Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline INCOM1
413 příspěvků moje polička 04. května 2021 22:23

Mrakoplas no ehm, já taky, ale už mi to asi přestalo vadit

Online DruI
1324 příspěvků moje polička 04. května 2021 22:25

INCOM1 Mrakoplas Já stále ještě doufám. Já mívala svou inteligenci ráda! :o)

Online Mrakoplas
4867 příspěvků moje polička 04. května 2021 22:30

DruI ja sa obávam, že mne sa ani nemá čo vrátiť

Online letfenixa
3065 příspěvků moje polička 04. května 2021 23:18

Mrakoplas hupacia sieť

Online crazydaisy
1918 příspěvků moje polička 04. května 2021 23:34
Reakce na MPLee:

711990 Malenge No jasně, asi se očekávalo, že v porodnici nechám i těch pár kilo navíc, co jsem měla před otěhotněním  Kecy jako "haha to je jako by ti ještě jedno dítě nechali v břiše" nebo "teda, ty jsi dobra baculka! To asi nekojis, vid? Kojenim se hubne samo" Někdo možná, kamarádka co má podobně staré miminko si po večeři pravidelně dával tabulku čokolády a hubne. Já večeřím mrkev s humusem, jezdím na bruslích, cvičim. A nic. Ale víc s tím teď neudělám, tak se snažím to moc neřešit. Je to ale těžký a každý pohled do zrcadla zabolí. S břichem jsem si ale připadala pěkná, to mi vůbec nepřišlo tak hrozné, jako teď. ##

​Takový blbce musíš odpálkovat. Ty, pokud budeš chtít, můžeš zhubnout. Ale ten debil, co ti to řekl, debilem zůstane. Já jsem malá a přibrala jsem v prvním těhotenství přes 20kg. Týden po porodu jsem potkala babičku (otcovu matku) a ta, místo do kočáru, koukla na mě a řekla, ty jsi ale tlustá. A ze mě okamžitě vyjelo - a ty blbá. Sebrala jsem se a šla pryč.

Offline viktorka_od splavu
38326 příspěvků moje polička 05. května 2021 07:22
Online Mha
příspěvků moje polička 05. května 2021 07:36

Mám zážitek z porodnice, kam druhý den po porodu, dost těžkém, přišla navštívit svou vnučku a dceru taková... Já bych jí nazvala asi fiflena. Na miminko jen koukla a hned vybalila líčení a hřeben a Na, vypadáš hrozně, dej se trochu do pořádku, teď musíš o sebe dbát! Něco jsi už shodila, ale pořád tu jsou kila navíc... Naštěstí tam byl otec dítěte a velmi rychle milou tchyni vyprovodil, zdvořile a přesvědčivě. 

Já vypadala těhotně od třetího děcka vždycky snad od 2. Dne těhotenství a pak rok po porodu

Offline betsey
2594 příspěvků moje polička 05. května 2021 07:43

ja sa priznám, že tým, že som v okolí nemala žiadne čerstvé matky, s ktorými by som prichádzala do kontaktu, tak som fakt nevedela, že veľa ženám zostáva veľké brucho aj po pôrode (vrátane mňa). Pamätám si, aká som bola šokovaná, keď som v pôrodnici ako tehotná čakala na pásy, a zrovna odchádzala nejaká matka s novorodencom a brucho mala stále ako v šiestom mesiaci

A inak ja som tak rok po pôrode mala najlepšiu postavu v mojom živote, vyšportované brucho, štíhla ako naposledy v osemnástich. No potom sa to nejako pokazilo, prišla korona, behať som nemohla, bo som si dochrámala členok, lezecká stena zavretá, zima, len som doma varila, piekla a žrala Teraz mám cez 70 kíl

Offline Len
981 příspěvků moje polička 05. května 2021 07:57

Já jsem si v těhotenství připadala úplně nádherná a myslím, že jsem fakt i byla. Díky covidu jsem nevstávala brzo a dobře spala (až na ten závěr teda).  Měla jsem krásnou pleť, přibrala úplně modelkovsky jen břicho a fakt mi to slušelo. A nemusela jsem si mýt vlasy tak často, to bylo nejlepší. Už z porodního sálu mě vezli bez břicha (zdravím 711990 ). Zato teď, cítím se fyzicky mnohem hůř, a nabírám - hlavně kvůli nevyspání, to se mě pak drží úplně každej gram navíc, co sním (jako že toho teď spasu hodně). V šestinedělí jsem chodila na noční svačiny, jakej jsem měla při kojení hlad.

