Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 10. července 2020 16:33

Karja Mně to je třeba vyloženě nepříjemné, když obědváme a u toho řve od sousedů křovinořez nebo u kolotočářů naproti brousí maringotky. Každý je asi na hluk jinak citlivý, no.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 10. července 2020 16:49

barbucha Tak treba v Norsku je to uplne to samy, remeslnici jsou tak drahy, ze to radeji kazdy dela sam. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 10. července 2020 18:05

Pinot Noir Jedna vec je pravidelne, s tim s tebou souhlasim, druha narazove. Emerald Podle me to ani neni o drahote, proste nektere lidi to bavi a treba i vyrostli v tom, ze to umet maji. Tady taky lecktera sije, vari a nenecha to na svadlene, kucharce a nerikame, ze nechce dat penize v restauraci. Cimz neobhajuji obtezovani sousedu, ale toho Premka Podlahu, jakoby by bylo spatny byt proste sikovnej.

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 10. července 2020 18:32

Ano, s tym prerabanim uz ti nasi susedia tiez zahlasili, ze by sa to malo zakazat, naco to je . Aletl teda vidim, ze su ešte celkom v pohode, stetky ani formicky im zatial! nevadili

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 10. července 2020 18:43

Karja Konkretne v Norsku to o drahote asi opravdu je, slysela jsem to z nekolika stran, u nas mozna jeste sila zvyku z dob totality... Jako me trochu mrzi, ze muz je na tyhle veci totalni levak a je videt, ze ho vsechno kolem domacnosti, domu a zahrady strasne obtezuje, tak jsem mu rekla, ze holt budeme muset vydelavat i na remeslniky. On je teda nadsenej, ze se prizenil do zajimaveho historickeho domu na neobvyklym miste, ale tim to taky konci. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. července 2020 19:12

Je to teda už těžce OT a mimo původní téma, ale já se přiznám, že mi manuálně zručný chlapi strašně imponujou. Nemusí to bejt zrovna domácí kutil, kterej je každej víkend zalezlej v garáži pod autem (ačkoli to by mi asi nevadilo), ale prostě když třeba aspoň ví, co je to pájka a umí ji použít, nebo umí vyrobit regál do předsíně ... asi nějaký pravěký pudy, no ...

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 10. července 2020 19:40
Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 10. července 2020 20:17

MP Meri mně to taky imponuje, ale dost často se to přetaví v takovét to "udělám to sám, ale trvá to půl roku a koupit to hotové je urážka mých schopností" a ve výsledku není hotové nic. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 10. července 2020 20:19

Zpět k dětem: s Ríšou by byla sranda hrát tichou poštu. Řekla jsem mu: jdu si vysušit vlasy, jinak mi uschnou jak vrabčí hnízdo. A za chvíli slyším, jak říká muži: maminka si šla umýt hlavu, protože v ní má vyschlé dračí hnízdo.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 10. července 2020 20:49

MP Meri To je podle me stejny, jako kdyz se chlapum libi zenske, co umi varit. Proste to znacne zjednodusi a zprijemni zivot! 

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 10. července 2020 21:32
Offline letfenixa
Avatar
7978 příspěvků moje polička 10. července 2020 21:54

Niekedy cez 'mamá' neudrzim myšlienku ani na tak dlho, aby som zoznam na nákup napísala.

Online Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 10. července 2020 23:58

Taky vase deti zacaly kolem 4.roku trpet selektivni hluchotou? Projevuje se to postupne u vsech vnoucat a me to tak desne vytaci!

-Chces nalit vodu? ... nic... Slysis, chces vodu? .... nic... Pojd se napit, naleju ti vodu!!!.... nic....v tu chvili mi upadne neco na zem a ja vytocena procedim tise mezi zuby Dop*dele.... BABI, TO SE NERIKA!!!

Offline letfenixa
Avatar
7978 příspěvků moje polička 11. července 2020 06:06

Kokoska áno, máme

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 11. července 2020 08:31

Kokoskaano, ale u nas sa prejavila uz pred tretim rokom. 

-oblec sa. Nic. -Oblec sa (este tak 3x). Stale nic. -Cukriky. Kdeeee? 

(Edit. Oblec sa bol len priklad, plati to na vsetko, s vodou je to klasika)

Offline Malenge
Avatar
4264 příspěvků moje polička 11. července 2020 08:43

Mrakoplas U nás též mnohem dříve, nenávidím to, strašně mě rozčiluje, když musím jednu věc opakovat jako kolovrátek, abych dosáhla nějakého výsledku. Týká se samozřejmě všech nudných činností jako převlékání, čištění zubů, jídla, včasného odchodu na vlak atd. Pokud bude na druhém konci zahrady a já zkusím zašeptat pustíme tlapkovou patrolu?, v tu ránu by se přiřítil jak letící kometa a ječel anoooooo, na to vsadím krk.

Offline Malenge
Avatar
4264 příspěvků moje polička 11. července 2020 08:46

A když už jsem tu, mám dotaz. Plánujeme procházku po Novém světě, pamatuji, že tu někdo kdysi psal, že je tam i hezké hřiště. Nemáte nějaký nápad, kde se v těchto končinách s dětmi!! stavit na oběd? Samozřejmě v nějakém okruhu...

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 11. července 2020 09:13

Malenge hned u toho hřiště je moc příjemná kavárna, kde mívali i polévky a různé slané koláče, kdyby vám to snad stačilo. Restaurace v blízkém okolí bohužel neznám, ty už bývají dost mimo náš rozpočet :) 

Online continuity
Avatar
33704 příspěvků moje polička 11. července 2020 09:20

Malenge popojela bych tramvají do Břevnova. Je to kousek a tam už hospody jsou. Na tom hřišti není moc stín, tak bych si vybrala den, kdy bude pod mrakem. 

Offline Malenge
Avatar
4264 příspěvků moje polička 11. července 2020 09:35

žluťásek Díky, aspoň něco malého k zakousnoutí se vždy hodí, větší jídlo můžeme později. Na jehněcí Kolínko u zlaté hrušky můj rozpočet též není, navíc i kdyby byl, tak s našimi draky... no nic

continuity diky za tu připomínku se stínem! A Břevnov nějaké tipy?