Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 20:14

dynda To je ještě dobrý, naše dítě bojkotuje jakákoli říkadla, básničky, písničky....Prostě nechce, říkat nic nebude, zpívat nic nebude...A když začnu já, přikryje si uši a mámo nezpívej:) Ani se mu nedivím. Náš kulturní rozlet je vůbec dost omezený, z knížek jedem už asi rok a půl Emu u doktora, občas je mi povolena četba Velikananánského krokodýla a jedna připitomělá pohádka o hasičích (v té knize je jich aspoň deset a my se točíme pořád na té jediné...).

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 20:14
Reakce na Karja:

slniecko Jo, mne v pikosekunde, mezi zvednutim zabrany z houpacky a chyceni podpazdi spadla dcera na hlavu taky. Nechapu, jak to delaj!

​Veď to furt trénujú!

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 20:19

žluťásek 

Jako tohle je v pohodě, ale když mi řekne, že nechce čaj, já mu ho teda nepodám a on se rozbrečí chci čaj já chci čaj, tak bych ho k tomu čaji ještě přetrhla. 

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 20:22

Gatita 

To je dobrej anarchista! Ale druhý dítě může být úplně jiný, ještě je naděje :-)

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 20:32

slniecko No hele, nekdy to cloveku nedojde. Treba dnes nas poucila sousedka, ze nemame malou nechavat bez dozoru u slepic u kohouta. Jako nam to treba vubec nedoslo, pac tenhle kohout co mame, je od malinka mazlenej, ja myslim, ze I u nas trochu trpi nedostatkem lasky, ale stejne prej vuubec to nedelat. No je to mlada holka a ma farmu, takze to neni uzkostliva babka a rozumi rozumi zvirectvu.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 21:01

betsey potľapkávam, dúfam, že sa muž z toho čoskoro vylieči a bude lepšie.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 21:06

Budem veľký odľud ak syna priviažem v postieľke? Ako nemyslím to vážne, ale mňa tak nebaví to jeho večné budenie sa kvôli tomu, že leží na bruchu a buď si zaleží ruky alebo sa mu nedá dýchať a v panike sa samozrejme nevie sám otočiť, tak jačí ako na lesy. Včera do polnoci bol takto 6x hore, vždy v krkolomnejšej polohe ako zobudenie pred tým...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 21:10

DrowRanger tak v nemocnici je přivazují pořád... ale asi bych to nedělala doma, jen ten spacák by se dal přivázat:-)

Offline žluťásek
Avatar
7625 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 21:21

dynda náš teď začal hrozně srandovně používat zápor u věcí, které nechce, abych dělala já: maminka nechce dát klobouk, maminka nechce jít vysprchovat, maminka nechce vypít kafíčko

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 21:23

DrowRanger a neskúšala si ho nechať voľne bez spacieho vaku, či to nepomôže? Možno bez vaku sa dokáže otočiť sám v spánku a ani ho to nezobudí

Offline Mrakoplas
Avatar
8810 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 21:43

DrowRanger tiez ma napadlo, ze skusit bez spacieho vaku. Ja som ho od roka prestala pouzivat lebo sa v nom tiez nevedel poriadne hybat a to ho rozculovalo a budilo. A teraz v tychto teplach by ani nevadilo, ze nie je prikryty.

Offline Mrakoplas
Avatar
8810 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 21:44

betseydržím palce nech je muz cim skor fit.

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 21:50

žluťásek 

Náš nějak rychle ovládl rozkazovací i zakazovací způsob a hojně toho využívá.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 22:01

Karja akože by ten kohút mohol zaútočiť?

DrowRanger no, odpoveď asi vieš. Ale potľapkávam...

betsey držím palce.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 22:08

slniecko Jo, a je to pravda, nejde spolehat na to, ze je hodnej, furt ma za ukol hlidat poradek a malej narusitel muze neco vyvest. A my jsme ji fakt nechavali samotnou, ja teda vzdycky na moment, ale pritel byl odvaznejsi, ten ji nechaval delsi dobu. Ale on je celkove asi dost odvaznej, jak zjistuju:-D.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 22:15

slniecko kohut teda vie skocit do cloveka a hlavne u maleho dietata ta vyskova a vahova pravaha nie je nijak extremna. A male dieta je tak do 4-5 rokov, nemyslim batola. 

Mama vzdy spomina, ako mali kohuta, ktoreho sa bala cela rodina, okrem stareho otca. Na toho skocil len raz a za 20 minut bol na klate. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 22:31

continuity :-DNo my z toho minuleho mame v mrazaku na polevku, protoze jsem tam uz nechodila ani ja. Rikala jsem, ze to z toho hajzla jist nebudu....jenze pak jsem to ochutnala a jako nenapadlo me, ze takhle starej kohout muze byt tak desne dobrej, takhle silnou polevku jsem nikdy nemela. 

Tenhle je vymazlenec, ale furt je to zvire a hlavne by ji skocil fakt presne na hlavu jak je malinka, zbytecne by se bala a tak. Uz ted ma skrabanec na obliceji, protoze ji na hlavu skocilo kote (to maji znami, takhle blaznivou kocku jsem nikdy nevidela, normalne skace po lidech, jakoze se od nich odrazi, je jak hopik:-D).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 22:38

barbucha no dzudo je trochu blby v tom, ze musíš k tomu druhymu hodne natesno, to te v ty rvačce prej vetsinou sejme někdo driv vic z dálky (chodila jsem s dzudistou a ten prave rikal, ze dostal jednou na ulici od nějakých kluků dost do drzky, protože na ten pouliční způsob boje nebyl vůbec pripravenej)

Offline letfenixa
Avatar
7974 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 22:40
Reakce na dynda:

žluťásek 

Jako tohle je v pohodě, ale když mi řekne, že nechce čaj, já mu ho teda nepodám a on se rozbrečí chci čaj já chci čaj, tak bych ho k tomu čaji ještě přetrhla. 

​ano, presne!

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 22:55

Potrefenáhusa 

No jo ale mně ho bylo vždycky tak líto... a přišlo mi to tak nespravedlivý, že dostával hrozně... přičemž vyslovený lamželezo eště s takovým tréninkem. Jsem si říkala že jsme ho měli radši dát na šachy

No nedali, po spoustě letech v tom judu přešel plynule na rugby Hrozný všecko - nejdřív jsem se musela dívat, jak s malým neviňátkem mlátěj vo matrace, a pozdějc zase jak ho melou v kotli