Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7596 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:00

Kokoska myslim že seš vítěz. Formičky na cukroví

Offline Kokoska
Avatar
28226 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:05

žluťásek moonlight

Dobry bylo, ze stezovat si vzdycky chodil pan. Kdyz pak jeho zena zemrela, rozhostil se klid, on sam byl hluchy jak poleno.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:06

No na dceru v její starý garsonce přišlo udání na družstvo, že jí doma dupe kočka. A to byl ten její Mates tenkrát ještě kotě. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:08

Jennyfor  no ale mě teda taky překvapilo, jak ta ladná éterická stvoření dupou jak sloni!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:09

žluťásek moje kamarádka měla pošahanou sousedku, která si stěžovala když malovali, že hlasitě šourají štětkou po zdi

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:10

Kokoska Tak to celkem zajímavá pointa

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:11

viktorka_od splavu Jojo, bezpečně poznám, když Oskar skočí z linky. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:19

viktorka_od splavu Tak jako jo, dokud se mnou kočka spávala v posteli (teď spí u táty) tak jsem taky vždycky hekla, jak na mě skočila, to bylo jak pytel s pískem  A že si za noc skočila několikrát, aby mě přelezla na svůj flek, místo aby mě obešla, potvora.

ale tamto bylo ještě roztomilé koťátko

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:34

Máma tuhle štípala na zahradě dřevo na ohýnek a soused z vedlejšího domu přišel a požádal ji, aby přestala, že se mu chvěje zeď

A ano, kočky dupou jak stádo slonů, když zrovna nepotřebují chodit tiše.

Offline rasaNori
Avatar
7703 příspěvků moje polička 10. července 2020 00:38

My ted byli v kempu, kde se s jistym hlukem na vecer pocita. Ovsem korunu tomu nasadil borec, ktery pripravoval hodinu v kuse drevo na ohen stylem, ze triskal kladivem do železného klinu v polenach. Kupodivu v tom harpyje neumely usnout... 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 10. července 2020 09:20

Jesteze ziju na vesnici a mame jen par sousedu. Takze kdyz nekdo v nedeli kolem obeda seka, reze motorovkou, tak je to ostatnim jedno. My loni hodne rekonstruovali, od rana do vecera fasada, strecha, bourani koupelny...slyset to bylo hodne, ale ani sousedka s malymi detmi nic nerikala. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24413 příspěvků moje polička 10. července 2020 09:38

Jos myslím, že jedno to není. Všichni doma nadávají, za rohem drbou, ale nikdo si přímo stěžovat nepřijde, aby si to nerozházel. Osobně bych v naší městské části uvítala vyhlášku o zákazu těchto činností aspoň v neděli, jako to mají v mé rodné vsi. Aspoň jeden den je trochu klid.

Offline žluťásek
Avatar
7596 příspěvků moje polička 10. července 2020 09:56

Jos tak taky co můžeš říkat, dodělat se to musí. U nás už druhý měsíc rekonstruuji vedlejší byt a jsem z toho už pěkně zpruzená. 2+1 a špíny a kraválu, jak kdyby opravovali vilu. Nevím, co tam tak dlouho kutají. Pořád vrtají, tlucou, rezou, brousí. Leze mi to na nervy, ale stěžovat si nikam taky nepůjdu. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 10. července 2020 09:59

žluťásek Tak kdyz to vezmes poradne, tu reko, tak to muze trvat i o dost dyl.... je to samozrejme neprijemne, ale dva mesice mi nikak dlouho neprijdou...

Offline žluťásek
Avatar
7596 příspěvků moje polička 10. července 2020 10:08

nolita asi to berou zgruntu, bourali jádro, nový podlahy, sterkovali zdi. Ale už tak před 14 dny mi přišlo, že všechny ty hrubý práce jsou hotovy a pořád ne (nesleduju je dalekohledem, ale bydlíme hned vedle, je tam teď slyšet každý krok, plus okna dokořán v přízemí :-)

Já to normálně chápu, nejsem věčný stěžovač. Jen jsem podotkla, že i když sousedi nic neříkaji, neznamená to, že jim to už neleze na nervy.

Když jedou ve všední dny od rána do večera, dala bych si s chutí klidný víkend :) 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 10. července 2020 10:41

žluťásek Ja reagovala jen na to dobu, ze dva mesice jsou fakt nic, ze je to pro sousedy neprijemne, o tom zadna...

Offline rasaNori
Avatar
7703 příspěvků moje polička 10. července 2020 10:47

žluťásek nam uz mesic delaji fasadu a minimalne mesic to jeste bude a sousedu je mi uprimne lito... 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. července 2020 11:39

My nedávno sekali křovinořezem zahradu. Jo, bylo to v neděli odpoledne (kdy se to tam nesmí), ale jinak to prostě nešlo, jeli jsme kvůli tomu z Prahy na otočku 150 km. A taky na nás sousedi vyběhli, přiznám se, že mě to trochu zprudilo, přestože byli v právu. Ale sekali jsme v tu chvíli asi třičtvrtě hodiny, žádnej celodenní rachot a takový hlučný práce se na tom pozemku odehrávaj bez přehánění tak 4x do roka, tak jsem si říkala, že by mohli mít trochu pochopení, obzvlášt když od sousedky z druhé strany vím, že tam v okolí panuje všeobecná dohoda, že se to neřeší. No, neměli, ale mají na nás holt trochu pifku, nabourali jsme jim plot (škodu zaplatili), tak nás mají zřejmě za otravný Pražáky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 10. července 2020 11:46

MP Meri ja nejak nerozumim tomu, ze si naplanujes 150 km cestu na otocku presne v case, abys provedla neco, co je v tu dobu zakazane 

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 10. července 2020 12:06

viktorka_od splavu

JJá myslím, že to tak blbě jednou vyšlo. Ono když ten pozemek nemáš po ruce, tak někdy to rozhodování, jestli jet nebo nejet, je nějaký kompromis.