Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:47

Karja jo, to je evidentně období, opět je potřeba otestovat hranice. On naštěstí poslouchá v opravdu důležitých chvílích, třeba celý ten výlet na oční (MHD přes celou Prahu, dvě hodiny tam, shánění oběda, cesta zpět) zvládl úplně krásně. Takže co vlastně řeším, že jo;)

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:59
Reakce na Karja:

rasaNori Hele taky se ti ty holky tak perou? Moje hrozně, ale agresor je ta mladší a vyloženě je to bitka, kterou obě chtěj! Jakože je to baví! Něco jak když se perou koťata nebo štěňata, ale nelíbí se mi to, bez mých zásahu by z toho na konci byl brek o moznejch úrazech nemluvě. 

Můj muž říká, že každá poradna zábava konci řevem. On s tím úplně počítá.

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 22:03

continuity s mužem stopro souhlasím. Jak slyším se oba smát, nebo často všechny tři, tak je jasné, že řev (a krev) bude následovat.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 22:13

continuity můj táta vždycky chodil do naší nejlepší dětské zábavy se zdviženým prstem a říkal: Nechte toho včas! Nebo to zase skončí řevem!!

Měl pravdu, no, většinou jsem řvala já jako nejmladší.

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 22:13

continuity Tak ten rev mi ani tolik nevadí. Spíš se bojím těch úrazu, jak ještě nejsou silami nastejno a rozumove vůbec ani jedna strana nechápe důsledky svýho jednáni. Tak jim musim být stejně furt za zadkem, když už mě malamala taky jednou pustí mimo mistnost

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 22:31

Mohučanka jo, u nás se říkalo "hračky-plačky"

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 22:55

viktorka_od splavu u nás " po smiechu prichádza plač". A ja som tomu dlho verila úplne doslova, že to tak  proste je ako nejaká zákonitosť prírody. Takže po každom väčšom smiechu som čakala nejakú tragédiu, čo ma rozplače

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 23:27
Reakce na DruI:

​To ta moje říká taky. A ještě k tomu dodává: Musíš se usmívat!

​u nas to same: ty na mne porad kricis. A ja mam z toho plne ouska! 

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 00:07

Znáte ekonomku Šichtařovou? Zachytila jsem na FB, že dnes porodila 7. dítě! Věděla jsem, že mají víc dětí, ale myslela jsem, že tak čtyři. Hustý jako!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33708 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 05:35
Reakce na INCOM1:

Karja "Já si o sobě taky nikdy nemyslela, že budu jednou taková krava. " tohle presne vytihuje moje pocity z materstvi. A to mam jen jedno! 

​a jak se to kraveni projevuje? Mne přijde, ze jsou na to ti naši ještě mali, já to čekám až s příchodem výchovných vet a příležitosti na ne křičet? 

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 06:48

Pinot Noir v těchto větších počtech to funguje už tak, že větší hlídají menší a matka má šábesakorat se s plozením musí začít v předstihu, není to sfouknuté za dva rokya.me.osobne.je.nesympaticka.pripadne.mi.ze.

To má jako projekt .

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 06:49

Potrefenáhusa to není vůbec zaměřené na malého, spíš tu frustraci mých potřeb upouštím na samba :/ na ditě nemám potřebu ani zvýšit hlas.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:08

rysamona ja s ni vcelku nazorove souznim, ale s tim projektem mi to taky pripada

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33708 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:18

INCOM1 jo tak, tak to dělám taky :-)

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:28

INCOM1 Potrefenáhusa to ja to mam smerem k detem, kdy jim neco rikam a hlavou mi jede: tvl znis jako svoje mama, tyhle reci jsi nesnasela a co sis z nich vzala? Nic. Radsi hned zmlkni a jdi si treba cist. 

Tusim, ze bude hur. Blizi se puberta...

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:31

viktorka_od splavu Jé, to to jsem ráda že nejsem sama. Prostě zvládnu práci, zvládnu děti, všechno perfektně naplanované a zorganizované. Prostě ředitelka zeměkoule.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33708 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:35

Lamicka jo, to chápu, jen ze ty naše děti jsou na tyhle interakce ještě malý 

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:36

rysamona mně taky není sympatická a ani s ní moc názorově nesouzním, hlavně od té doby, co má názor úplně na všechno. A právě jsem ten její projekt asi přestala sledovat už dost dávno, protože číslo sedm mě překvapilo

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:36

mnum mne se posledni dny dari drzet kriceni na minimu, a to po druhem porodu mivam pms jak prase. I muz uz to nejak okomentoval, at se sebou neco delamtak dva dny pred ms bych je nejradsi vsechny 4 nekomu venovala a odkracela stredem. A ted se mi dari misto jeceni pocitat do 10 a dychat. 

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:49

Potrefenáhusa ja mam ten pocit od doby kdy se holky zacaly projevovat. Jako ze uz umely vyjadrit ne, nechci, nebudu, a naopak vsude 50x vlezly a vytahaly i kdyz to bylo same nesahej na to atd. My ted nedavno meli uplne ukazkovou scenu v aute, starsi si nutne v autosedacce potrebovala vycistit zabahnene boty. Nejdriv jecela kdyz jsme ji odmitli vydat vlhceny ubrousek, protoze byl v kufru auta a my na dalnici. Na argumenty ze za chvili zastavime v Brne byla hlucha. Tak jsem vylovila papirovy kapesnik, ten ji za cenu vykloubeneho ramene podala se slovy, at ho neolizuje. A nez jsem se stihla otocit do predu, uz ho mela narvany v puse. Navic s tim pubertackym pohledem matko vis co mi muzes. Tak jsem ji ho sebrala, no jekot neskutecny. Pak si to s muzem nejak vysvětlili, co se nelibilo mne a ji, ja ji ten kapesnik namokrila vodou, at muze cistit. A zase jekot ze takhle si to nepredstavovala. To uz jsem jenom tupe koukala z okna. Tak to tam chvili sudlala a pak usla. V aute teda zavladlo hluboke ticho, a muz tak na me kouknul a rika ze to je husty. A to uz jsem se rozbrecela a ze koncim, ze tohle nedam. A ze kdybych vedela jaky budou tak si je neporidim. Ten den byl fakt desny, i ze steny jsme po hodine odjeli radsi domu, protoze v hale se to jeji vriskani rozlehalo desne. Obcas se ro takhle posere vsechno, deti prudi, muz misto podpory se vytasi s nejakou genialni vychovnou radou a to tedapardon za elaborat.