Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 17. června 2018 13:34

viktorka_od splavu vtipné ovšem je, že zrovna do jeho školy chodí syn...a zrovna angličtina je tam nejlépe a nejvíce vyučovaný předmět . Jak je to s druhým jazykem to netuším, protože mám teprve páťáka, ale i tak už teď chodí (ve škole) na kroužek francouštiny. 

EDIT - je to jiný článek než jsem myslela. Je pravda, že on má dost zvláštní názory a ne se vším souhlasím. Stejně potom ty školy spíš fungují, jak tam rozhoduje ředitel, jak akční průvodci tam jsou a jak rodiče na určité věci tlačí. Zase kdo se hlásil na gymp z naší školy, tak se dostal, takže asi mu to funguje. 

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 17. června 2018 14:32

slniecko Jo, to říká i naše učitelka, na soukromé škole, kde si z uchazečů mohou vybírat, jaký to je rozdíl, učit ve třídě, kde se děti o výuku zajímají, snaží se, není tam nikdo vyloženě problémový, s rodiči se dá v případě nějakých potíží dítěte normálně lidsky domluvit .... oproti běžným třídám.

A děti ji také milují, všechny se k ní přihlásily i na letní tábor, který ona pořádá.

​Tak ako ja rozumiem, že sa lepšie vyučuje partii nadšených a motivovaných detí, ovšem, ehm....to sú skoro všetky, kým ich škola totálne neznechutí, no.

A navyše...aksom vo svojej profesii úspešná, len kým nenarazím na problém, tak......

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 17. června 2018 20:30

Stará Stanová Kůže Starší dcera chodí do normální školy v Letňanech, s kbelskou alternativou nemám zkušenost. Na FB existují skupiny, kde se to místní školství řeší, já jsem členem třeba zde Je to tedy letňanská skupina, ale probírají se školy z okolních MČ.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 19. června 2018 07:54

Prosim,nevite,kde zarucene koupim bile tricko na 2-3lete dite? Prisel befel ze skolky,ze maji nejake vystoupeni, a rada bych ten nakup odbyla behem chvilky:)

Offline delinka81
Avatar
7 příspěvků moje polička 19. června 2018 08:46

Pepco, mají i pidi velikosti.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 19. června 2018 10:48

Gatita na také chodím odmalička s 99% istotou do HM. Akurát niekedy musím kúpiť dvojbalenie, t.j. jedno biele a jedno nejakej inej farby, a niekedy sa nestriafame sezónou - trebárs potrebujú krátke rukávy vtedy, keď sú v predaji dlhé a naopak. Ale v absolútnej väčšine prípadov tam dostanem.

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 19. června 2018 15:34

Gatita hm

Offline Sweet Potato
Avatar
34836 příspěvků moje polička 19. června 2018 15:42

Gatita Tesco, Pepco

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 20. června 2018 07:49

Sweet Potato Candance slniecko delinka81 diky za tipy.nakonec me zachranila sousedka,ktera nam to tricko pujci. Posledni dobrou opravdu docenuji dobre sousedske vztahy :) Deti to maji mit jen na nejakou scenku,kterou secvicuji,tak pomalovani snad nehrozi.jsem rada, ze jsem se nemusela tahnout nekam do OC.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 20. června 2018 16:20

Mam takovy problemek...dnes mi vysel pozitivni ovulacni test :D pokud by se povedlo, tak druhe bejby by bylo ve veku 14 mesicu male mate tu nekdo deti takhle blizko u sebe?

Offline EJK
Avatar
48 příspěvků moje polička 20. června 2018 17:07

rasaNori  Medzi mojimi deťmi je rozdiel 50 týždňov. Takže 14 mesiacov je pohoda. Teda z môjho pohľadu. Ja by som ale radšej počkala - kvôli vlastnému telu. To moje sa nestihlo dať do formy po prvom tehotenstve a už zase rástlo. Následky mám doteraz (60).

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 20. června 2018 17:34

rasaNori Takhle jsem já s bratrem. Podle mámy to nebylo nic zvláštního, každé dítě je jiné, těžko spekulovat předem, když nevíš, jaká osobnost se ti narodí, jak na sebe budou reagovat atd...

Bych nad tím nemudrovala, když se to podaří, tak dobře, když nepodaří, tak se to podaří později a je to taky dobře. :)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 20. června 2018 17:57

rasaNori Kolegyne to takhle ma a samozrejme je miluje a vsechno, ale rika, ze to bylo peklo a ocistec, dobrovolne by do toho nesla a nikomu by to nedoporucila.

Kazdopadne tomu nejak nerozumim asi uz se snazite a tudiz mate jasno, a jestli nesnazite, tak proc ovulacni test, to spis tehotensky, ne?

Offline ziginka
Avatar
677 příspěvků moje polička 20. června 2018 20:42

rasaNori Ty jo, nechtela jsi za rok delat statnice?

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 20. června 2018 20:51

ziginka To mě přesně taky napadlo...

Offline Makara
Avatar
2237 příspěvků moje polička 20. června 2018 21:08

rasaNori mám deti 21 měsíců od sebe (nejstaršímu byly  4 a půl roku) a při pohledu zpět to považuji za dobrý rozdil. Prvni rok po narozeni toho posledniho mam sice v mlze, ale dalo s to zvládnout. No upřímně, při mensim jak 18 měsíčnim rozdílu by to  bylo mnohem náročnější. 

Pak už to mělo jen vyhody, protože mely  priblizne stejne potřeby a zájmy, společne krouzky. Kvůli matčinu tělu, si myslim, že je dobre dostat do podobné kondice, jako před prvním tehotenstvim, což chce asi par měsíců bez kojení. Takže kdyby to hned vyšlo, tak se můžeš těšit na ty budoucí výhody:-). 

Online brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 20. června 2018 21:39

rasaNori Bratranec má první dvě děti od sebe 15 měsíců a asi to nebylo ono, protože třetí je od druhého už 24 měsíců.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 20. června 2018 21:46

ziginka jj chtela, neudelala jsem jednu ctvrtinu coz se se dvema detma da:) doufam:D

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 20. června 2018 21:53

rasaNori mám děti od sebe rok a čtvrt, rok a tři čtvrtě a dva a půl a přežili jsme

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 20. června 2018 23:12

moora 

A kterej rozdíl byl největší maso?