Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:09

dynda neboj, ja to mam taky tak,vypada to, zebudu muset zprovoznit ten FB. Ale starsi je uz 10 let. 

Jedine, na co je potreba si dat pozor, je pouceni deti, co tam hrozi za nebezpeci az budou starsi. Ale na to FB nepotrebujes, staci internet.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:10

continuity ja tam sledujem skôr Discovery, tlc alebo history Channel, filmy, seriály a podobne vôbec, neznášam reklamy, nebaví ma pozerať jeden film 4 hodiny, keď 2 z toho sú reklamy. Syn si televíziu nevšíma takmer vôbec, jedine ak tam ide niečo hudobné, detské kanály mu nepúšťame. Múzeum som sa snažila presvedčiť, aby ju pri ňom vypol, ale to je ako hrách na stenu hádzať.viktorka_od splavu kvôli tej drazdivosti som tv pri synovi púšťať nechcela, časom som zistila, že muž to nedodržiava, tak neviem, či to malo vplyv na jeho správanie/spanie. Teraz je u nás skôr problém mobil a Pc, muž sa na nich hravá, ja sa snažím si robiť robotu aj popri synovi a jeho štve, že mu to nechceme podať. 

Ale ten náš príklad som spomínala len preto, že som si tiež myslela, že telku mať nebudeme a nakoniec máme. Možno ak by sme väčšinu dňa nestrávili na fitlopte natriasanim syna alebo by tento spal sám, tak by sme ju nepotrebovali? (Tá fitlopte pred stenou bola strašne na hlavu a to sme na nej trávili denne na striedačku spočiatku hádam aj 10 hodín).

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:11

DrowRanger no tak držím palce, nech je to trvalé :-) Ja už som si zvykla, keď sa dieťa budí, tých 5-6 krát za noc zvládnem bez toho aby som bola potom unavená, ak je to tak, že sa zobudí, dám polospiačky mlieko, dieťa okamžite znova zaspí a ja tiež. A keď sa zobudila len tri krát, bola som vyspaná do ružova :-)

Zato ten muž ma dnes rozhádzal poriadne, ako som na neho mala nervy, vždy mi strašne dlho trvalo znova zaspať, takto unavená som nebola už poriadne dlho. 

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:12

continuity Dík z atip, spojení lega a křečků zní báječně :-) Jinak klukům se nejvíc líbily videa od brickbuilder.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:12

betsey my sa teraz s mužom hádame denne a pre úplne blbosti. Výpeni raz jeden, raz druhý, je to otrasné...

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:33

continuity 

No je mi jasný, že mě to čeká, když budu chtít mít trochu přehled, co na internetu tropí potomstvo.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. května 2019 12:22

Pinot Noir Moje kamaradka uspava u televize (mimochodem taky tehotna s rocnim prckem,tak si to chce ulehcit co nejvic). Prej o pul 9 zapne telku, lehne si, mala se u ni vali a za chvili spi:-D. Odpoledne prej to samy. No a jsou spokojeny obe, ze jo! 

Online žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:02

Karja No tyjo, kdyby tohle u nás fungovalo, vezmu televizi a batole na milost natotata

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:06

Karja žluťásek  no, já jsem jednou zažila u kamarádky, že jsme potřebovaly dodělat nějakej projekt, takže posadila batole na několik hodin ke krtkovi a batole na to fakt čumělo jak zhypnotizovaný, akorát pak říkala, že se mu musí druhej den o to víc věnovat, že bejvá strašně protivnej a rozhašenej (a že by bylo nejsnazší ho k tý televizi posadit znova...)

Online žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:11

Potrefenáhusa Tohle je strašný, jak rychle tomu propadnou. Já jsem tohle využila zatím jedinkrát, když jsem byla nemocná já i syn a mně bylo fakt hodně blbě, tak jsem mu vytáhla tablet a pustila písničky. Byl jak zhypnotizovanej a ještě dobrej týden dva po nemoci se pořád dožadoval tabletu.

Asi ve chvíli, kdy to rodičům víc či míň vadí, tak je potřeba to fakt nezneužívat a pustit jen v extra krizový situaci. Nepochybuju o tom, že kdybych synovi nechala ten mobil v ruce hodinu, dvě i víc, že do toho bude čučet bez přestání.

Ale teda podařilo se mi zjistit, že když mu ten telefon neseberu po čištění zubů hned, ale domluvíme se třeba ještě na dvě písničky a při té druhé si k němu ke konci sednu a vypnu to hned po skončení, je to absolutně bez odporu a odevzdá mi ho s klidem.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:12

Potrefenáhusa :-DTy blaho. No mala byla jeden cas zaujata na Jessicu Fletcherovou. Telka ji nezajimala, ale jak prisla Jessica na scenu tak u toho byla dost zhypnotizovana. Asi ji spis zajimal ten hlas nebo nevim, ale byla to sranda. ...Ale moc nezapinam a nastesti nemam propojenej ten youtube, tak me to ani tak nelaka do budoucna.

Online žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:15

A dík za tuhle diskuzi, uložila jsem syna po obědě a sedla si k youtube a promazala všechny otravný odebíraný kanály, historii a pohrála si trochu s nastavením. A hned mi tam vyskakuje jenom fíha tralala, hanička a murko a little baby bum. Jsem zvědavá, jak rychle se zas proklikáme k mikrovlnce

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:16

dynda ja tiez netuším co je to rozbalovacie video

Online žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:18

Karja Naše dítě miluje Alzáka k vánocům dostal prstový maňásky z IKEA a když vytáhnul žabku, zařval nadšením Alsák!

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:19

Tak ted mi pri reklame na aperol doslo, jak jsem mela v planu v lete furt pit michany drinky, zrovna na Aperol mam uz hroznou chut a jako zase nic. To tak boli!!!!!

Online žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:19

Mrakoplas To prej sledujou kamarádčini kluci, video jak někdo rozbaluje kindervajíčko

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:20

žluťásek Tak ja maly vytahnu psaci stroj, treba ji to zaujme! 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:20

žluťásek Jo, ty kindervajicka jsme sledovaly s neteri:-D

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:22
Reakce na Karja:

Tak ted mi pri reklame na aperol doslo, jak jsem mela v planu v lete furt pit michany drinky, zrovna na Aperol mam uz hroznou chut a jako zase nic. To tak boli!!!!!

​si dam na tvoje zdravi.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:23

Zarinya Hahaha, vubec, az budes v Recku, tak se vubec ani nepripojuj at neprovokujes. To uplne vidim ty stoly prohybajici se pod jidlem,drinky dlouho do noci....