Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 02. března 2018 17:48

Karja Tak on bol taký vyberavý keď bol malý. Vysvetlil mi to tak, že jeho mama bola hrozná kuchárka a nechutilo mu čo varila , hlavne mäso, takže sa od 16tich stal vegetariánom. 

Keď varím ja, zje všetko bez reptania a ešte si aj pridá :D 

Ja chápem keď niekomu niečo nechutí a neje to, ale nemám rada, keď sa ľudia špárajú v jedle.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 02. března 2018 21:33

Muhehe neodolala jsem a asi pred mesicem jsem mrneti objednala takove prastene kombinezky a pyzamka z patpat. Nez jsem to zaplatila, docela mne znejistily recenze, jako ze nic nedoslo, nekomunikujou atd. Nicmene na youtube byly nejake videa jak si tam zenske objednavaly a zbozi doslo a vypadalo skvele a blabla tak jsem to s paypalem riskla, ze to kdyztak vymlatim zpet z paypalu. No a opravdu strasne dlouho bylo v trackingu zasilky jen processing, jsem nekde cetla ze prej skoro mesic atd no a zbozi je na ceste, ma ho dhl na palube letadla a v pondeli by melo dorazit (mam zadara express delivery). Toz jsu zvedave :D

Offline Pinot Noir
Avatar
24485 příspěvků moje polička 02. března 2018 22:06

rasaNori Kámošce z toho dítě vyrostlo, než objednané věci přišly 

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 02. března 2018 22:19

Pinot Noir haha já brala věci na podzim, zimu, bo mi to bylo jasné :D

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 02. března 2018 22:23

Kiedroňová už mě minula, přece jen bych teoreticky mohla být babička, ale jak to tady rozebíráte, vzpomněla jsem si, jak jsem ve školkovém věku dětí na razila na opus Evy Rheinwaldové Rodičovství není pro každého. Po letmém proskenování jsem knihu opatrně upustila a v zájmu zachování zbytků duševní rovnováhy jsem její existenci na dlouhou dobu zcela vytěsnila. 

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 03. března 2018 13:21

rasaNori patpat má strašne roztomilé veci. Odkiaľ to zasielajú?

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 03. března 2018 17:19

rasaNori noooo...ja som brala na 18-24 mesiacov a bude to mat asi v prvej triede :) tiez som na to cakala  2 mesiace, ale kvalita je okok. Ale uz by som neobjednavala, lebo som mala z toho len nervy :)

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 03. března 2018 18:34

slniecko singapur:D

olivieraa ja teda brala 3 veci 6-9, 4 9-12 a jednu 12-18 tak jsem zvedava:D pokud se k tomu dostanu v pondeli tak dam report.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 03. března 2018 20:01

rasaNori proč mi to děláš(te)? Měla jsem 2 předsevzetí:

1. nebudu kupovat mrněti žádné nové oblečení, všechno odkoupím od kamaradky co je o 5 měsíců napřed a těch pár hodobóžových oblečků k doktorce a na návštěvy beztak dostaneme od babiček, které se určitě neudrží a nakoupí co uvidí.

2. když už budem něco kupovat bude to "genderově nutrální" tj. nebudu mrně rvát do růžových věcí, jen proto, že to bude holčička.

Teď nemám žádné předsevzetí, jen spoustu roztomilých oblečků v záložkách a čekám na pondělní report

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 03. března 2018 20:57

rasaNori Aaaa seš hroznej ďábel. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 03. března 2018 21:41

rasaNori asi tě nenávidím 

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 04. března 2018 01:09

No, to ja som práve vychladla, lebo teda neviem, ako je také oblečenie certifikované na nezávadnosť.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 04. března 2018 14:18

slniecko na stránkách k tomu mají nějaké pojednání. Já mám teda na dětské oblečení stopstav, ale rozplývat se nad obrázky můžu  :-) 

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 04. března 2018 17:25

slniecko co to?

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 04. března 2018 17:28

Sairon muhehe. No jinak bacha na to o 5 mesicu napred, takhle mam taky a pak to dopadne ze jsem na skvrne mela spoustu bodycek s kratkým rukavem velikost 62, coz je na zimu celkem k prdu a na lwto to vychazi same teple veci...

Offline Pinot Noir
Avatar
24485 příspěvků moje polička 04. března 2018 17:47

rasaNori A jisté to není ani u narozených ve stejné době. Měla jsem pytel věcí po synovci narozeném o dva dny (a pár let) dřív, jenomže se narodil skoro o dvě kila větší než ten náš brouček, takže jsem mu první tři měsíce neměla vůbec co obléct a sezónní věci se taky pak velikostně rozešly.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 04. března 2018 21:52

Pinot Noir rasaNori Sairon nehovoriac o tom ze kazda znacka ma inu velkost. takze nie je 62 rovnaka ff hm pepco next lidl carters atd. ja musim kupovat veci velkostne o 3-6 mesiacov vopred v zavislosti od znacky   a to sa mi uz stalo aj to ze veci oznacene na 6 alebo 9 mesiacov boli o dost vacsie takze som ich musela zaradit az neskor. to aby som chodila stale s metrom v ruke na nakupy a merala dlzku a sirku

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 04. března 2018 22:04

eless A to Pepco, ja k tomu mam trochu neduveru, kupoval jste tam nekdo veci na kojence?

Offline Pinot Noir
Avatar
24485 příspěvků moje polička 04. března 2018 22:05

eless Ano, syn nosí neskutečné rozpětí velikostí. A bez něj a přiměření přímo na jeho těle nejsem schopná velikost odhadnout správně. Mám ho pořád za malé miminko a on už mi zatím vyrůstá z 86 

Offline Pinot Noir
Avatar
24485 příspěvků moje polička 04. března 2018 22:16

Karja Nedávno jsem tam vyrazila, otevřeli nám poblíž prodejnu, a koupila jedno triko, jedny tepláky a svetrovou vestu, byly ve slevě, kus asi 49 - 59 korun. Vestu nosí, do ostatního musí dorůst. Ale sobě jsem koupila pyžamo a po dvou vypráních se ztratila barva, přetočily švy, je to hadr na vyhození. Když si vzpomenu, jak často se ty kojenecké věci perou a že je lepší na 60 (oni tam mají na všem snad jen 30), tak bych tam nic nekupovala. Triko a tepláky jsem vzala, že je dám jako náhradní do jeslí, to by myslím mohlo stačit.