Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:37

Garfie Zarinya viktorka_od splavu DruI dynda žluťásek tak jsem vznesla dotaz, cipek se puli podelne, protoze jedine tak se udela spravna pulka. Latka je obsazena rovnomerne. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:40

Potrefenáhusa S tímto strojem pracuje můj brácha - tohle video u nás taky jednu dobu frčelo ;)

711990 Já jsem neřekla, že jsou to debility. Je autíčkový a technický maniak, pouštím mu videa o vlacích, závody traktorů, kousek závodů Formule 1 třeba, prostě ho to baví. U toho si povídáme, pozná většinu značek aut, pozná Railjet nebo Leo Expres od Pendolina i v desetkrát zrychleném videu :) Čas si krátíme i krátkými cestami vlakem, metrem, autobusem. Má tu techniku a jízdu prostě v krvi. Nejsem odpůrce obrazovky, u nás jede TV jako kulisa, písničky, sport, zprávy... Videa s cinkajícími semafory si vybral teď během nemoci, je to monotónní, asi ho to vážně uspává. Mně dvacet, třicet minut cinkání na mozek sice leze, ale hlavně proto, že JÁ usnout nechci a dost těžko se tomu brání :)

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:46

Fuuu ok. No tablet nastesti nevlastnim a televizi sice mame, ale jen pripojenou na hrani na konzoli. Asi ho zkusim presvedcit, aby koukal z okna na veverky a straky nebo tak neco:D nebo ho naucim hrat na playstationu co nejdriv

Lamicka o tech agresivnich videich jsem uz cetla, jen mi neni jasny co tim kdo sleduje...

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:47

711990 náš si smí pouštět písničky nebo videa pri čištění zubů, vybírá si sám a koriguju to jen když si pustí ty agresivní o kterých píše někdo výše. Pustím většinou mašinku Tomáše nebo nějakou oblíbenou písničku, ale YouTube pak nabízí podobná oblíbená videa a dostaneme se k těm závorám nebo mikrovlnce

čas od času promažu historii, když už mi něco moc leze na nervy. Nebo mu předem vyberu nějaký kanál a z toho se jen tak rychle neprokliká jinam. 

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:48

žluťásek myslim ze by snad mel fungovat nejakej mod you YT, aby se tam pak nepoustely nejaky ne-detsky veci, ale stejne je to desny, jak se nacita dalsi a dalsi video. Ostatne to jde ale taky vypnout:)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:48

Lamicka jj neco o te zavislosti jsem taky cetla.. btw me dost desi ze existuji navodna videa ke strkani hracek do mikrovlnky, to muze byt dost nebezpecny ne?

711990 no ja to znam od jednech pribuznych, ony jsou chvile kdy clovek asi udela cokoliv a ty decka to proste zaujme a cuci a je od nich klid... ale ted jsem hrozne napnuta na navstevu u druhych pribuznych, kteri tu vychovu berou hrozne vedecky, jestli to pousti taky

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:50

viktorka_od splavu tak to jsem zvedava a prosim poreferuj:D udelame si z nich takovej malej experiment:D 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:52

711990 O existenci tabletu zatím nemá tušení a o telefonu si myslí, že slouží výhradně k tomu, abychom si prohlíželi jeho fotky (kterých mám samozřejmě plný telefon ).

Předsevzetí jsou jedna věc, ale když se chce člověku třeba umřít, jak je mu zle (třeba při druhém těhotenství ), tak by za video, které zabaví dost dlouho, prodal duši!

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:53

711990 zatím žádnou rodičovskou kontrolu řešit nemusím, pouští si to z mého mobilu a já sedím u něj, takže můžu zasáhnout hned. Když mu řeknu, že tohle je hnusný a nechci aby se na to koukal, přepne to jinam.

viktorka_od splavu video je s dětskou plastovou mikrovlnkou, co bliká, tam snad žádný nebezpečí nehrozí

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:54

žluťásek jo tak:-) ja myslela opravdovou. ona kuchyn je nejvic nebezpecny misto pro deti.

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:56

Pinot Noir a tak na cem mu to poustite? (ja teda nemam ani pocitac, jak rikam, jsme domacnost co ma sice 5 ruznych hernich konzoli, ale na Netflix koukam na telefonu)

Presne proto to absolutne nekritizuju, protoze uz davno sama vim, ze udelam cokoliv jen aby byl od harantu klid a nepozabijeli se u toho, takze tohle me nejak netrapi. Jen to jde uplne mimo me, ani na Instagramu si nepoustim videa, nemam to rada a vylozene me prudi poustet si veci nahlas se zvukem jen abych zjistila, co ten clovek rika. 

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:57

Pinot Noir já jsem taky přistoupila na videa jen kvůli těm zubům. Přestože mu je čistíme úplně mega poctivě a pečlivě, má dva zuby už spravovaný když mu pustím písničky, je ochotný vydržet v klidu mnohem déle a můžu mu vyčistit zub po zubu i jednosvazkovým kartáčkem

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:00

711990 V televizi, máme TV jen přes internet, televize má v sobě prohlížeč, takže i YouTube.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:01

711990 my si zatím vystačíme s krtkem, manžel mně naučil propojit mobil s televizí a tak přes youtube jede krtek, většinou po šesté večer, kdy je třeba uvařit večeři, aniž by mi na lýtku viselo batole. Tablet taky nemáme, ani na cesty. Nicméně to s sebou zas vozím půlku dětské knihovny

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:05

Pinot Noir ahaaa! tyjo tak to nase televize ani neumi, jsem v klidu - nebudu to diteti zatajovat vedome, proste bude mit jen zamrzly rodice:D 

Mohučanka pulka knihovny je v poradku, protoze to vozime i my:D jako dite jsem vzdycky na leto nafasovala v knihovne vsechny dily Kaji Marika a spokojene odjela na prazdniny:D i kdyz maminka trochu protestovala a jednou se nam na ne vylila flaska opalovaciho kremu a museli jsme uhradit skodu:D 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:08
Reakce na 711990:

na Instagramu si nepoustim videa, nemam to rada a vylozene me prudi poustet si veci nahlas se zvukem jen abych zjistila, co ten clovek rika. 

a ja myslela ze jsem posledni na svete!

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:08

Lamicka 

Díky za zprávu, nic jiného nedává moc smysl, takže svět je v pořádku.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:10

Lamicka tak sem to delala spravne

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:15

viktorka_od splavu Ne, poslední na světě jsem já, neb vůbec nemám instagram

711990 Kamarádka mi pořád posílá odkazy na videa všelijakých matek a žen, co plkají o svém mateřství, nebo o tom, proč naopak děti nechtějí, návody na výchovu a podobné blbosti, nikdy si to nepustím. Pokud je to článek, tak si to přečtu, ale čučet na video, to fakt nedávám. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:25

Pinot Noir mne nejdriv pripadala jako nejvetsi absurdita videa, na ktera se dival a pak i sam vytvarel muj syn - zabery jak nekdo jiny hraje pocitacovou hru. pak jsem objevila existenci “rozbalovacich” videi... si pripadam strasne stara nebo nevim, nechapu to:-)