Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:04

rasaNori My jsme vystěhovali dceru z ložnice, když ji bylo 9 měsíců, když už se budila v noci jen jednou. Předchozí pokusy jsem odpálkovala suchým Klidně, ale budeš k ní vstávat ty. Teď máme dohodu, že muž každý den uspává a já vstávám v noci, ale teď dvě noci za sebou ta zlatá holčička spala celou noc Snad jsem to nezakřikla. 

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:07

Začal semestr, já měla první dvojpřednášku a byla jsem úplně zničená...To bylo něco úplně jiného než obvyklá slovní zásoba typu Ham nebo Mňam  Trochu si nadávám, že jsem se nechala ukecat...

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:27

Mohučanka Z bafybaf, hamiňami, bumbác a kukuč už mám v hlavě úplně vymleto, zdá se mi, že většinu dne neříkám nic jiného :D

Online Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:29
Reakce na dynda:

​Ty budeš první případ, kdy dítě zalehlo matku! 

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:40

rasaNori Pampersky jsme přestali používat velmi záhy, malej se mi z nich taky opruzoval. Stejně jako z těch z Lidlu, Albertu i Tesca. Skončili jsme u babylove z DM, mají obyč i eko verzi, fajn jsou obě. Jako jediné z běžných plenek na trhu se mi zdají absolutně neparfemované, z pampersek strašně cítím nějakou umělou vůni, i třeba přes oblečení, když je má dítě na sobě.

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:41

Pinot Noir Mně prcek moc rád leží napříč přes hrudník nebo na krku, to je taky moc pohodlný :-D

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:43

betsey mne kuknu najskor na brucho a hned odpovedam ze to je nasledok po prvom a nie druhe

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:45
Reakce na žluťásek:

rasaNori Pampersky jsme přestali používat velmi záhy, malej se mi z nich taky opruzoval. Stejně jako z těch z Lidlu, Albertu i Tesca. Skončili jsme u babylove z DM, mají obyč i eko verzi, fajn jsou obě. Jako jediné z běžných plenek na trhu se mi zdají absolutně neparfemované, z pampersek strašně cítím nějakou umělou vůni, i třeba přes oblečení, když je má dítě na sobě.

​Naprosto souhlasím, plus babylove mají gumičky i vzadu, tak mi připadají nejpohodlnější.

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:57

Akorát teda ty DM plenky asi nevyjdou nějak o moc levněji, nejsou na ně akce, stojí konstatně furt stejně. Já mám spotřebu tak dvě jednorázovky denně, tak je mi to jedno. Ale kdybych nepoužívala převážně látkové pleny, asi bych taky koukala na cenu a hlídala akce. Měsíc jsme kvůli stěhování bydleli u babičky, nechtěla jsem jí tam dělat bordel s látkovýma plínama, tak jsem dávala jen jednoráz. Tyjo, balíky jen lítaly. Ale já teda přebaluju hodně často bez ohledu na to, jak je plína nacucaná, vadí mi ten pocit, že je dítě v počurané pleně.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:07

rasaNori jak rika karja a hlavne!!! muz musi byt na tve strane, pres to nejede vlak. s nim bych si udelala poradek. tchyniny reci jednim uchem sem a druhym tam, a hlavne se ji nesverivat kdyz vis ze se to obrati proti tobe

​Presne!!! Toto je alfa a omega!!!

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:20

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:22

On muz stoji za mnou, ale tyhle veci jak jsiu pro nej nove a nevi, tak ty jeji reci bere hrozne vazne coz je dane i tim ze ja jsem s ni doma, takze mu to rikam a on to nema vyzkousene, no uvidim co s tim...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:25

rasaNori uz pristoupit na to ze mas povinnost neco vysvetlovat a obhajovat se je spatne. matka jsi ty.

on by mel rict mamince max neco jako “jojo diky, rasanori si s tim poradi” a smytec

Offline tv
Avatar
3589 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:30

žluťásek Prosim te, u vas dela pejsek baf baf? Neslysim to poprve. Jen, ze u nas dela haf haf, tak v tom mam trochu zmatek.

Online letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:36

rasaNori Svokre je zbytocne nieco hovorit, teraz su to plienky a spanie v posteli, potom to budu prikrmy, atd. Myz ma stat pri tebe a nespekulovat nad maminymi recami.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:40

tv podle me je pro dite jednodussi rict baf nez haf...preci jen prvni slova byvaji na M,B, P... 

Offline tv
Avatar
3589 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:56

711990 Nevim, to se mi moc nezda, prece se taky rika ham a je to jedno z prvnich slov, co dite umi.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:59

tv hmm taky pravda:) ja mela za to, ze jsem to nekde slysela, ze ty "retni" se rikaj snaz nebo co

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:59

tv A proč by baf mělo znamenat haf?

Offline tv
Avatar
3589 příspěvků moje polička 23. února 2018 14:13

Sweet Potato Zlutasek psala bafybaf. Tak jsem si myslela, ze mluvi o pejskovi. Mozna jsem to spatne pochopila. žluťásek , jak je to?