Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 20:05

dynda Ani plácnutí v afektu není dobré, ale tohle je další level, plánovat čím je lepší ty děti být.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46142 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 20:22

Černá kočka vzít si na bití nějaký nástroj mi přišlo úchylný už když jsem sama byla dítě (a to tehdy bylo bití poměrně běžné)

Offline Karja
Avatar
36056 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 20:30

Prosim vas,tehotenske pash do auta jsou nejake univerzalni nebo mai nejaky specifika, co se tyce modelu auta?

viktorka_od splavu Hele, podle me je to casta chyba, ze kdyz je nekdo ujetej, tak ,,my normalni,, co ho mame radi to prece musime zohlednit a brat. Jo a ty deti stejne nema, protoze je chtela vzit nekam do pryc a to se moji mame nezdalo, ze tolik deti nemuze mit sverenejch na dlouhej vylet. Takze z toho plyne pouceni, vic to sekat pi.ama na vsechny strany, jednou je malo:-D. A to jsem dnes mamu pristihla jak breci zoufalstvim:-D. Nejak to svy dite plus mimino zacinam videt optimisticky a nejvic se bojim prazdnin az zase dostaneme tyhle ,,modely,, ale prej uz budou prece vetsi a rozumejsi. Hahahahaha!!!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46142 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 20:38

Karja asi ten případ, že matka má ze všech svých dětí nejradši to "rozbitý", to je asi nějakej pud. no, máš to těžký teda

Offline rasaNori
Avatar
7746 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 20:39

Myslim ze miminu tu ten celodenní ryk a pohyb taky nedela dobre. Vecerni uspavani je docela darda, v noci se desne budi a tak nejak celkove. Hlavne tem starsim detem porad vysvetluju at ji netahaji jak kocka kotata, ze ma nohy tak at chodi sama... 

Offline Karja
Avatar
36056 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 20:40

viktorka_od splavu To si nemyslim, vsechny strjne, ale jak jsem psala vyse, tohle jednani je hrozne casty.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46142 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 20:45

Karja no asi jsem se nevyjádřila správně, neže by někdo (natož vaše mamka) neměl stejně rád všechny děti, ale když je některý takový víc problematický, tak to vyvolává ty ochranitelský pudy, a čék má tendenci ty co jsou v pohodě trochu odstrkovat, páč si přece poradí, ale ten chudák potřebuje víc podpořit nebo co.. 

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:02

crazydaisy 

MMám. Zatím mi k ničemu moc není, protože malý spí zavinuty a tedy moc necestuje, ovšem jako věc se mi to líbí a jsem ráda, že ho mám. Má to u jakési psychologické výhody pro miminka. Podle mě to je jedna z těch dobře využitelnych věci. 

Offline Karja
Avatar
36056 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:06

crazydaisy Ja ho nemam, ale urcite bych ho uzila a I rada dostala. Protoze je to takovata vec ala ,,neni nutne, za to utracet, ale hodilo by se,, takze bych ho rada dostala. Jen kdyz jsem si cetla nejake recenze, tak to chce nejake dobre, aby se po vyprani nezcuckovala ta cast, na ktere se lezi. No a ja bych taky byla rada, kdyby se mi hodilo do pokojicku, takze pokud se zadari nejak vysondovat, jaka bude postylka nebo proste aby bylo vizuelne pekne, tyhle veci na mimina jsou nektery dost roztomily!

Offline Karja
Avatar
36056 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:12

Ad uspavani. U nas se teda nezadarila zadna metoda, od pochovani, pisnicek, hlazeni, prohlizeni knizek a kdesi cosi. Dcera se tak ruzne blemca po mistnostech az si ustele nekde na zemi na polstari ci dece. Vcera mi kuprikladu slezla z postele, tak jsem tak citovala, ze asi usina dole na perine, tak jsem si dal lezela, za pet minut jsem vstala a na te perine na zemi nenasla, jako chvili jsem ji hledala, ona si ustala v nejzazsim rohu. Mozna si mysli, ze je pes.

