Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 22. října 2021 23:52

slniecko mozna by stacilo nahrivat brisko, co nejaky ten plysak do mikrovlnky?

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 23. října 2021 00:03

Naše dítě prosím pěkně nekadilo ve školce, protože tam mají úzké trubky a mohla by ucpat záchod. 

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 23. října 2021 00:27

Dnes jsem viděla v Lidlu hrací skříňky s perníčky - měli klasickou krabičku a pak autíčko. Je to hezká věc na Mikuláše nebo na advent, moje děti je mají od malinka a každý rok se na ně těší. ( Dávám jim teda pořád ty samé - po Vánocích uklidím a zas na Mikuláše naplníme.)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 23. října 2021 00:53

Kokoska asi hej, aj keď pri tom hraní v teplej vode sa aj prirodzene trošku rozhýbala. Ale s tým nahriatym vankúšikom sa zase dá ľahnúť.

continuity

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 23. října 2021 03:32

barbucha ja som si to tiez nevedela predstavit, u nas tp bolo tak ako pises - ked mu bolo treba, siel vsade, nosili sme so sebou sacky ak by nahodou volo treba na ihrisku alebo niekde v mestskej casti prirody. Nestazoval sa vobec na nic, prcy raz jeden den siel, na druhy den uz plakal, ze to bude boliet, ale den predtym sa na bolest nestazoval, navyse prestal chodit v sobotu ked bol doma. Zo skolky horor storky nespominal. A teraz druhy raz este v nedelu bol na velku u nasich na wc a poobede ked sme cestovali v aute vravrl, ze mu treba. Ale vonku ist nechcel, ked sme prisli domov este normalne nieco vykakal a od pondelka nic. A ja som z toho fakt nestastna a nervozna, lebo neviem co viac spravit aby mu bolo lepsie, navyse nas to dost obmedzuje, nechce nikam chodit, ked uz ho boli brusko, nemozem ho nechat v skolke a teda vyzaduje neustale moju pritomnost...

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 23. října 2021 03:38

slniecko syn sa teraz kupat nechce, podla mna prave preto, ze ako sa uvolni, pohnu sa creva a on sa zlakne, ze sa pokaka.a Vcera som mu dala do vane kefku a cistil dinosaurom zuby, uplne som videla, ako sa uvolnil, hral sa tam asi 15 minut, zrazi stuhol, zacal poplakavat, volat ma a ze chce ist von. Zacal sa stazovat, ze ho boli ritka a uz som vedepa, ktora bije...je to fakt zacarovany kruh, on sa boji podla mna prave tej bolesti ci aoo to jazvat, co predchadza vylucovaniu, pretoze zacne panikarit aj pred tym ako ma vetry a to fakt netusim ako odburat. Inak teply obklad na brusko si necha dat a aj brusko mu masirujem. Ja by som prave potrebovapa nieco, co by ho donutilo vykakat sa, aby to v sebe nedokazal zadrzat. Je mi uz fakt jedno ci postojacky do nohavic alebo v noci zo spania v posteli .

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 23. října 2021 06:47

DrowRanger Od sestřenice dcera 12 bere každý večer Lepicol kapsle. Je to i pro těhotné, ale pro hodně malé děti asi ne. Před tím jí sestřenice míchala slupky otrub do jogurtu.

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 23. října 2021 09:22

Hrozná noc, Ríša o půl třetí horečku, až blouznil, v osm ráno se mu ulevilo na "pouhých" 40°C, mladší celou noc kašlal, oba nalepení celou noc na mně. Jestli začne horečkovat i mladší, tak mě trefí, ten dobrovolně žádný lék nepozře, to zas budou boje!

To je hrozné, jak nemoc promění ty ukecané lítající raubíře v taková bezvládná malá děťátka.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 23. října 2021 09:40

Pinot Noir Držím palce. Mě holky začaly dobrovolné ten ACC na kašel a to je nějak zlomilo a už berou vše. Ať se klukům brzy úlevi, určitě to byla taková ta ,,špička nemoci,, a už bude lépe. 

Offline letfenixa
Avatar
7943 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:10

Pinot Noir hrozná bezmoc to je 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:29

Juj, no prajem všetkým pacientom rýchle uzdravenie a DrowRanger moc držím palce, nech si co najskôr s tým nejak poradíte. Ja dúfam, že teraz nás budú obchádzať choroby co najdlhšie 

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 10:37

Lituji všechny marody a přeji aby se jim brzy ulevilo. Chtěla jsem se zeptat. Ve slevách jsem koupila merino body od značky Joha, ale netrefila jsem velikost. Než to pošlu zpátky neměly byste zájem o body velikost 80? Podrobnosti v SZ, ať tu neplevelím. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 10:42

Pinot Noir je to hrozný stres taková vysoká horečka. Chabou útěchou ti může být, že ve 40 se léku tolik bránit nebude. Zrovna jsem četla na idnes (?), že hrozně řádí virové záněty průdušek, snad Ríša nepřitáhl zrovna tohle. Budu držet palce.

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:46

Pinot Noir

At je ditem brzo trochu líp. U nás taky nemoc, ale zatím jsme na 38. Zatím se držím, ale už taky pokadlavam. Uz vidím, že to jako obvykle nejvíc odnesu já. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:48

Jimik a je to takový to vroubkovany silnejsi? My máme ještě 70 z loňska a furt ji to je. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:50

Pinot Noir tlapkam, housatko se teď rano i přes Nurofen v noci probudilo s 39, nekasle, nesmrka, místo zubu čekám, co se z toho vyvine, možná ta 6.nemoc :-(

jinak je ziva, hraje si, jí...jen se teda hodne lepí, hlavně v noci

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 10:54

Potrefenáhusa ta šestá nemoc by byla docela dobrá varianta. Nemívá to komplikace, blbé jsou akorát ty horečky, vyrážka nesvědí.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 10:56

Potrefenáhusa Není, je to hladký úplet. Já právě po zkušenostech s overaly, které jsou nadměrečné a taky ještě junior oblečte loňský, jsem objednala 80. Bohužel je to standardní 80, která je mu teď akorát a nemá tam velikostní rezervu. Jasně, že bych si radši nechala levnější merino, ale za chvíli je z něj venku. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:12

Prosím vás a môžem ísť so stvordnovym babom už von na prechádzku? Je u nás slnko, bezvetrie a asi desať stupňov. Resp. to bude aktuálne až zajtra, kočík je u svokrovcov a muž v práci 

Offline Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:17

betsey proc by ne. Kdyz ji poradne obleknes. Ja bych sla.