Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 15. května 2021 16:56

Karja Já mám takovou kamarádku, zajímavý je, že jinak je to asi ta nejúzkostnější matka, co znám. Jakože děti furt oprašuje, musí mít teplý jídlo a tak. A pak u nás její cca čtyřletý syn jezdil na terase na odrážedle, kdykoli se přiblížil ke schodům, já vystartuju...ona si tak klidně sedí a říká mi, uklidni se, není blbej!!! Tak jsem se uklidnila a o půl hodiny později z těch schodů zhučel a jeli jsme na šití....a o tři roky později jsem dostala stejný povel a její dcera tady snědla půlku hopíka, přesně jak jsem deset minut před tím předpověděla. Takových příhod s ní mám víc, teda včetně toho, že nám jednou tříletý děti nepozorovaně utekly z domu a hrály si na silnici, ale tam to byla vina obou, to bych si nafackovala!! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 15. května 2021 17:03

Garfie ehm, mejm dvěma kamoskam uteklo po čtyřech  roční mimino z kavarny až na ulici ...

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 15. května 2021 17:06

Potrefenáhusa No to je hned!!!

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 15. května 2021 17:08

Potrefenáhusa Jsem si teď vzpomněla (ale už jsem to tu kdysi vyprávěla) na kamarádku, co jela s dítětem a s tchýní na výlet....a dítě zapomněly v autobuse! Vzpomněly si na něj až kus od zastávky, naštěstí to byla konečná a dítě spalo na sedačce vzadu, ale řidič prý dost koukal.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 15. května 2021 17:14

Garfie já se tomu smeju, protože je obe znám moc dobře a umim si to představit v živých barvách 

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 15. května 2021 17:19

Garfie Hele ale mně se třeba většina blbin stává jen před jednou určitou kamarádkou. Podle mě to přitahujete:-D

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 15. května 2021 17:24

Holky mely jit v pondeli obe do skolky a bara ma rymu jak tram a pokaslava... Ja se na to opravdu vykaslu uz

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 15. května 2021 17:27

Karja Ty si

Potrefenáhusa Já je neznám, ale v živých barvách si to dovedu představit taky, protože bych klidně mohla být jedna z nich!!! 

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 15. května 2021 17:28

Karja 

Taky myslím, s některými lidmi se člověk kamarádit nemůže, bo by vypadal jak debil.

Offline Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 15. května 2021 17:46

Potrefenáhusa mne rocni mimino uteklo po ctyrech na parkovisti u hornbachu postavila jsem ji k autu, abych si na sobe zapla nositko a pak ji honila, uz byla tak o ctyri metry dal, je fakt rychla. Nastesti zrovna nejelo zadne auto. 

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 15. května 2021 18:40

dzizisketa Ne, to ani ne, to je normální matka, takovej průměr:-D. Ale je to snad souhra náhod, ani ji nevídam často, ale převrátila jsem před ní kočárek do silnice i se spícím ditetem, pak mi jednou chytla osmimesicnj, co mi vyskakovalo z korby a pak mi velkamala odletla z kolotoče, před čímž ona varovala. No vlastně já ji viděla naživo třeba tak 10krat dohromady:-D. Takže to je slušná bilance. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 15. května 2021 20:14

Pinot Noir ja som vynimka potvrdzujica pravidlo, pamatam si kopu veci co sa tyka prveho roka syna ale sestonedelie a vlastne asi prve dva mesiace po porode mam v uplnej tme. Nepamatam si nic, minule sa ma kamaratka pytala, ze ci sa nebojim ake to bude a ja som jej popravde povedala, ze pre mna teda ako keby to bolo uplne prvy raz . Podla mna moje podvedomie sa mi ozhodlo, ze ma donuti zabudnut aby eom sa odhodlala mat dalsie dieta, lebo viem, ze som mala pocit, ze to je najhorsie obdobie v mojom zivote, ale to je tak vsetko.

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 15. května 2021 22:48

Se starsim ditetem nulova ochrana, snad jen zaslepky do zasuvek jsme meli. mramorovou sosku nam rozflakala dospela navsteva, ne dite. Starsi byl na sebe opatrnej, nikam nelez, odnikud nepadal. Mladsi je uplne jina liga, ten si je dost nebezpecny, treba si pritahl zidli z vedlejsi mistnosti (neumel ani chodit!) a dostal se na kuchynskou linku. Kdyz jsem prisla, prohraboval se nozi, a vedle bublala polevka. Mohl to byt takovy prusvih. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 16. května 2021 00:42

DrowRanger

Tobě bych extra přála, aby druhé dítě bylo jiné než to první. Já byla u druhého smířená s tím, že to, co jsme přežili s prvním, zvládneme ještě jednou a ono to bylo úplně jiné. Narodilo se nám dítě, které krásně usínalo a spalo i přes den. Až druhý rok je zlomový a trošku se nám holčička mění před očima, ale to už jsme zase mnohem dál (a těšíme se na její školkovou docházku ).

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. května 2021 07:02

dyndatiez som pripravena prezit si s druhym to co s prvym a zvladnut to. Idem konecne vyuzit institut materskej a minimalne pol roka po porode mienim nerobit vobec alebo len minimalne, robotu miesto mna preberie muz. A mienim si ulahcit vsetko co ponde, takze celodenna strava objednana mijimalne na cas sestonedelia a upratovacie služby to istia. Ach a zatrhnem navstevy v sestonedeli, to bude ulava.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 16. května 2021 07:36

DrowRanger to je skvělý plán, od A do Z!

Offline Malenge
Avatar
4247 příspěvků moje polička 16. května 2021 07:46

DrowRanger tenhle plán chválím 

a když jsem v tom chválení, smekám před Albi, kde nám skutečně bez jakéhokoli sebemenšího zádrhele vyměnili Albi tužku za novou, i když účet jsem od ní nikdy ani neměla účet a už byla dávno po záruce. To jsou služby zákazníkům fakt mě to potěšilo!

Online letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 16. května 2021 07:57

DrowRanger vyborny plán!

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 16. května 2021 08:39

DrowRanger super si si to naplanovala, prajem k tomu pohodovejsie miminko nez bolo prve, aby si si to mohla aj uzit

Online letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 16. května 2021 20:46

Boli sme na kontrole na očnom a je to dobré, netreba okluzor ani cvičenie, stačí nosiť okuliare, dokonca aj dioptrie stále pasujú. Syn zatiaľ nemá vyvinuté 3D videnie, čo nemá zhruba polovica ľudí - o tom som v živote nepočula. Obmedzuje ho to v tom, že nebude môcť byť pilot a že nie je vhodné s ním ísť do 3D kina, čo je nevhodné aj pre mňa, takže to 3D videnie nemám vyvinuté zrejme ani ja.

V utorok ideme na výtvarnú!!!

Po tomto víkende sa divím, že mi tá hlava ešte nepraskla. A od zajtra máme plnú školu, takže hluk v škole, hluk doma