Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33786 příspěvků moje polička 18. května 2021 10:57

Potrefenáhusa To byl jen doklad, tě i na peklo normálně zapomeneš. Druhé dítě jsem si výslovně užívala. Starší byla v tom zlatém věku mezi 2-3 lety a to malé bylo fakt za odměnu, kojení v pohodě, usínala sama, pořád se usmivala. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24571 příspěvků moje polička 18. května 2021 11:03
Reakce na Jos:

Pinot Noir My to s Potrefenáhusa fakt nemyslime zle.

​To si vůbec nemyslím, se omlouvám, jestli to tak vyznělo

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 18. května 2021 11:07

Jos já ani nějak zvlášť žravý dítě nemám, tak nějak normálně (asi). Ale od toho půl roku zpomalila a v roce bude mít nejspíš zcela standardních 10 kilo. 

vtipná je žena mužova táty, ta dodnes vůbec nepochopila, že si ta naše doktorka zvala mimino kvůli tomu, že je moc hubený, pořád si myslí, že kvůli tomu, že bylo moc tlustý :-D 

Offline Len
Avatar
2236 příspěvků moje polička 18. května 2021 11:27

Já stará hydra se tu nad těma příběhama dojímám. Dítko má dneska půl roku, my slavíme výročí a to loňský jsme byli na prvním velkým ultrazvuku. Doktorka mi vytiskla obrázek ze 3D UZ a tam se na mě mračil můj táta, úplně jsem se lekla.Teď je víc podobnej muži, ale umí i nakrčit ret, že u toho vypadá jak moje babička.

A bylo by to do spokojenýho vlákna, ale sem to patří víc. Navíc jsem se dneska dozvěděla dobrej závěr z vyšetření (mého) a nabídli mi brzký termín terapie pro malýho, kam jsme měli jít až za měsíc. 

Offline letfenixa
Avatar
8042 příspěvků moje polička 18. května 2021 11:36

rasaNori ja som bola so synom u doktorky, zas má chcela len po telefóne odbiť, ja neviem, či už fakt chce len telefonicky ordinovať. Tak má viacero hrciek na uzlinach, niečo v hrdle, vzali mu krv! zvládol to skvele, zajtra mám volať o výsledky. Tie uzliny má také prvýkrát, fakt som sa zľakla.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. května 2021 11:41

Potrefenáhusa to může být tím, že máš holku. Kluci v mém okolí si v 10m prstíkem neukazují:) zato holky ano. Ale já si fakt nestěžuju, oni byli opravdu nenároční, to co popisuješ ty, mi zní trochu jako horor. Ale opravdu bavit mě to začalo bavit až s jejich chůzí, do té doby se fakt nezdráhám přirovnat to k chovu zvířete:)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 18. května 2021 11:41

Len gratuluju k vyroci! A je skvělý, ze už je mu hej!

Offline Len
Avatar
2236 příspěvků moje polička 18. května 2021 11:48

Potrefenáhusa Děkuju! Ještě to není na 100% dobrý, ale hrozně se mu ulevilo (a nám taky).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 18. května 2021 11:58

Len

Offline Myrtila
Avatar
3032 příspěvků moje polička 18. května 2021 15:11

Potrefenáhusa Jos Taky jsem na zacatku dokrmovala UM a bylo to strasny. Mimino rvalo hlady, ja tim vic ve stresu, rychle jsme presli na rezim, ze dokrm chystal manzel, stacilo do nej drbnout ve dne, v noci, a vystartoval delat mliko, bleskove udelal nastavec na kuchynskou vahu, abych mohla doma aspon orientačně vazit dite... Za ten zacatek bych mu nasadila svatozar  

Offline letfenixa
Avatar
8042 příspěvků moje polička 18. května 2021 18:11

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 18. května 2021 19:23

Ve čtvrtek bude mít malá 4 měsíce. Dneska mi 2x přeplazila celou tu velkou hrací podložku . Teda, spíš se pohybuje jako píďalka, ale prostě na místě už nezůstane. Takže asi přichází čas na ohrádku. Měla jsem vyhlédnutou od Skiphop, ale už se neprodává. Nemáte tip na nějakou ideálně rozšířitelnou, bez dna, skladnou a relativně lehkou na převážení? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 18. května 2021 19:27
Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 18. května 2021 20:22

MPLee Já osobně neznám nikoho, kdo by ohradku používal. To jsem ti pomohla co?:-D ale třeba ušetřis:-D

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 18. května 2021 20:25

Karja MPLee do ohrádky se může schovat chrtík před miminem

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 18. května 2021 20:26

Sambo chce dát zítra hlídat děti svým rodičům a jít ven:-D Na hodinu, ale i tak nám držte všichni palce, já jsem hrozně skeptická, podle mě když to bude dobrej den, tak si třeba vytru podlahu:-D, ale pochybuju, že společně opustime dům. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 18. května 2021 20:26

Karja neteř ji měla, ale stabilní a ve velké místnosti, z dřevěných dílů asi čtyř těch standardních ohrádek a říkali jí "šapitó":-)) měla tam prostě bezpečnou hernu ale ve velikosti celýho obyváku, aby na ni nemohl pes. v takové té malé velikosti postýlky myslím málokterý dítě vydrží

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 18. května 2021 20:27

Karja oni přijedou k vám a budou hlídat? to by mohlo vyjít!

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 18. května 2021 20:29

Tabea MPLee Jo, to mě nepadlo, jestli nemáte třeba psa. Já vlastně žádné zname se psem a dětmi nemám, takže to vůbec nevím, jak to chodí;-). Ale představuju si své děti v ohrádce, no to by bylo veliký fakof.

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 18. května 2021 20:31

viktorka_od splavu No já nevím, minulý týden jsem šla na poštu, byla tu sestra, kterou malamala vida třeba dvakrát týdně a rvala pořád. Tyhle téměř nezná, babičku viděla čtyřikrát, a už si to asi nepamatuje poradne a dědu třeba osmkrát no:-D