Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 13:55
Reakce na Garfie:

Potrefenáhusa Hele, ale víš, že v první třídě se prakticky jen sčítá a odečítá do deseti, že jo?

Vim  

já jsem jedničku z matiky měla na vysvědčení naposledy v ty 2.tride, pak už ani jednou 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:03

Potrefenáhusa Neboj, my tě máme rádi i když nás nedovedeš spočítat!!!

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:05

Garfie Pravda je, že to rozhodnutí nám hodně usnadnila jistota, že ve školce se rozhodně nudit nebude. 
Jinak některé školy mají jakýsi přípravný "nultý" ročník, to by taky mohla být cesta.

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:07

Sweet Potato Dcera je 6.9., řešila jsem přesně to samé. Nakonec jsem ji nechala ve školce hlavně kvůli učitelce, která mi řekla, že její nejlepší kamarádka je hrozně dominantní usurpátorka a bude dobré, když se rozdělí. A jak říkáš, hrozně dozrála, podle mě byla na nástup tak akorát někdy po pololetí. Ale pravda zase je, že pak měla ve škole trochu problém v kolektivu, kamarádila se spíš se staršími dětmi v družině, adoptovaly si ji tam nějaké čtvrťačky, které ji s sebou pořád tahaly a říkali jí "naše mimino". Pak, když jsme odjeli do Japonska, se to ještě prohloubilo, ale naštěstí tam přišla nová holčička, se kterou se hrozně skamarádily a teď v páté už se to úplně srovnalo. 

Offline letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:08

Čo sa týka školskej zrelosti, najviac to vedia posúdiť v škôlke, potom poradňa a pri zápise je málo času, aby sa niečo objektívne dalo posúdiť. Syn je narodeny koncom júla, zatiaľ sa zdá, ze je rozumovo a emocionálne napred, zaostáva v motorike. Dali ho v škôlke medzi o rok a viac staršie deti, ktoré vlastne na bud.skolsky rok uz budu predškoláci, a on čerstvo 4-rocny, tak som zvedavá, ako to mienia riešiť.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:08

Garfie nesmíte se násobit!!!

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:12

Potrefenáhusa Zvlášť geometrickou řadou

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:13
Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:15
Reakce na Garfie:

Potrefenáhusa Neboj, my tě máme rádi i když nás nedovedeš spočítat!!!

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:17

Garfie Potrefenáhusa 

A co teprve exponenciální!

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:20

Šmajrá, já vám vůbec nerozumim!

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:32

dynda

Sweet Potato I tebe máme rády takovou jaká jsi!  

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:34

Potrefenáhusa Sweet Potato A taky prosím žádný dělení parfumaniaček na podmnožiny!

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:55

Garfie Haha, s tou Tvojí dcerou jsi mi trochu připomněla staršího. Začal už ve školce chodit do výtvarky, byl tam jediný kluk mezi slečnami (byl tam mix až do deváté třídy). školkový byl ještě ťuňta, ale v první třídě už dvě slečny pozval k nám domů (naštěstí nedorazily). Ve druhé třídě, se domluvil s deváťáčkama a na školním jarmarku jim za provizi dělal mezi lidma reklamu.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:59

K těm chytřejším dětem a nástupem do školy... už se stokrát napsalo, že záleží na učiteli. Syn měl třeba dovoleno naučit se psacím dřív než ostatní a na mojí námitku, aby pak moc nezlobil, mi paní učitelka napsala, že to je její věc a bude si s ním muset nějak poradit. Pak se třeba nudil v matice, tak psal příklady římskými číslicemi, čímž strhnul celou třídu a naučila se je většina žáků. :-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 16:59

Mno, tak jsem se dozvěděla, že součástí zítřejší firemní akce, na kterou pozvali i osoby dočasně vyřazené ze života, je wellness. Půl dne jsem hledala plavky, měla jsem je na sobě naposledy v roce 2018. Podprsenku bych potřebovala menší, kalhotky vyšší... Kdyby to byl první bod programu, ještě by to šlo. Ale je to hned po obědě! A já nejedla s dospělými lidmi bez dětského kvílení několik let, takže si to hodlám užít. Takže přibaluji decentní župánek.

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:03

Pinot Noir nejdriv jsem myslela, ze firma dela charitativni akci pro hendikepovane...pak mi doslo ze myslis sebe na matersky

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:52

Pinot Noir 

Noooo, nákup plavek bude velká výzva, to už předem vím. Asi bych měla začít vybírat, abych najednou nebyla zaskočená jako ty. Tuhle manžel povídal, že bychom mohli vzít děti do bazénu...

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:56

711990 prosim te, promin ze otravuju, ale mohla bys mi znovu poslat odkaz na tu nahrivaci vec na uklidneni bolaveho briska? Uz je to tady a ja si nedelala poznamky! Stejny osud potkal Tvuj tip na ten nosici satek, casem bych to zkusila, tak bych si udelala pruzkum trhu...dekuju moc! Ted s tema prdama vubec nemuzu cist parfu, natoz si neco ukladat do pameti - snad pochopis;)

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 18:01

Pinot Noir to zni dobre, uzila bych si to plavky neplavky.

dynda plavky zatim neresim, mne by bohate stacilo, kdybych mohla obleknout jakekoli kalhoty. Jizva na brise se tentokrat nehoji uplne dobre a uz dlouho nesnesu nic nez jedny jedine pyzamove kalhoty natazene az pod krk. Je to znacne demoralizujici. Bricho mam placaty, ale je mi to uplne k nicemu