Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 19:55

Pinot Noir jasny, uz to chapu jak jak jsi to myslela:)

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 19:58

711990 jj, jak říká Evaeva , zmatení pojmů

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:00
Reakce na Karja:

Pinot Noir No vis co, ja mam ty deti narvanejsi, takze to nejsou zalezitosti minut, ale treba jsem je stridave nosila treba i dve hodiny, kdyz byl blbej den. Dneska malou malou taky cele pozdni odpoledne, chvili nosim, pak zkusim polozit, pak zas chovam, furt a furt.

​To by mě jeblo . Nošení už tím pádem chápu

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:14

Pinot Noir Dobre, tim padem uz chapu ty vyfoukane vlasy, peknou zahradu, outfity i dobrou naladu:-D. Jako mne ani nikomu z rodiny to nikdy neprislo, my jsme vsichni meli nespokojene deti, ktere bylo nutno vselijak tahat jak kotata, mne to prijde normalni. Sic na jebnuti, ale normalni.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:21

Karja mladší teď každé odpoledne brečí, chovat nechce, spát nechce,... Je ochotný akorát na břiše jet v kočárku, ale nesmí se zastavit, což nevyhovuje staršímu. Na hřišti v kočárku samozřejmě nevydrží. Ale s dítětem, které se jen plazí a jí písek, je to na hřišti, navíc v tomhle počasí, výborný. Nedej bože, když opravdu prší a měl by koukat do boudy. Dneska jsem chtěla být odpoledne doma, ale málem mě mrsklo. Příště ho asi nechám plazit se v loužích.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:23

Evaeva já jsem takovýho nespokojence, který ovšem kočárek neuznával vůbec, ani jedoucí, prostě plazit nechala kdekoliv. sice se na mě okolí dívalo divně, ale on nechtěl ani nosit, resp ne pořád, prostě si chtěl lozit kde se mu zachtělo:-)

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:26

Evaeva No to je stejny, nastesti ta moje se chovat jeste chce a vypada to, ze si brzo sedne, tak snas ve sportaku vic vydrzi. Jinak taky musime furt jezdit na brise:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:29

viktorka_od splavu kdyby aspoň nejedl ten písek, nemůžu se ani na vteřinu ohlídnout, do teď jsem si chodila na hřiště odpočinout. Navíc teda ještě musím  vychytat "boty", gumový oblek už mám. On by se vozit nechal, ale musela by to být procházka, ne to postávání se starším. Ale užít si to musí holt oba, nemůžu ho pořád jen popohánět.

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:30
Reakce na mnum:

Ale to vis, jako dr. nemuzu maminkam na horecku u ditete misto panadolu nebo nurofenu poradit dat si dite na hrud (nebo tedy muzu, ale jen jako doplnkovou lecbu )

​mě by zas přišlo super,  kdyby mi to doktorka poradila,  at to vyzkouším ( když bych to neznala)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:32

Karja jo, to by taky pomohlo, sezení. S ním to ale vypadá stejně jako se starším, je to pohodář, jak říkala fyzio, co se naučil plazit, tak už nemá úplně potřebu se o něco snažit. Staršího jsem prosadila v 11m, když musel do fusaku, ale to už aspoň klečel na patách. Mladší má 10m a zatím ani ťuk.

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:37
Reakce na Evaeva:

viktorka_od splavu kdyby aspoň nejedl ten písek, nemůžu se ani na vteřinu ohlídnout, do teď jsem si chodila na hřiště odpočinout. Navíc teda ještě musím  vychytat "boty", gumový oblek už mám. On by se vozit nechal, ale musela by to být procházka, ne to postávání se starším. Ale užít si to musí holt oba, nemůžu ho pořád jen popohánět.

​Takhle přesně to máme taky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:38

Evaeva mně děti neseděly ani jedno, vůbec. nejdřív leželi a pak lezli a pak chodili a běhali:-))) někdy mezi tím jsem je občas přinutila chvíli si sednout na jídlo, a pak se v předškolním zařízení ukázalo, že tedy umějí i způsobně sedět a kreslit nebo tak:D 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:42

Evaeva Ty jo, tak ro abychom nedopadli stejne. Tady ta se taky jen plazi a jako jen vylepsuje techniku a rychlost plazeni, ale ze by treba perovala nebo se nejak pripravovala na lezeni to vubec. Velkamala v jejim veku perovala na kolinkach jak blazen, ale my jsme s ni hodne cvicili, to podle me udelalo dost. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:42

viktorka_od splavu kdybych ho posadila, tak se zhroutí. Chce to aspoň ten klek.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:45

Karja ale velká malá se asi neplazila, ne? Proč by pérovala, když se umí plazit;) Taky se snažím cvičit, určitě míň než bych měla, ale přijde mi, že mu chybí motivace.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:01

Evaeva Ne, neplazila se vubec. Ale tahle mala obcas zaperuje, tak jsem naivne doufala, ze to rozjede vic a poleze.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:09

Sairon ja se alternativnim metodam nebranim, povazuji rodice pacienta za partnera a vim ze i tak si to udela po svem. Ale odborne muzu radit jen neco co je osvedcene a podlozene. Pod carou samozrejme muzu spomenout i jine metody ve smyslu: maminky si docela chvali to a to, muzete to take zkusit... Ale poradit kontakt s kuzi matky jako prvni volbu lecby horecky, to si dovolit nemuzu. Snad je to srozumitelne  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:12

Karja neboj, to půjde, ona nebude tolik pérovat, rovnou poleze. Ten můj má slabé ruce, vlastně nikdy nedělal druhé vzpřímení, i břicho teda. Pořád je na břiše a něco žužlá;) Ale včera popolezl po předloktí a dneska se omylem skoro dostal do šikmého sedu, tak snad do konce prázdnin poleze. Starší sice v tomhle věku taky nelezl, ale zato si stoupal a začínal obcházet nábytek. To mělo teda taky svoje nevýhody;)

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:14

Evaeva a mas nejakou predstavu jak to resit? Ja cely tyhle uprseny dny premyslim jak zaridit, aby mohl Tonda ven. Oblecek gumovej v jeho velikosti i koupim, ale co na nohy? Ma jen kozeny capacky a v tom do deste nejde:( zatim jsem ho vzdycky vypustila na zahradu u nasich v normalnim obleceni a holt se promacel. Zatim jen v 11m leze, sedi, stoji, na chozeni to jeste chvili nevidim. 

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:16

711990

Stonz capacky a gate do deste a mokro neva holt...