Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 22. února 2018 20:00

V nejakom inom vlakne som spominala maminu sesternicu, ktora na kare po babkinom pohrebe sa dozadovala tvrdeho alkoholu. No a na tomto kare mal ujo kratku rec a medzi inym povedal, ze babka sa nedozila 3 novych pravnucat, boli sme tehotne 3 sesternice. A tato mamina sesternica, sedela vedla mna, chcela vediet, ze kto teda caka dieta. Ked som jej to povedala, a ze teda aj ja, tak sa na mna zahladela a spytala - a ma to dieta aj otca? 

Asi z toho totalneho soku, ze co je to za otazku a neuveritelna drzost, som jej nic trefne neodpovedala a iba sucho som povedala, ze ano ma.

Na otazku "a co to bude" som hovorila, ze dieta.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. února 2018 20:06

letfenixa neže bych se jí chtěla zastávat, ale nemyslela tím třeba proč teda není manžel s tebou?

Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 22. února 2018 20:10

viktorka_od splavu Nie sme zobrati, muz bol v robote a pre mna zena, ktoru vidim raz za cas, ona taji o svojej rodine co sa len da, sa nema co starat do mna.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. února 2018 20:13

letfenixa nojo, to sou vostrý typy tydle babky:-)

Online tv
Avatar
3589 příspěvků moje polička 22. února 2018 20:54
Reakce na Pinot Noir:

betsey Myslím, že nejvíc nasírací otázka, zvláště u těch, které přenáší, je: "Tak co, už?"  To je už principu dotaz-nesmysl a fakt na zabití. Podle toho je všechno ostatní čajíček ;)

​Takovyma dotazama me oblazovala tchyne okolo data predpokladaneho porodu. Tropy, sotva jsem se valila, ve stresu, abych vubec poznala, az mi odtece plodova voda a ona mi pise zpravy anebo vola: Tak cooo? Porad nic? Na to jsem mela chut ji napsat "Tak co? Hovno!"

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 22. února 2018 21:19

Friga no myslím si, že by mi to nerobilo úplne dobre, aj ako netehotná som to vnímala ako celkom záťaž, aj keď vo výsledku to bolo príjemné a prospešné, vedela sa mi zamotať hlava a rozbúšiť srdce.

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 22. února 2018 21:21
Reakce na tv:

​ "Tak co? Hovno!"

​V téhle situaci naprosto adekvátní odpověď 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 22. února 2018 21:50

MP Meri Jo, takhle jsem si to taky plánovala, jak to bude skrz akce, no tak zrhuba po 6 týdnech mi začalo být tak zle, že na některé jsem ani nezvládla odejít a na jedné jsem se zešvihala na hajzlíku už někdy po 8 večer, takže jsem ještě byla za tu, co to přehnala hned na začátku. :-D. Tak uvidíš, já myslim, že to dáš. Mě když se někdo zeptal, proč nechlastáš, seš těhotná, tak jsem normálně odpověděla, ne nejsem, kamarádce bych to pověděla, ale nějakejm známejm, co je jim po tom. Hele a taky mě napadá, zda se díky rodině nezbavíš pobytu v nepřívětivém velkoměstě?;-)

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 22. února 2018 21:52

tv Hele přesný, proto tajíme termín před tchánama, teda přítel jim nahlásil o 14 dní později, aby bylo klidu. Stává se z něj fakt chytrej kluk. 

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 22. února 2018 22:20

Karja Tak to vůbec. Jsme tu hlavně kvůli mužově práci a ta teď bude potřeba víc než dřív, takže můžu bohužel zapomenout. Zatnu zuby, no  ale pomoc rodiny tu bude asi hodně citelně chybět, no.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 22. února 2018 22:26

MP Meri Tak uvidis, mne bylo doma prezentovano, ze se je tam, kde chce byt zenska, kdyz ma to mimino. Az mi z te rozhodovaci pravomoci bylo ouzko, co to je u vas za bordel. Ale vozidlo mate, domu vzdycky muzete;-). Metrem skrz celou Prahu uz jezdit nebudes, hele tobe se tu nakonec jeste na stary kolena zalibi!

Online tv
Avatar
3589 příspěvků moje polička 22. února 2018 22:42

Karja Skvely tah! To se vam fakt povedlo.