Mimochodem, hodně se toho zapomene. Já si vybavuju hlavně jak mi to slušelo, ale když se nad tím zamyslím, bylo mi většinu času dost příšerně a měla jsem snad všechny nezávažný komplikace, co existujou.

Offline Jos
příspěvků moje polička 05. května 2021 08:07

Len Zajimave jak to ma kazda jinak! Me zravost uderem porodu fakt opustila. Jenze kdybych mela pribirat jeste pri kojeni, tak si hodim masli. Doufam, ze nabirat bude uz jen dite. Ted jsem se videla s kamaradkou, co ma kluka skoro 14mesicniho a byl mensi nez ten muj! Za navstevu ten muj otesan jedl asi trikrat a jeji snedl platek jablka

38326 příspěvků moje polička 05. května 2021 09:15

betsey ja na tom byla stejne, taky me to prekvapilo, tak si i dovedu predstavit nejakou trapnou poznamku - ale urcite ne od tchyne apod

Online Evaeva
příspěvků moje polička 05. května 2021 09:15

Len noční svačinky po kojení jsem měla taky. Zajímavé, že jen u prvního, u druhého už asi tělo vědělo, do čeho jde.

Offline Potrefenáhusa
26577 příspěvků moje polička 05. května 2021 09:39

Já měla to bricho docela velký dlouho, mesic určitě, ake zmensovalo se den ode dne, jak se zavinovalo, a si i pamatuju, jak jsme v porodnici měly s kamarádkou ty děti vedle sebe mezi postelema na takovejch těch jejich vozíčkách a furt si do toho nechtene navzájem tema velkýma brichama drkaly

Online Pinot Noir
13807 příspěvků moje polička 05. května 2021 09:59

betsey viktorka_od splavu já taky, poznámka o mladé prodavačce a "druhém kole" je spíš úsměvná, mám pro to pochopení, dokud jsem neměla děti, nezajímala jsem se o to, v diskuzích přeskakovala, nijak nad tím nepřemýšlela, takže klidně bych mohla i něco podobného vyvalit. Ale ty mámy a tchýně, to je fakt

38326 příspěvků moje polička 05. května 2021 10:03

Pinot Noir no žejo. já si vzpomínám jak přišla za mnou poprvně do porodnice rodina, ještě to bylo za sklem a brácha: teda ty vypadáš strašně! tak objektivně to byla pravda, a to mě viděl jen vsedě, tak to v jeho věku 15+ bylo pochopitelný, vypadal fakt vyděšeně:-P ale říct mi to maminka a že teda je taky na takový výroky talent, to by bylo dost smutný..

Offline betsey
2594 příspěvků moje polička 05. května 2021 10:22

viktorka_od splavu no a teraz si predstav, že v pôrodnici návštevné hodiny, na chodbe všetky ženy po pôrode s novorodencami v nočných košeliach pri manželoch, a do toho tam vplávala na návštevu nejaká modelka - vysoká, štíhla, dlhé lesklé blond vlasy, dokonalý makeup, 10-centimetrové podpätky, obtiahnuté minišaty. Vieš si predstaviť ako reagovali manželia a ako sa cítili manželky

38326 příspěvků moje polička 05. května 2021 10:23

betsey jejda

Offline betsey
2594 příspěvků moje polička 05. května 2021 10:26

viktorka_od splavu no, mne sa chcelo plakať

38326 příspěvků moje polička 05. května 2021 10:43

betsey doufam ze si to uzila hlavne ta pomatena osoba, ktera si tam tu modelku pozvala!

Online Evaeva
příspěvků moje polička 05. května 2021 11:51

viktorka_od splavu brácha dobrej teda, v jeho věku se divím, že vůbec páchnul do porodnice! Já byla na první návštěvy napojená na transfuzi, nějaké břicho nikdo neřešil:)