Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:08

Tabea Ne, ja bych ji nevazila, ale trimesicni prohlidku jsme zrusili, tak jsem si rekla, ze ji budu kazdy tyden vazit;-). Jinak by me to taky nenapadlo. Ona nase doktorka ma trochu krizi, sestra na neschopence, ve skolce v nasem pidimestecku nakazena ucitelka, takze velky haloo co ty deti tam, ona zadny ochrany pomucky, tak jsme se domluvili, ze prijdeme az bude mit trochu klidneji. Jinak funguje pres konzultace na telefonu ci messengeru, jen jsem ji s tim jeste nechtela zatezovat, ze tomu dam par dni, jak se to vyloupne;-). 

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:20

Prosím napište mi někdo co je termix bez jamy nebo neusnu  

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:22

Catherinne 

Takovej, do kterýho ještě nebagrovala lžička.

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:23

Karja jestli tob nebude tím, že ji vážíš po týdnu.

Doktorka by ji zvážila v těch třech měsících a dál by to řešila za další tři. Vykašli se na to, váží dost, vidíš sama, že je spokojená a když pije víc blinka.

 P.s.Moje děti neměly šest kilo ani v půl roce. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:27
Reakce na dynda:

Catherinne 

Takovej, do kterýho ještě nebagrovala lžička.

Jeden "s jamou" máme od rána v lednici...vzala si ho, vybagrovala jamu, a vrátila zpět...úplně sama, my ještě byli v posteli.

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:27

Karja moje dítě mělo 7 kilo v roce. Tak klid.

dynda ježíš děkuju

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:36

continuity Jo, ja myslim, ze nase doktorka by stejne spis resila az pripadne shozeni. Ona ma sama ctyri deti, tak je takova pohodarka. No zkusim neco vylepsit, kde vidim moznost (treba k veceru vic pit a jist, to vidim v poslednich dnech, ze pak uz to neni s mlikem zadna slava) a budit ji odpoledne, to ma hodne dlouhe interval jezeni.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:38

Karja Nebudit ! Kašli na váhu, ve třech a půl měsících hlady rozhodne nezajde a pokud vypadá spokojeně a chova se normalne, okamžitě bych to vypustila.

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:46

MP Meri Jo, ale to odpoledne ji nekdy vyjde skoro na.5 hodin bez jidla, tak to je moc. To si myslim, ze staci tohle opatreni a nejakej gram navic bude;-). Ono se to nezda, ale to se sejde jeden den s touhle pauzou, do toho pak treba vecer ceka hladova a rve az zabere starsi, to se pak shazuje razdva.

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:46

Karja 

Těch 14 dní je asi málo. V tomhle věku by ale přibírat měla. Kamarádky syn někdy ve 4 měsících mezi 2 poradnami nepřibral a zjistilo se, že má nějaký zánět ledvin či co. Nic mu jinak nebylo, spokojené dítě, jen nepřibíral. Vyléčili to antibiotiky a dobrý. Vážíš pořád na své váze nebo to bereš podle váhy z poslední poradny?

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 03:48

Karja proboha zadny vazeni:) pokud ji kojis, tak mozna ji zkus navazat do satku? To by mohla chtit casteji. Pokud ma umely, tak bych se orientovala podle toho, jestli dost cura. Ale Tonda mel ve 3 mesicich takovy rezim, ze hodne spal a za cely den+noc se kojil treba jen 5x. Jedl klidne po 4 hodinach pres den a v noci krasne spal(zato ted zere kazdy 2 hodiny, kyselina!l). Navic deti pribiraj skokove.

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 06:59

Karja kašli na váhu! Mladší spával prvního půl roku klidně 10 - 12 hodin bez probuzení a tudíž bez jídla. 

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 07:36

Som rada, že to aspoň vás pobavilo. Ešte môže byť termix s čiarami - chcem bez čiar, s kopcom - chcem bez kopca.

Mohučanka našťastie si sám chladničku neotvorí

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 07:57

Karja kdyby to dite melo hlad, tak se vzbudi, ne? Jeste ji tim buzenim rozhod biorytmy a pak neco zazijes! 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 08:29

Karja Nevážit, nebudit, neřešit!!! 

Jestli Tě to trápí, zkus zavolat dětský doktorce. Já bych počkala a zvážila ji za týden.

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 08:32

Karja Jestli jí to nestačí, začne se ti budit sama, než řekneš švec.

Offline notna
Avatar
6533 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 08:42

Karja Pokud je spokojená a vyloženě nehubne, tak to fakt neřeš. A ještě budit. Si to vem podle sebe,kdyby tě někdo nenechal vyspat a tlačil do tebe jídlo. Z toho nekouká nic dobrýho. 

Offline notna
Avatar
6533 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 08:46

OliveOyl OT Jsem si teď všimla tvoji poličky. To je vtipný

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 08:50

Kokoska Sweet Potato To je prave casty omyl, ze hladova miminka se probudi. Nemusi to tak byt.

Karja a cura dost? Ma pokazde mokrou plinku? Podle toho dobre poznas, ze je vse ok. Ne podle poctu kojeni.

Offline notna
Avatar
6533 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 08:54
Reakce na Lamicka:

Kokoska Sweet Potato To je prave casty omyl, ze hladova miminka se probudi. Nemusi to tak byt.

​To ale platí u dětí, které špatně prospívají, ne? Malá od Kraji nic takového nevykazuje.