Me to fakt obtezovalo. No a po porodu zase-musime a chceme do porodnice. Ja byla v dost bidnem stavu a jedineho, koho jsem chtela videt, byl muj muz a moje mama. Urputne bombardovani, kdy uz muzeme prijet. Porodnice jim neprosla, ale prijely druhy den po navratu domu. Decko rvalo, ja ubrecena. Svagrova zije v zahranici, ja to chapu, ze chtela mimino videt, ale pro me to bylo hrozne na silu.

No a hadej, kolikrat tchyne prijela povozit miminko v kocarku?

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 23. února 2018 07:30

tv 0x?

Ja mam v tomhle zlatou tchyni, jako hlida desne ochotne, jediny za co bych ji roztrhla jak hada nejradsi jsou ty neprozretelny hlasky ohledne vychovy a vybaveni na mimino. Jako zelene versus bile pampers, ze zelene jsou levnejsi, tak at kupujem ty. No jo sice jsou ale mimino ma z nich opruzenou zadek, vydrzi asi 3 hodiny a pak je mala v mokru oproti tem bilym co daji v klidz hodin 8 takze min odpadu a tak. Muz se toho vzdy chyti a paj se mu to spatne vymlouva. Nebo jak s tim spanim v posteli se mnou. Prej max do 3 mesice, pak to zacne vyzadovat furt, muz uz prudi kfy ze ji vystehuju ze 3 mesic se blizi. Jako by on k ni vstaval v noci a uspaval kdyz spi mimo. Budu s ni muset takticky pohovorit.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 23. února 2018 08:34

rasaNori Máš jí číct, že ty bílý vám kupuje tvoje máma a že jí vůbec nejde domluvit, aby tolik neutrácela:-D. Na spaní nevim, to nemusí přece přesně vědět, jak to u vás probíhá. Jak říkám, kecat, kecat, kecat!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. února 2018 08:42

rasaNori jak rika karja a hlavne!!! muz musi byt na tve strane, pres to nejede vlak. s nim bych si udelala poradek. tchyniny reci jednim uchem sem a druhym tam, a hlavne se ji nesverivat kdyz vis ze se to obrati proti tobe

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. února 2018 10:18

co sa otazok tykalo tak mna najviac nasralo ked som bola v porodnici totalne znicena (sekcia + nejake komplikacie) a presuvali ma na oddelenie a sestricka - tak o rok sa tu vidime opat? alebo tesne po navrate domov to iste od okolia - kedy bude dalsie?

Online tv
Avatar
3589 příspěvků moje polička 23. února 2018 10:34

rasaNori Tak v tom jsem mela opravdu vyhodu, ze mi do toho nikdo nekeceal.

Presne jak pise Viktorka-udelat si poradek s muzem. Jsi to jen ty, kdo k miminu vstava, delej to, jak ti to vyhovuje. Tri mesice, to jsou hrozne kydy. Ja spala s obema, u druheho jsem ani nevytahovala postylku. Nejsem blazen, abych nekam v noci behala.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 23. února 2018 10:56
Reakce na Pinot Noir:

Pro pobavení: už několik dní se budím s bolestí hlavy. Jsem si vědoma, že dost zanedbávám pitný režim, tak jsem si na to začala dávat pozor, abych pila dost vody, vína jen přiměřeně, bylo vyvětráno atd. A nic nepomohlo. No a dnes v noci mě vzbudilo, jak mi syn leží na hlavě! Normálně břichem na čele, funěl mi do jednoho ucha, koleno vražený do druhého... A hlava mi samozřejmě úplně třeštila! Pak jsem si uvědomila, že jsem ho už dřív v noci odmotávala z hlavy, ale byla jsem polospící a pak jsem na to zapomněla. 

​Ty budeš první případ, kdy dítě zalehlo matku! 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 23. února 2018 11:41

eless to mi pripomenulo, ako som sa stretla po dlhšej dobe s nejakým kamarátom a hneď po úvodnom ahoj mi hlásil: ešte nečakáme druhé!! Asi mal tiež už toho plné kecky :-)

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 23. února 2018 11:57
Reakce na dynda:

​Ty budeš první případ, kdy dítě zalehlo matku!