Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 20:32

Jo a ja dnes mam fakt dost, cely cas vonku vrieskal ze nechce rusko a ze chce na hojdačku a za detmi..som z toho unavena a nastvana, ze to s nim zjavne neviem. Vsetky deti tak sposobne nosia ruska, len nas vrieska jak pavian.

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 20:54

Mrakoplas náš vrieska doma

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:01

Mrakoplas Naše nevříská, ale rovnou roušku sundavá, takže chodíme na procházky zadními uličkami, abychom co možná nikoho nepotkali. Ale zatím nás teda nikdo nesprdnul, tak dobrý.

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:03

letfenixa no to tiez ale doma sa to da lepsie zvladnut a najst nejaky kompromis..ale aky kompromis sa da spravit pri rusku? (Ani bufku nechce). Jako po asi pol hodine vresku a jedovania sa celkom ukludnil ale to uz som bola nasrana a neprijemna ja..akoze fakt zacnem asi hulit!

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:05

DruI tiez si ju samozrejme strhava..jako ja sa mu nedivim ale tiez nie som zrovna kludas takze aj ked si na začiatku poviem, ze to dam, tak po nejakom case praskania bubienkov vypenim.

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:07

Mrakoplas už pomaly prestávam s kompromismi, keď je ráno termix, v ktorom si urobí jamu a potom pýta nový bez jamy! tak vypenim, ešte ani 8 nie je, a pýta si znamená s revom

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:18

letfenixa prepac, ze sa smejem, to ja tak cez slzy, lebo to dobre poznam. 

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:19

Mrakoplas

U nas je to zatim dobre, v ramci moznosti. Cekam, kdy to bouchne. Ven se teda moc nedostanem, syna moc prochazky s miminem v kocaru nebavi, plus neni odvareny z te rousky. Pochopil, ze ji mit musi, ale neni mu to prijemne, ruzne mu pada a porad si na ni saha a oba nas to rozciluje. Ja potrebuju na vzduch a chodit, pred materskou jsem byla zvykla ujit denne aspon cast trasy do prace pesky. Ted dost trpim. Ale historka @letfenixa s termixem me skodolibe pobavila s pripomnela mi, jak mival syn jeste nedavno skoro zastavu dechu napr. z toho, ze houska je malo kulata...

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:19

letfenixa Termix bez jamy! Pardon.

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:30

My jsme venku nebyli už měsíc. Ríša si roušku nasadit nechce, takže jsme jen na zahradě. A Viktor bude jednou velmi překvapen, že existují i jiní lidé, než my tři. Myslím, že za ten měsíc už na existenci lidí zapomněl.

Online Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:41

Mrakoplas Vriskaj vsechny, jen to.zrovna neslysis

Online Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:46

Hele, to mensi decko mi za 14 dni vubec nepripralo, ani gram. Tak nevim, ma 3 a pul mesice presne, na druhou stranu jsem si hledala nejake tabulky a maximalni mira je pro tento vek 6,8 kg ona ma.6,6 takze je docela burt. Budu ji ted vic nabizet, to je takovej muj plan, jinak me nic nenapada, ja i ted ji dost nabizim, ale v te bdici pauze neni nejak chtiva aby pila dvakrat, jak kdy. Ale vypada spokojene, obcas teda vecer vriska, ale dlouhe chovani zabere.

Online Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:47

letfenixa Je mi lip, nase ma taky nejaky manyry, jako obcas mi to vadi, obcas ne, ale ted jak jsme doma vsichni, tak to akorat tak spusti napjatou atmosferu a nepohodu. Ale termix bez jamy jeste nechtela, to mozna poslu dal jako historku, ze muze byt hur;-)

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:50

Pinot Noir 

Dcera vykazuje známky deprivace. Ze všech stavebnic a hraček bere panáčky a nechce je pustit. Docela jsem koukala kolik jich máme, různě se to střídá. Často najdeme panáčka v postýlce, svírá ho v ručičce celou dobu, když uspáváme. Tuhle to cvaklo, když usnula a panáček spadnul na zem. 

Syn si ani nestihnul zvyknout ve školce, na zahradě ho to naštěstí baví a jednou za čas ho svezeme autem.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:55

Karja a přijde ti, že je nespokojená, něco ji trápí? Ve třech měsících je růstový spurt, tak možná vyrostla, ale prostě nepřibrala? Dala.bych ji ještě chvíli... Ale já jsem takovej rodič neřešič 

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 22:18

Karja 

Uvidíš, kdyby delší dobu nepřibírala určitě to stojí za převážení u doktorky. Jako že bych v takovém případě určitě nevynechávala poradnu. 

Online dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 22:32

dynda

TTo s panáčky je strašně smutné. 

Online Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 22:53

MaeGandal Prijde mi hodne spokojena. Ona ted hodne spavala odpoledne, tak ji budu budit a treba to pomuze. Ale neprijde mi hladova, ted kdyz jsem ji treba nacpala po kratsim intervalu, tak se pak stejne vyblinkla.

Offline Tabea
Avatar
4676 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:00

Karja Já se teda zeptám asi dost hloupě, ale to je třeba děti vážit, i když jedí a nevypadají, že neprospívají? 
Jinak jsem asi taky neřešič, v DE se jde s dítětem na prohlídku v měsíci, ve třech, v půlroce a v roce.  Váhu jsem vůbec neměla, ze začátku je zvážila porodní bába, když chodila na návštěvu, pak už jen při těch prohlídkách... Ale je fakt, že jsem tu nezaznamenala ani vážení před a po kojení v porodnici...

Jak často je ta poradna?

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:05

dzizisketa 

Já doufám, že to s deprivací je jen jeden z možných výkladů, jinak vypadá spokojeně. Zatím si z toho děláme legraci, třeba je to jen panáčkové období a náhodou přišlo zrovna teď. Byla sice zvyklá vídat víc lidí, ale zavřená doma není, tráví hodně času venku, dělá první kroky na trávě, kamarádí s kočkama, má tu bráchu, koukáme na fotky, videa, děláme videohovory, při kterých reaguje na druhou stranu... Pravda je, že venku moc lidí teď nepotká, s tím nic nenaděláme. Pro jistotu jsem objednala nějaké igráčky. Panáčky jí vždycky někde vystavím a ona je bere útokem, po 4 a s funěním. To určitě znáš.