Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 09. července 2020 11:35

Tip nejen pro rodiny s dětmi a opuštěné rodiče, co jim děti pláchly na prázdniny: v parku u brněnské hvězdárny je obří nafukovací zeměkoule a měsíc. Plus k tomu programy v planetáriu a letní kino.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:05

Potrefenáhusa Tak tim padem ji to asi nevadi;-)' tak vy bydlite v dome ne, to bych vubec neresila;-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:12

Karja V domě, ale ve dvoudomě, všechny obytný místnosti maj s nima společnou zed, včetně ložnice 

oni maj teda taky dite, už trochu větší, ale sousedka se tvarila, ze si to ještě pamatuje...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. července 2020 13:20

Potrefenáhusa tak ten řev dítěte většinou sousedi berou trochu jinak. Holt nutné zlo, navíc je naděje na zlepšení. Navíc se většinou dá najít místnost, kde tě ten řev budit nebude, i když to je trochu naprd, stěhovat pokoje kvůli sousedům.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:24

Evaeva Když my máme ještě jeden vroubek stran malyho pejska, co na zahradě hlida a steka a pere jejich velkyho pejska a ještě jsme jim ukradli kočky, tak se snazime si to nepolepit furt dal pryč 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:27

Potrefenáhusa ja bych se tim netrapila, to cerstvy miminko ma takovy slaby hlasek:-) (rodicum se samozrejme slaby nezda ani trochu;P

jinak my v radovce mame od sousedu z obou stran jen kantku a sirku domu 6 m, rozdil s panelakem je jen ze je nemuzem vytopit dupani po schodech ale slyset je, i vsecko ostatni @karja

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:28

Potrefenáhusa Vy jste jim ukradli kocky?!? Ne, ja myslim, ze ten novorozenec nikoho moc nepali, to se jeste odpousti, pak uz jsou lidi docela kreteni, jak to povyroste, je  to ,,rozmazleny,spatne vychovany a malo se reze,,!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:31

Karja Jo, jejich holcicka se občas chodí ptát, jestli jsme neviděli jejich kočku, tak já ji seškrabnu z gauce a vystrcim před vrátka....

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:32
Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:34

Potrefenáhusa vieš a ten pocit "tentokrát to nie je moje" to tiež nie je na zahodenie

Ako my máme v dome najsteršie deti, zo začiatku to bolo také, že ja som proste držala líniu, že deti sú deti a ak niekto býva v bytovke, tak s tým musí rátať, susedia sa na mňa mračili, teraz sú naše veľké a viac-menej potichu (kvalitné slúchadlá sú u teenagerov dôležitá súčasť prežitia ich rodičiv) a tí susedia majú malé deti a akí sme nááhle kamaráti .

Ale vážne, tí rozumnejší a skúsenejší (väčšinou už s dospelými deťmi) nám hovorili s úsmevom to isté...deti sú deti a treba s tým jednoducho rátať.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 09. července 2020 14:51

slniecko Ja mam hrozne rada rev sousedovic deti, ale me to nerusi ve spani, jen to slysim, to bude asi ten rozdil. Mimin ani ne, ale od dvou let vejs, kdyz slysim, ze jsou to taky spratci a ted na ne i ty babicky a dedecci rvou (my jsme starsi zastavba, tady jsou jen vnoucata), tak ja nekdy i posloucham:-D:-D:-D. Ted mi zrovna chyta chuvicka nejaky vylev sousedky, ale je to na manzela, to je o nicem, po tolika letech je to spis hezky, ze si spolu jeste neco vycitaji;-).

Offline Malenge
Avatar
4264 příspěvků moje polička 09. července 2020 18:40
Reakce na Karja:

po tolika letech je to spis hezky, ze si spolu jeste neco vycitaji;-).

​v příštím životě chci být vtipná jako ty!

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 09. července 2020 20:16

Malenge No vis co, mne se v realnym zivote zas tolik lidi nesmeje:-D. Ja si teda vic delam srandu nez mluvim vazne a to je dost matouci, plus asi dost jecim:-D.

Online Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 09. července 2020 20:21

V starom byte sme ako este bezdetni mavali party do svitania . A susedia sa nikdy nestazovali (su svati!) Pri detoch tiez nie. Mali sme skvelu susedku pod nami, zhodnotila "vsak ste ticho a to su deti", pritom moje deti su z tych najupistanejsich ever (potvrdzuje 10 z 10 detnych kamaratov :)). Na novom mame uplne opacny pripad, pod nami velmi nasrdeni dochodcovia, ktori sa stazuju na vsetko (nielen na nas) a ani nepozdravia, len pomedzi zuby zavrcia "musi ten vas maly tak dupat"? Na začiatku som z toho bola dosť nestastna, chodili nam nadavat, trieskaju na radiator ale ked za mnou prisla suseda oproti nech si z toho nic nerobim, ze oni su zli ludia a robia zle vsetkym, tak mi to dost pomohlo a nic si z nich nerobim (syna sa snazim miernit ale vsetci vieme aka marna snaha to je)

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 09. července 2020 20:43

Mrakoplas je to hrozne nepříjemný a stresující. Ségra má taky takovýho nerudnyho souseda, co jim neustále tluče smetakem do stropu. Přitom děti si normálně hrajou, žádný šílený lítání a skákání. Starší je většinou do tří ve skolce a mladší po obědě spí, odpoledne jsou venku a v osm už děti spí.

Když přijdou k nám na návštěvu, neteř hned chce pustit písničky a se synem strašně začnou skákat a řádit, že tady můžou, tady nebydlí pan XY. Máme štěstí, že jsme v přízemí, u nás se pořád sype lego, skáče a dřív jezdilo i na motorce :-)) 

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 09. července 2020 21:14

Sousedi...

V detstvi jsme bydleli ve stoletym dome, vsechno tam bylo stary a hlavne vrzala drevena podlaha. Soused z bytu pod nama, ten, co jim vadilo, ze na Vanoce hlucne vyklepavame cukrovi z formicek, k nam prisel, chodil po byte a pak oznacil prkna, na ktera jako nemame slapat. Akorat bych chtela videt to coro, kdybychom je zacali preskakovat

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 09. července 2020 21:26

Mně si včera taky přišla stěžovat sousedka pod námi, že prej dupu jako stádo slonů. Což jsem nepopřela, vyjádřila jsem se ve smyslu, že se pokusím dupat míň a dostala jsem přednášku o tom, že ona těžce pracuje, pracuje ve směnném provozu a má právo se vyspat. Na což jsem reagovala tím, že to sice chápu a opravdu se pokusím dupat míň, ale holt o moc víc dělat nemůžu a ona mi tu svou přednášku ještě dvakrát zopakovala.

A já si celej den marně lámu hlavu jakou reakci ode mne vlastně očekávala, protože ta, kterou jsem jí předvedla se jí očividně nelíbila

Offline letfenixa
Avatar
7978 příspěvků moje polička 09. července 2020 21:49

DruI odrezať si nohy!

Offline letfenixa
Avatar
7978 příspěvků moje polička 09. července 2020 21:51

711990 ešte je jedna možnosť, prečo sused trieskal, chcel vás zobudiť, aby ste konečne utisili plačúce dieťa, lebo očividne ste si ho nevšímali, keď tak dlho plakal ...

Aj takí sú, dobraci

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 09. července 2020 21:59

Kokoska Tak to mě dostalo, uf teda  Některý lidi jsou fakt jak z Marsu nebo nevím odkud spadli, rozhodně asi na hlavu.