Offline dorka
Avatar
120 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:13

crazydaisy 

Hnízdo je skvělá věc, měli jsme pro vnuka tři, každý měl doma jedno a všechny byly využitý.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:13

dzizisketa 

Já tam nikdy nebyla registrovaná a ty diskuse byly starý, jedna z roku 2012, jedna možná 2015. Ono tam i zaznělo, co bych k tomu řekla já. Jen prostě je to jak říkáš, jinej gang, jim to funguje, chybu si nepřipouštěj. Bych si myslela, že za tohle se lidi stydí někde v koutě a oni ne.

Offline Karja
Avatar
36056 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:18

Jeste se vratim k tem tehotenskym pasum do auta? Mel jste to nekdo? Funguje to nebo ten skrtici pas lze vyresit I nejak jinak? Ted ctu na netu, ze je to hlavne kvuli bezpecnosti, ale mne jde o to, ze me ten pas dost skrti, v prvnim tehotenstvi jsem moc neridila, tak jsem vzdycky si ten pas nejak drzela rukoi, ted furt jezdima a uz je to dost nepohodlne, ale nevim, zda to.nevyresi nejaka elektricka svorka, aby se mi ten pas proste neutahoval, to vozival vzdycky deda. Diky

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:23

dzizisketa Karja dorka moc děkuju, tak mám aspoň tip na dárek. Teď ještě kde a jaký vybrat . Eshopů je plno, ale nejraději bych kamenný obchod, kde mají vše pro mimina (v Praze). Ještě jsem uvažovala o kojícím polštáři-že se dá využít i v těhotenství, ale to hnízdo se mi moc líbí

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:26

Karja jsem si před třiceti lety dávala kolíček na prádlo a dobrý

Offline Karja
Avatar
36056 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:29

crazydaisy Ze jo, deda mel zas takovejo toho elektrokrokodylka nebo jak se tomu rika...Jako ten pas zas stoji par stovek a bejsem si jista zda je pohodlnejsi, dle komentaru na eshopech zas tak ne.

Online Pinot Noir
Avatar
24618 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:30

crazydaisy Hnízdo mám, je to velmi pěkné, ale po pár dnech jsem zjistila, že to naše je k ničemu, protože se z něj uvolňují jakási vlákna, všude se válí bílé chuchvalce a po té, co jsem jeden musela vytahovat miminku z oka, jsem to vztekle vyhodila 

Offline Karja
Avatar
36056 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:31

crazydaisy Tech obchodu pro mimina jsou mraly, zalezi, kde bydlis. Ale treba na Praze 4 jsem byla jednou kousek od Brumluvky a tam maji takove ty ,,designove veci,, kde si clovek priplati za vzhled...Ja jsem treba odesla s predrazenou prebalovaci podlozkou, ale tak jsou na ni origami labute, no nekup to!

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:32
Reakce na Karja:

Prosim vas,tehotenske pash do auta jsou nejake univerzalni nebo mai nejaky specifika, co se tyce modelu auta?

viktorka_od splavu Hele, podle me je to casta chyba, ze kdyz je nekdo ujetej, tak ,,my normalni,, co ho mame radi to prece musime zohlednit a brat. Jo a ty deti stejne nema, protoze je chtela vzit nekam do pryc a to se moji mame nezdalo, ze tolik deti nemuze mit sverenejch na dlouhej vylet. Takze z toho plyne pouceni, vic to sekat pi.ama na vsechny strany, jednou je malo:-D. A to jsem dnes mamu pristihla jak breci zoufalstvim:-D. Nejak to svy dite plus mimino zacinam videt optimisticky a nejvic se bojim prazdnin az zase dostaneme tyhle ,,modely,, ale prej uz budou prece vetsi a rozumejsi. Hahahahaha!!!!!

Černá kočka 

Plácnutí v afektu dokážu pochopit a myslím, že na to i dítě dokáže zapomenout. Ale používat a doporučovat facky, vařečku, drát k zastrašení nebo přímo jako výchovný prostředek, to už bych v dnešní době nečekala.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 05. srpna 2019 21:41

Pinot Noir Karja asi to bude chtít nějakou značku, když je to dárek, aby to bylo kvalitní. Tak po Praze je to jedno, to můžu kamkoliv.