databáze 131951 vůní od 8982 značek a 1703 parfumérů

Un Jardin Sur Le Toit Hermès

Un Jardin Sur Le Toit
značka: Hermès
parfumér: Ellena, Jean Claude
rok: 2011
určení: pro ženy
složení: jablko, hruška, růže, zelená tráva, bazalka, magnólie, kompost
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
daniela (22.9.2020 )

Svěží zelená vůně s květinami - vodnatou svěží růžičkou a fialkovými lístky (taková ta fialková zeleň, která nemá nic společného s kvítky ani pudrem, a která na mě v některých vůních působí mírně zapařeně, jako vlhkost lapená pod igelitovým sáčkem). V chladném počasí mi vůně dokonce připomíná zelené fazolové lusky... Původně jsem chtěla napsat "Elleno, Elleno, nejlíp Ti jde zeleno!" - ale asi jak které - zrovna tahle osvěžující podivnost je trochu otravná...

Avatar
jerry (05.4.2020 )

Jemná svěže zelená vůně s frézií - je taková "třpytivá", plná energie, ale zároveň i klidná, navozující pohodu.. Připomíná mi jemnou verzi Nilu - bez puškvorce. Velice překvapivá je výdrž - po 3 hodinách stále stejně intenzívní jako po nástřiku.

Avatar
wendulka (13.12.2015 )

V téhle zahradě najdeme plně obsypanou jabloň Granny Smith. Do jednoho z jablek se hned na začátku zakousneme, až nám šťáva z něj teče po bradě. Pěstujeme tu i čerstvou bazalku, vodní zeleň, citrusově svěží magnólie a lehoučké růžičky. No jo, jenže problém je, že to celé dohromady na mně velmi rychle začne vonět jako takový lepší čistič koupelen.