Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 18:56

Tabea Potrefenáhusa mám zatejpovaná záda a koupila jsem ten pás. Vím, že šátek je asi lepší, ale já bych to nenosila. Možná doma, ale mezi lidi to nedám  Je to na mě moc lesanovité. Takže mám pás, mám cviky a další termín na fyzio, začnu prostě zase chodit pravidelně. 

Jo a mám tip na softshellky pro hubené za dobrou cenu Rysa - rostoucí slimky  Vybrala jsem softshell 30 000 vodni sloupec a 15 000 prodyšnost a vypadají dobře. 80 má naše dítě tak na 2 roky minimálně  Ale neplandají na ní a cena je taky příznivá. 

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:00

Synek si zašil díru na teplákách

Online Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:05

JankaM No ale klobouček dolů! Však to by nezvládla kdejaká ženská. Moje kamarádka třeba vůbec nemá doma jehlu a nit:-D (má dvě děti:-D:-D)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:09

JankaM pro mě je to taky borec

Online DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:10

JankaM Šikovnej! Má správnej ekologickej a ekonomickej přístup :o)

Offline Tabea
Avatar
4729 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:13

JankaM náhodou... šikovnej je.

Offline Tabea
Avatar
4729 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:15

Karja přesně tak. Když jsem chvíli dělala aupair, tak jsem zasílá dítěti malou díru na silonkách a ještě něco a byla jsem za velkou hvězdu... 

Jako předškolačky sestřenici a mě prababicka učila na hříbku štupovat ponožky. Že to budeme v životě potřebovat

Online Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:26

MPLee No to je moc hezká cena! 

Offline letfenixa
Avatar
8067 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:26

Poviem vám,  že mať dieťa, ktoré sa konečne nebojí úplne všetkých ľudí a detí,  to je super! Môžeme ísť normálne na hromadnú akciu

Online DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:30

Tabea Štupování ponožek jsem náhodou používala ve zkouškovém, když jsem si potřebovala vyčistit hlavu od učení. Ona je to taková až skoro meditativní činnost :o)

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:41

Myrtila Asi teoreticky by to možná nějak vyargumentovat šlo, protože seznamovali jsme se s malým už minulý semestr, kdy už se na mě placení vztahovalo, ale mně by to přišlo z mojí strany nefér. Ta povinnost platit mi nevznikla kvůli tomu, že jsme se už chystali na příchod dítěte, ale protože jsem to při prvním pokusu o studium nezvládla kvůli kombinaci s prací, takže jsem si vypleskala ty roky zdarma. Tak jsem to prostě zaplatila a byla jsem i připravená zaplatit i tenhle semestr s tím, že si za to můžu sama, o to víc mě teď těší zjištění, že to nebude třeba :-))

Offline Myrtila
Avatar
3047 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:46

Zina Jasny, to chapu, taky bych se asi nad tou ferovosti pozadavku zamyslela (a pak to zaplatila  aneb taky jsem platila a nezadala o prominuti, i kdyz by mi to tehdy byvalo bodlo, z podobneho duvodu). 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:56
Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:57

MPLee díky za tip na softshelky. a držím ti moc palce, snad se ti brzo a na dýl uleví!

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 21:09

Tabea jo, hrříbek máme, dokonce 3x.

A dneska jsem matka roku, teď jsem dětem ukazovala a vysvětlila co to je dirigovat, máme zapnutý koncert z Prahy. A co je to Vltava, čím se autor inspiroval....  A to je velká část mých znalostí vážné hudby, ještě hudební nástroje vyjmenuju

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 21:12

Jinak abych neprudila jen se školou - malýho teď máme doma 6 týdnů a přijde mi, že děláme pokroky, hlavně teda on, snad každý den. Největší radost mám z toho, že působí spokojeně a že už si na tu změnu zvykl. Nejnáročnější v tomhle ohledu byl asi náš společný druhý-třetí týden, kdy se mu stesk po pěstounech sešel s růstem zubů, to kolikrát už vstával s brekem a pomáhalo jen nosit v náručí, a i to jen částečně. Přišlo to tak zvláštně, v podstatě ze dne na den, a stejně najednou to pak zase zmizelo, tak snad už to bude dobrý (až na ty zuby).
Druhou největší radost mám z toho, že se krásně rozlezl, do toho se mu fakt nechtělo, a kam ho člověk posadil, tam seděl, udělal max. tak 2-3 lezokroky, a to ještě jen doma. Po té debatě tady jsme mu na to doma víc upravili prostředí a přidali motivaci, a te´d máme místo sedícího budhy super rychle upalující mimino. Navíc už se do toho nepouští jen doma, ale i venku na trávě a nově i na písku, fakt mě to těší.
No a poslední věc je režim. Podařilo se nám zavést poobědový spaní v jakou stakous pevnou dobu a poslední dobou se daří i večery, dneska se podařilo uspat už v půl devátý. S tím teda hodně pomohla ta lahev s mlíkem, o které jsem psala. Byla bych byla radši, kdyby to šlo bez ní, ale rozdíl byl tak velkej, že se tomu nedalo odolat. Zuby čistíme poctivě, tak snad se nám to nevymstí.

Online Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 21:12

letfenixa tesim sa s tebou

MPLee tie softshellky vyzeraju super, na nasho slizika by sa hodili ale nikde tam nevidim, zeby dodavali na Slovensko, skoda :(

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 21:34

Zina to se tak moc pěkně čte  mám radost s tebou/vámi. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. zaří 2022 21:34

Zina to je všechno skvělé, co píšeš. Mám fakt radost, že děláte takové pokroky

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 22:06

Zina to zni skvele!!! Jste fakt sikovny, vsichni tri!