dalsich par mesicu tohodle me trochu desi, to je pravda  No, tak uvidíme. Stejně asi nezbývá, než vydržet a počkat až to přejde

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2021 14:18

MPLee určitě to nebude trvat pár měsíců v kuse. Sice ty zuby třeba nevylezou, ale za pár dní to přejde a znovu se to objeví třeba za pár týdnů. A tak pořád dokolaSnad se to brzy usadí.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 14:22

MPLee to nebude pár měsíců, u nás to bylo "několikrát za pár měsíců", vždycky tak týden, dva. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 16:54

MPLee 

Ty zuby nebolí v kuse, u nás to bylo vždycky několik dní, pak klid a pak se z nenadání za několik týdnů objevil zub. Já když jsem poznala, že to jsou zuby,  přes den jsem mazala gelem, v noci dávka nurofenu.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 19:47

MPLee u nas je to taky bida, akorat nevim, jestli je to zubama, nebo tim, ze se naucil chodit a je takovy rozjitreny.

Posledni tyden dva je to krik od rana do vecera, vstava se brzo a rovnou s brekem, zajety rezim nefunguje, nic nefunguje. Pritom rok a neco jsme o nem skoro nevedeli, vsude jsem se chvastala ze mam to mimino za odmenu.

Ale dnes jsme vyrazili az do Stromovky a pak na navstevu ke kamaradce, kde ani nedutal a nadsene konal domovni prohlidku. Tak jsem dospela k zaveru, ze se uz doma holt asi nudil. 

Dnes se tedy pridavam do tymu hezky den.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 19:50

MPLee kdybys chtela vyzkouset manducu, rada pujcim. Jestli ji teda nemas, necetla jsem posledni prispevky. 

Offline Myrtila
Avatar
3047 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 20:01

MPLee No, nechci te desit, ale u nas to na zuby vypada prave tak od 3,5 mesice porad az doted, uz skoro 2 mesice v kuse. A dneska mi rikala svagrova, ze neter to tak mela taky, ale prvni zub ji vyrostl az v 8 mesicich, to me do ty doby asi mrskne

A na nositko doporucuju aspon mrknout na netu na Moisha Grow, da se moc pekne nastavit, ma nekolik vychytavek (magneticka hrudni spona, oboustranne prezky ramennich popruhu, mala kapsicka na bederaku), nosim v nem naseho 7,5 kg drobecka a dobry, zada me boli tak nejak normalne vzhledem ke stavu, v jakym je mam

Offline letfenixa
Avatar
8069 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 20:20

Keď prídeš domov s veľkým nákupom, v práčke čaká prádlo na zavesenie, ďalšie chces dať prať a dieťaťu potrebuješ rýchlo nachystať večeru, koľko pásikov čokolády potrebuješ?

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 20:32

Marieuden jako blázen! Ale s jedním velkym skraloupem. Dítě mi málem sjelo na motorce do sklepa, ale jakýho. Hluboké strmé betonové schody. Byly jsme u kamarádů na návštěvě a já o těch schodech nevěděla, vlastně jsem dlouho stala dva metry od nich, ale vůbec jsem si jich nevšimla. A to jsem ještě kontrolovala kde jezdí, říkám si bazén zavřenej, tady jen rohy, tady malej schůdek, dobrý, v pohodě. A pak....Zastavila v takový škváře snad 10 cm vedle nich, že tam zapadla. Takže mám fakt poučení pro příště, skutečně skontroluju pořádně ten prostor a i se zeptám třeba, zda není někde nějaká nástraha. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 20:35

Gatita Moje děti jsou venku úplně jiný, ale úplně jiný, hlavně ta malinká teda, ta se změní z uřvaný na máme visící opice (doslova) do vážně pohodového všechno zkoumajiciho ditete. Já si taky myslím, že potřebuji víc vjemů a že jsou hlavně společenský. A když jsou třeba celé odpoledne venku, tak si pak i doma pěkně hrajou s hračkami, že si je chtějí prostě užít, i ta malá se na mě chvíli nevěsi a hraje si sama. Musíš je prostě furt někam tahat, i když teď je to teda sakra těžký.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2021 20:43

Karja u nás taky parádní den, teď už oba spí. A taky jeden zádrhel, dvacetiminutová scéna kvůli cvičení, prošvihl pohádku a neodcvičili jsme to. Ale tentokrát jsem zůstala úplně klidná.

Online Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2021 20:46

MPLee Našemu juniorovi vyrostly první a zatím jediné dva zuby ve 4 měsících a průvodní projevy byly podobné těm vašim. Spodní řezáky, ale při kojení je má naštěstí schované pod jazykem. Od té doby zatím se zuby klid. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 20:47

Evaeva No to cvičení vám nezávidím teda! My jdeme teď na prohlídky 1,5 a 3, a sestricka mi řekla, ať radši přijdu s každou zvlášť, pak se tak na tu menší, se kterou jsme byli na očkování, podivala, a dodala ať je taky doma změřím, zvážim a změřím jim obvod hlavy.Moc nám nevěří. No kamarádka říkala, že na tříleté se měří i tlak, asi to taky zkusím doma:-D. No tím chci napsat, že to cvičení si v našem případě nechci představovat:-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2021 21:05

Karja kluci všechna ta vyšetření a podobné věci zvládají dobře. Kdyby měl cvičit něco fyzického, šlo by to asi o dost líp. Potřebujeme to ale nějak překonat, trochu se bojím, že takhle si vybuduje nějaký blok.

Offline Tabea
Avatar
4730 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 21:13

Evaeva nepomohly by takový ty blikací figurky na tužku, co používají ortoptisti? Nebo i třeba cokoliv na tu tužku namontovat...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 21:14

Evaeva a musí to nutně být tužka? co bonbonek?.-))

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2021 21:15

Tabea ty jo, to je dobrý nápad, zkusím něco takového vymyslet. Díky.

Offline Tabea
Avatar
4730 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 21:17

Evaeva co tohle třeba?

nebo hledej nástavec na tužku minions nebo paw patrol