Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:00

Karja nauč se přijímat dobře míněnou pomoc.

Ja to, bohužel, neumím a raději bych se strhla a padala na hubu, než si nechat pomocí. Bohužel, to ve mně vypěstovala moje matka, která si sice strašně ráda a ochotně pomáhala, aniž by vůbec byla žadaná. Ale současně mi přitom mlátila o hlavu, jak jsem neschopná, že bez její pomocí bych nic nezvládla. A v čítala všechno, co jsem neudělala, že mám doma binec apod. A ona mě, v mě neschopnosti jediné může zachránit, za což jí musím být náležitě vděčná.

Takže teď, každou pomoc odmítám, nebo se při tom cítím příšerně a stydím se, že si nechám pomahat

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:02

Malenge Evaeva Mne ani sambovi by treti holka nevadila, dve najednou na to snad ani nemyslet. Ja si ale rikam, ze kdyby byly holky starsi kolem peti let, tak by to uz nemusel byt takovy zahul jako ted, pokud bychom teda byli vsichni zdravi. 

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:07

Karja já bych to nechala koňovi. Třeba budete ještě jedno dítě oba chtít nebo se vymanit z toho plenkovo nocnikovrho období a už se vám nebude do toho chtít znova. Nemá cenu to řešit teď. 

Vím, že to není tvůj případ, ale motivaci - do třetice holka nebo kluk nechápu. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:10

Dadoo Ja to mam asi taky z mamy, ona nas nikdy za nic nechvalila asi dostatecne. Jako driv jsem to bejak neprozivala, ale ted asi jo. I ted prijde, sedne na gauc a zadne rikat negativa, popripade obraci oci v sloup nebo dela takovou blbou atmosferu. Jako treba nejde, ze bych rozvarila obed a ji pozadala at to treba dodela, kdyz bych se nekde zasekla s detma, to by bylo, ze tu nebude dobry, ze se to nestihne, deti to stejne nebudou chtit...jako nez tohle, tak to mam radsi jednu vopici u nohy, druhou v ruce a v dalsi varecku. Proste takova ,,atmosfera a stres,, kvuli kazdy blbosti. No proste mam to nejak zakoreneny, ze proste neobtezovat, nepoptavat. To segra ta priveze deti, ani je nikdo nechce a moc ji to nezajima, to bych chtela umet:-D

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:10

continuity Nemyslim, ze bysme to nejak resili:-DDikybohu teda:-D

Offline Malenge
Avatar
4239 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:12

Karja No a to je si ta nejdůležitější věc. Když už je někdo tak drzý, že má tendenci klást dotazy na tu holčičku, po které přece musím nutně toužit, odpovídám, že jestli třetí dítě, chci kluka, neb v každém pořádném královstvím musí mít tři syny, tak hlavně se bojím toho pokoušet osud, myslím, že dvě krásné zdravé děti jsou akorát a vše, co jsme si mohli přát. Takže teď ještě vyřešit tu antikoncepci, že Evaeva  Makara 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:20

continuity já bych tři děti docela ráda a ano, kdyby to byla holka, budu mít velkou radost. Myslím si, že vztah matky a dcery je jiný než matky a syna a mrzí mě, že dceru nemám, ráda bych zažila oboje. Jen kvůli opačnému pohlaví bych se do třetího nepouštěla, ale kdybych už měla syna i dceru, o třetím bych uvažovala méně než teď. No, přání je jedna věc, myslím si totiž, že třetí by byl zase kluk.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:24

continuity Tohle mě strašně štvalo, jak všichni věděli, že chce manžel toho kluka, když chce třetí dítě. Ale když se kluk narodil, tak mi nikdo z nich nedokázal vysvětlit, proč teda chce čtvrtý. Jestli čeká, že vyplivnu ještě psa, abysme byli komplet.

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:29

Evaeva no mám jednu kamarádku a ta třetího kluka obrecela. Přijde mi to strašný, strasny. 

