Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. května 2024 00:08

Karja syn má na kreslení výbornou paní učitelku. On bojkotuje všechny postavy a zvířata, resp. kreslí je dost po svém. A ona je nadšená z každého jednoho obrázku. I jsem se s ní jednou o tom víc bavila, ona v tom vidí spoustu i úplně nevýtvarných věcí. Má i kurz arteterapie, akorát na ty záchvaty to nějak vliv nemá. (A nebo jo a bez toho by to bylo mnohem horší )

Online DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 08. května 2024 00:08

Karja No nemáš to s tím děvčetem jednoduchý :o) A tak kroužky nejsou povinné, až ji něco doopravdy zaujme, tak se překoná a dá to. A myslím, že třeba nějaký divadelní kroužek, kde by mohla dělat primadonu, by mohl za pár let vyjít ;o)

Offline letfenixa
Avatar
8069 příspěvků moje polička 08. května 2024 00:25
Reakce na DruI:

Karja Zkuste nějaký výtvarný kroužek, tam se s tím poručováním tolik nenadělá a nikdo tam nepíská ;o)

​pch, "ja už nechcem chodiť na výtvarnú, mňa to tam nebaví, ja si chcem robiť to, čo ja chcem", po tom, ako som zaplatila 2.polrok a po 3 predchádzajúcich rokoch dochádzky. 

Online DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 08. května 2024 00:32

letfenixa Nestraš, dcera zatím výtvarku zcela nekriticky miluje! Ale scénku na téma "já už tam nechci chodit, mě to tam nebaví" hned po tom, co jsem zaplatila druhé pololetí, jsme měli u flétničky. Ale to jsem teda trvala na tom, že to dochodí. A teď jednou nešla, protože mi bylo blbě a neměl ji tam kdo dovést a byla z toho pro změnu scéna na téma "Já jsem zmeškala hodinu a co když tam dělali něco zajímavého o co jsem přišla!" ;o)

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. května 2024 00:51

Evaeva tak Ríša měl celkem nekompromisního chlapa na Gymnathlon. A chtěl právě na fotbal, protože tam chodí tři kluci ze třídy. Ale vysvětlili jsme si to.

A teď v neděli jsme byli na oslavě narozenin spolužáka a dvě mámy ze tří od těch malých fotbalistů tam říkaly, že s tím skončí, že těch tréninků je hodně, zasekané víkendy, interní boje... Nic pro nás celkově, nejen pro Ríšu.

Offline Myrtila
Avatar
3047 příspěvků moje polička 08. května 2024 04:23

Ženy, ještě jednou děkuji, jak je to přes víc stran, nepovede se mi na mobilu zmínit všechny

Jos Teda, před padesátkou už je to fakt zázrak! Jaká je asi čistě statisticky šance, že se to vlastně povede? Řečnická otázka od bioložky. Sama vím o dvou matkách tohoto věku, matka kamaráda rodila asi ve 48 letech a pak jedna padesátiletá paní, co nám od ní přišly vzorky krve po porodu do laboratoře, a to se teda každý v labině, komu ten vzorek prošel rukama, přišel podívat, jestli je to rodný číslo fakt správně, protože mu to přišlo neuvěřitelný. Aneb ani u nás v práci jsme se s tím nesetkávali. Tak ať i u tvé kamarádky těhotenství zdárně pokračuje!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. května 2024 07:30

Pinot Noir no to ani pro nás, ten fotbal je blbý z vícero důvodů. Atletika bude dobrá. Teď to teda bude jen kroužek, ale i potom. To je pár závodů ročně, trenéry znám osobně,... Já na nějakém tom cvičení trvám, ale sport si samozřejmě může vybrat. (Zatím to teda byly samé všeobecné kroužky)

Online Suya
Avatar
příspěvků moje polička 08. května 2024 07:46

Myrtila Kolegyne v praci taky rodila tesne pred 50, dvojcata, pry prirozene. A v tehotenstvi se porad rozcilovala, proc ji zenou do rizikovych poraden, ze je prece uplne zdravaPak jsem ji potkala u pediatricky po sestinedeli, v plnem makeupu, lodicky, saty... ta to proste vede jinak nez ja, no

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. května 2024 08:29

Evaeva on si nakonec vybral taekwondo, ale asi až od září. Berou sice nováčky i v průběhu roku, ale je to zrovna v den, kdy má v družině sportovní kroužek. Ten je s jejich tělocvickářem, takže je to opravdu sport, tak jsem ráda, že to mám bez starostí s voděním na kroužek. Ale třeba se do září nadchne pro něco jiného. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. května 2024 09:02

Pinot Noir to jo, to je vždycky jednodušší. My odmítli sportovní třídu, protože je zaměřená na míčové hry a to syn nechce, a atletika je na druhé škole, takže já se žádného zjednodušení nedočkámAle zase snad budou chodit kluci spolu.

Offline Myrtila
Avatar
3047 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:52

Suya Tyjo, před padesátkou dvojčata, to je nepředstavitelný úplně celý, to by byla hustá i bez lodiček

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 08. května 2024 10:28
Reakce na DruI:

Karja No nemáš to s tím děvčetem jednoduchý :o) A tak kroužky nejsou povinné, až ji něco doopravdy zaujme, tak se překoná a dá to. A myslím, že třeba nějaký divadelní kroužek, kde by mohla dělat primadonu, by mohl za pár let vyjít ;o)

​To mě taky napadlo. K tomu zpěvu ještě dojde!

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 08. května 2024 13:36

Uvolnili jsme syna ze školy a máme do pondělí dovolenou. V poledne usnul na gauči a teď má 38

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. května 2024 14:31

žluťásektak si vezmeš očr a ušetříš dny dovolené Ne, lituju vás moc, je to pech

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 08. května 2024 15:46

Poslala jsem samba na výlet. S dětma, moji ségrou, jejíma dětma a ještě si půjčili děti od druhy ségry, tak to mají krásné rodinný. Neříkám, že se mu chtělo:D

Offline letfenixa
Avatar
8069 příspěvků moje polička 08. května 2024 16:04
Online Kan
Avatar
7084 příspěvků moje polička 08. května 2024 16:05

Karja Super a kolikrát už ti znělo v uších?  :D

Offline letfenixa
Avatar
8069 příspěvků moje polička 08. května 2024 16:05

DruI tiež trvám na dochodeni. A moja mama sa zas do toho začala starať, že mu nemám ustúpiť a že tam musí chodiť aj naďalej. 

Offline letfenixa
Avatar
8069 příspěvků moje polička 08. května 2024 16:07

Karja my sme na výlete v Ekoparku Piešťany. Je tu super, zoo a mega ihrisko. A konečne si naše dieťa užíva všetky atrakcie a nevadia mu deti.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 08. května 2024 16:46

Kan Ani jednou, oni se o mně stoprocentně nebaví:D. Máme zajímavější členy rodiny, o mne se v podstatě nikdo nikdy nebaví;-)