Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 11:39

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 11:40

Musím se pochlubit obrázkem od syna. Je to prosím barevná opička s banánem, která visí na palmě

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 11:44

naše děti se taky neptají, takže jim nutím knihy. Když byli malí, tak "jak jsem přišel na svět". Teď nějak nevím, čas od času něco přinesu z knihovny, že je třeba něco zaujme. Ale taky nevím, jak se k tomu postavit, když se neptají. Navíc vidím, že už ze školy nosí nesmyslné informace (dítě ven zadečkem, a to jsme to četli). Takže tam, když slyším, tak opravuji.

ad menstruace, já jsem měla taky pravidelné měsíční jednodenní absence, velmi se to zlepšilo až s HA. Po porodech se to ale velmi zlepšilo. Teď několik let po posledním porodu to chvili bylo zase zlé, ale prostě si čas od času ten jeden den volna z práce vezmu. Od těch 13 do 18, kdy jsem každý měsíc brala ibuprofen, mi přestával fungovat. Pak už jsem do sebe klopila dva rovnou na začátku, jeden po půl dni a další den ještě jeden. To už nechci zažít.

Bojím se, že dcera taky bude mít bolestivou mestruaci a určitě bych ji chtěla pomoct to nějak zmírnit. Ať už cvičením nebo doplňkama stravy. Já jsem jednu chvíli brala brutnák a pupalku, to mi pomohlo.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 11:46

Malenge opička je pěkná, syn má fantazii

Offline Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 11:50

Jos ja prosla testy na mutace po druhem potratu, takze vim, ze v tomhle bych mit problem nemela. Ale bez toho by me asi nikdo neotestoval.

INCOM1 do arthrocentra ve vrsovicich k zuzane kolaci. Muzu poslat ve zprave kontakt, naposled jsem tam byla pred rokem, pred tehotenstvim, tak snad cisla a casy jsou beze zmeny. 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:06

Zuzuli moc děkuju, byla byste moc hodná! 

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:11

Jos nemuzes mit ani horm.telisko? Nemusis samozrejme odpovidat.

Online dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:27

Děkuji moc všem za rady s plaveckými pomůckami, pořídíme pěnový pás i s rukávky a uvidíme. 

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:32

MaeGandal díky, on neustále kreslí buď hasičskou stanici nebo náš dům (což vypadá oboje stejně ). Toto byla velká výjimka a o to víc mě potěšil.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:32

Lamicka Asi je to mensi zlo nez HA, ale spis ja uz jsem k tem hormonum uz trochu skepticka. Uvidim, jake jsou alternativy. 

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:33

Chci poprosit o tipy, co nevynechat s dětmi v Jičíně a okolí. Díky!

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:38

Malenge jsem hadala, ze je to obrazek zazitku z horske drahy :)

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:39

baltik  Tam by nevlezl, jsou mu teprve 4!

Offline eM
Avatar
1378 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:39

Malenge Opice je výborná! Já teda viděla pana vypravciho, co jde po kolejích

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:50
Reakce na Jos:

Zuzuli Ja taky mivala velmi bolestivou menstruaci, na kterou vyrazne pomohla HA...ale jen do te doby nez jsem skoncila v 21 letech s hlubokou zilni trombozou a dozivotnim zakazem HA (dnes snad vsechny slecny doufam testuji na trombofilni mutace). 

​No a přesně tohle jsem já. Chodila jsem tenkrát do Londýnské na gyndu a do porodnice (než to tam zrusili) a dostala tam AK, tenkrát úplně novou, experimentální. Nemělo to jméno, jen AC30/150. Byla výborná. A o pár let později, po druhém porodu, jsem dostala těžkou žilní trombozu LDK a málem jsem to nepřežila. Až potom se zjistilo, že jsem trombofilik, mám Leydenskou mutací. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:50
Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:51

Zuzuli jee tak ve stejnem centru jsem taky byla na odblokovani a na fyzio! Ale vliv to teda nema zadny a jsem na tom stejne jako ty, beru od sestinedeli HA a nehodlam prestat, protoze bych se fakt nedokazala starat o dite ze zachodu. V praci jsem to resila home officem, to jinak neslo.

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:53

eM to by šlo, my jsme nádražácká rodina z obou stran  a mašinky frčí hodně, už jen to, že je vidíme ze zahrady, je vrchol blaha.

Online dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:55

U mě se menstruační bolesti lepšily s věkem, před těhotenstvím jsem je měla už minimální. Doufám, že to tak bude i nadále, zatím jsem ještě po porodu nemenstruovala. A v budoucnu mám v plánu dát si zavést tělísko. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:58

Malenge já tipovala koleje. Syn dnes nakreslil několik čar, on nic jiného neumí, a prý to je elektřina