Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33708 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:44

rasaNori a má recht 

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:50

DruI Hele, možná by sis se třema spíš četla než s jedním:-D. Já dneska byla s dětmi na cyklostezce. A fakt jsem na ně dávala pozor, aby malá nervala, byla spokokena, aby velkou něco neprejelo, někam nespadla (je to takova hybridní stezka občas s autama). No a přijela ženská ve Felicii a furt z toho auta něco vyndavala, jedno dítě, druhý dítě, jedno kolo, druhý kolo, mimino ve vajíčku, kočárek....No a pokyny byly: ,,jdi něco zkoumat, jezdi, ale dívej se, jezdej tu auta (a to byla holčička menší než velkamala), no a capla kočárek a šla na lavičku. Ono se to pak řeší jinak asi:-D Coz patří i k těm žluťásek vytackam té druhé paní. Ono s počtem dětí a počtem času, kdy je člověk s nima bez přestávky, což ta paní se trema asi furt je, narůstá počet hlášek,nepříjemnosti a ujetych nervů, kterýma člověk leckdy opovrhuje . Já si o sobě taky nikdy nemyslela, že budu jednou taková krava. Ale když už jsem ten den dlouho v pozornosti, tak už to jede. Ale samozřejmě, někdo je blbej sám o sobě;-)

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:50

žluťásek jeste mam jeden, ptam se mas rozum? Minule me odpalila ze ten mam mit ja a ty nuzky ji nepujcovat:D

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:52

Já dneska třeba byla tak nepříjemná na samba, že se se mnou nebaví. Ale vzal obě dvě děti ven, vysál mi auto a uklidil kinderbordel. Beru to nakonec jako winwin situaci, mám dneska všechno hotovo, jsem odpocinuta a ještě s klidným večerem!:-D. 

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:53

rasaNori Jo, mě taky ta starší dost často utře. 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:54

rasaNori to je chytrá holka

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:55

Karja behem jedne minuty nez jsem ji oloupala za linkou mandarinku stihla ostrihat snurky z podsedaku, ackoliv do te doby nez jsem se zvedla od stolu si vzorne vystrihovala papirove omalovanky

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:55

Karja rasaNori ještě že starší je takový bezelstný:) Tyhle hlášky taky nesnáším, ale taky mi to občas ujede. S tím věkem je to těžké, jak mu mám vysvětlit, že nemůže to co mladší (to platí samozřejmě i naopak)

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:56

rasaNori Hele taky se ti ty holky tak perou? Moje hrozně, ale agresor je ta mladší a vyloženě je to bitka, kterou obě chtěj! Jakože je to baví! Něco jak když se perou koťata nebo štěňata, ale nelíbí se mi to, bez mých zásahu by z toho na konci byl brek o moznejch úrazech nemluvě. Jen je od sebe roztrhavam. Teď je nejnovější zábavou shazování z gauče, malamala vyleze na opěradlo a ta starší ji shodí dolů, ale fest, jenže ona tam vyleze znova a čeká.  

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:58

Evaeva Jo, tak takovejhle je jeden synovec úplně maximálně:-D děsný! Tuhle ho ségra sundala z trimetrovy haldy hlíny, na který byl v hodobozovejch hadrech. A to bylo ,,sem prostě dítě ne, vidím hlínu, tak na ni asi lezu, to je přece přirozený,,! 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 20:59
Reakce na Karja:

DruI Hele, možná by sis se třema spíš četla než s jedním:-D. Já dneska byla s dětmi na cyklostezce. A fakt jsem na ně dávala pozor, aby malá nervala, byla spokokena, aby velkou něco neprejelo, někam nespadla (je to takova hybridní stezka občas s autama). No a přijela ženská ve Felicii a furt z toho auta něco vyndavala, jedno dítě, druhý dítě, jedno kolo, druhý kolo, mimino ve vajíčku, kočárek....No a pokyny byly: ,,jdi něco zkoumat, jezdi, ale dívej se, jezdej tu auta (a to byla holčička menší než velkamala), no a capla kočárek a šla na lavičku. Ono se to pak řeší jinak asi:-D Coz patří i k těm žluťásek vytackam té druhé paní. Ono s počtem dětí a počtem času, kdy je člověk s nima bez přestávky, což ta paní se trema asi furt je, narůstá počet hlášek,nepříjemnosti a ujetych nervů, kterýma člověk leckdy opovrhuje . Já si o sobě taky nikdy nemyslela, že budu jednou taková krava. Ale když už jsem ten den dlouho v pozornosti, tak už to jede. Ale samozřejmě, někdo je blbej sám o sobě;-)

Karja "Já si o sobě taky nikdy nemyslela, že budu jednou taková krava. " tohle presne vytihuje moje pocity z materstvi. A to mam jen jedno! 

Offline brrr
Avatar
10011 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:00

Karja Tak jestli tě to "uklidní", ty bitky se časem nelepší. U nás je to denně, největší bývají o víkendu ráno v posteli. V naprosté většině případu končí řevem, buď jejich, protože se ve finále porvou doopravdy nebo mým, protože u toho děsně vyjou a dělají bordel.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:04

Karja tvůj synovec už je větší, ne? To už by mohl mít trochu rozum. Protože mě je jasné, že pokud je v okolí třímetrová hromada hlíny, syn tam bude dřív, než řeknu ne. Dřív mě alespoň poslechl, pokud jsem něco zakázala (a samozřejmě odůvodnila), poslechl. Teď by tam nejdřív vylezl, pak by se 30x zeptal proč ne, 20x řekl Ale já chci! a zakončil to prohlášením Nekřič! Já nechci, abys křičela!

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:07

Karja ac je mala kouzelna, tak je to desna zaskvara. Ona jen vylozene ceka az nekoukam a starsi hned taha za vlasy nebo ji necim prasti. A desne ji bavi po starsi lezt a delat ji ruzne zlo. Takze jejich hadky koncivaji brekem, protoze starsi je ublizeno a malou pacifikuju ja... 

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:27
Reakce na Evaeva:

 Nekřič! Já nechci, abys křičela!

​To ta moje říká taky. A ještě k tomu dodává: Musíš se usmívat!

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:32

INCOM1 No třeba nám to dá dzizisketa na trička;-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:33

DruI no, co na to mám říct, že jo

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:36

Evaeva Tuhle řešila něco ségra v práci s kolegou, a že ji kolegyně rikala, že by si takove chování od něj neměla nechat líbit. A ona, co má asi tak dělat. A já ji říkám no musíš asi jako doma na M. A ona jo, úplně to vidím, jak na něj rvu ,,tak tohle bylo naposledy ti říkám, naposledy, už se uklidni,,:-D. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:41

Karja já si myslím, že se nesnažím řešit to úplně blbě, ale moc to nepadá na úrodnou půdu. On to prostě musí vyzkoušet. Mě spíš mrzí, že mu dovolím skoro všechno, ale když potřebuju, aby mě poslechl, tak neposlechne. Ale abych ho jen nepomlouvala, tak včera přes mužovo důrazné varování totálně zlil koupelnu, ale pak jí sám vystřel bez našeho popostrkávání!

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 21:44

Evaeva To bude jen období;-)