Kdyby můj muž mluvil, že by chtěl ještě kluka, docela by mě to mrzelo. Má dvě krásný holky, pokud by mu nebyly dost bylo by mi to líto. Prostě jako Malenge 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:29
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:45

continuity Tak to nejde o to, ze jsou mu dost. Stejnou retorikou by jsi mohla rict, proc by chtel druhou, kdyz jedna mu je dost;-)

Offline Malenge
Avatar
4239 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:49

M OliveOyl  haf! Tak ale, co si manžel udělá, to mu vyplivneš, ne? Chytráci, neuvěřitelné prostě.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 19:18

Sairon bohuzial moc neporadim. U nas je stravy zjedenej za den momentalne este menej ako u pinot  neje nic varene okrem krupice. Ovocie a zeleninu bojkotuje. Bohuzial idem stylom ze mu ponuknem a on niekedy chce. Ked to pred neho polozim tak zacne hulakat ze nechce a ani neochutna. Uz ho nema ani zmysel nutit. Lezi to tam pomaly cely den a on je radsej hladny  raz zjedol vecer uz natvrdly chlieb z ranajok. Matka roka fakt. Uz vidim ako bude v septembri robit uckam nervy ze neje a oni potom mne

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 19:22

OliveOyl a pak kočku a rybičky!

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 19:34

Karja nee, já to myslím na to pohlaví. Že není spokojenej, protože mu chybí kluk. Kdyby chtěl třetí dítě ( jakékoliv), tak neřeknu ani popel. 

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 19:38

Ještě k dětem a promluvám o sexu. Mladší se mě teď patl, proč se nemůžu koupat, tak jsem mu to nějak vysvětlila a končila jsem tím, že to je vlastně stejné jako když hárá fena. Pak jsme odjeli na Šumavu, kde byly dvě holčičky (1. a 3. třída) a on jim na otázku proč se mamka nekoupe, řekl, že hárá jako pes. Holčičky ovšem psa nemají, tak jsem je musela stručně poučit, snad nebudou mít trauma.

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 20:05

Sairon nic lepšího než jídlo u pohádky nebo během hraní jsem nevymyslela, ale když nechce, ani milion videí stejně nezabere. Teď už to není taková tragédie, má lepší a horší dny, i dny, kdy nesní vůbec nic, ale i dny, kdy sní dvě normální jídla. Naučila jsem se některé věci, které jiní považují za sladkosti, akceptovat jako jídlo, takže Kinder řez, perníčky, donut, pět BeBe sušenek, zmrzlina nebo Lipánek jsou snídaně nebo svačina. Jednu dobu ho při životě drželo "kakaové mlíčko", tj. krabička ochuceného mléka s brčkem - Lipánek, Kravík. Nejí pečivo, kromě suchého rohlíku, musí být ovšem čerstvý, takže dlouhou dobu jsem akceptovala jako snídani nebo večeři samotnou šunku, salám nebo sýr. Teprve v poslední době, kdy se váhově trochu zlepšil a vyrostl, jsem začala pracovat na tom, aby se naučil jíst normálně, tj. k šunce pečivo, oběd u stolu, atd. Upřímně, v době, kdy nejedl vůbec a byl váhově mimo tabulky, jsem mu dovolila téměř cokoliv, jen aby do sebe dostal pár kalorií, na složení jsem nehleděla. Takže se moc necítím oprávněna radit.

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 20:10
Reakce na Malenge:

Proč nemůže existovat něco pořádného pro chlapy ?

​Ale ono existuje, jen v Čechách je to z nějakého důvodu tabu. 

https://www.flowee.cz/civilizace/8034-proc-muze-antikoncepce-nezajima-i-kdyz-jejich-zeny-trpi-asi-na-to-nemaji-koule

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 20:18

Ava no já teda nevím. Představa, že chci sterilizaci po chlapovi kterému je 35. Co já vím, co se může stát?

A po deseti letech to zprůchodnění chámovodů nijak extra úspěšně není. 

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 20:30

Evaeva Makara Já mám rok nehormonální tělísko a spokojenost. Vždy 1-2 dny mám silnou MS,to jsem měla ale už předtim. 
Hormonální tělísko má segra. Vyhovuje jí,ale stěžuje si,že se jí mastí pleť a vlasy.