Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:26

viktorka_od splavu mne treba strasne iriruji rozhovory na hospodarskach. Strasne rada bych vedela, co ten clovek rekl, ale nejsem ochotna si to pustit. Vubec nejsem akusticky typ, blbe si takove veci i pamatuju. 

Pro me ztrata casu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:27

continuity presne.

navic precist si to mi trva tak tretinu doby nez poslouchani a to nepocitam reklamy

Online Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:29

continuity Jo! Videa, kde by mě obsah fakt zajímal, mě štvou nejvíc :) 

Online Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:32

viktorka_od splavu O existenci videí, jak někdo paří hru, a rozbalovacích videí vím díky bráchovým synům. To mi taky hlava nebere. Ale jak hraje hru muž, to se někdy ráda kouknu. Na VŠ jsem hrávala taky, teď už je to ztráta času, ale chvíli se kouknu ráda.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:33

Pro nás byl obrovský objev na youtube recenze na lego: ukážou krabici, vysypou pytlíčky  a pak ve zrychleném modu postaví. Docela dlouhou dobu to u nás jelo místo pohádek.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:39

MP Merimojej sa podarilo posledných pár nocí vstať len tri krát. Som z toho úplne unesená. Ale dnes v noci ma celú noc budil manžel, ráno som myslela, že ho zaškrtím. Vlastne ešte aj teraz mám tú chuť, ešte že nie je doma 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:41

brrr tak to doporuciju sariela. Ma vyborne recenze na technic, akorat uz dost dlouhe, ale da se tim ridit i pri vyberu.  a ma bozi krecky

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:47

711990 nechcem ti kaziť predstavy, ale kým som neporodila, tv sme nemali, seriál/film sme si pozreli buď v Pc alebo v kine. Po pôrode po konci šestonedelia sme si tv objednali, proste ako bol človek celý deň doma sam, nejakú kulisu potreboval. Teraz keď je syn väčší už aspoň pri mne tá telka toľko nebeží, muž je na nej ale závislý...

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:49

betsey Nam uz se parkrat povedlo 2x za noc, hec! Ale o to vic to ted boli :D Navic zacal bojkotovat ovoce, obedu taky moc neda ... tak treba zuby, dva ma uz prorezane, ale ne uplne vyrostle, tak treba ho to boli. Ale buhvi co se jim v ty hlave honi. Nejhorsi je, jak clovek nevi, kolikrat mi ty nervy pak vytecou fakt rychle :D

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:50

Pinot Noir toto je inak sranda, s mužom sme hrávali dotu, pred pôrodom dosť často. Teraz si ja zahrám možno 1-2 hry v turbo mode (turbo kód má Max 40 minút jedna hra, obvykle 15-20), lebo na to nemám čas, on si včera stihol zahrať tri hodnotené zápasy (1 hodnotený západ trvá priemerne 45 minút, obvykle hodinu)?

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:53

DrowRanger to je asi dost individualnu, ne? my telku normalne mame, ale detem do roka, roka a pul jsem ji nepoustela vubec. Az kdyz usnuly. Popravde si myslim, ze maloco malinke dite tak rozhodi nez blikajici rychle se stridajici obrazy. Dodneska je reklamy pritahuji primo magicky.

Ani ted si televizi nepoustim jako kulisu, bud na to koukame nebo to vypnu. Vetsina veci se da pustit zpetne, takove to vysedavani pred televizi a hledani, jestli tam neco pricetneho nedavaji nepraktikuji vubec.

Pokud chci hudbu jedeme pres PC jenom na repraky. 

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:55

DrowRanger kdyz ja fakt nejsem ten typ na televizi ani na radio. Nevadi mi sedet a cumet do zdi, ale ja neumim ani ridit se zapnutym radiem, protoze se pak nesoustredim. Ale nevylucuju nic. Treba zacnu zboznovat Sama doma:D 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:56

Pinot Noir aha, tak me hry nikdy extra nechytly, takze misto hrani jeste koukat jak nekdo hraje mi pripada nejvetsi nuda na svete:-)

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:56

@continuity to je teda dalsi vec, mam fotosenzitivni epilepsii a nerada bych detem zpusobila totez. Mam pocit, ze posledni dobou je strasne modni davat vsude sileny blejskani a blikani a nemam sebemensi pochybnost o tom, ze se ta citlivost da vypestovat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:58

711990 jj na “kulisu” jsem si musela zvyknout, kdyz jsem doma sama je proste ticho a klid

DrowRanger ja kdyz byla na materske kvuli tomu exmanzela s televizi vystehovala do jine mistnosti, strasne me to rusilo a drazdivemu synkovi delalo fakt zle

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:01

MP Meri betsey som zvedavá, či včerajšia noc bude už trvalejší stav, alebo či mi len syn ukázal, že späť síce vie, ale nebude...

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:04

my sme TV zaobstarali asi pred tromi mesiacmi a ľutujem to doteraz. Ja ju teda vôbec nezapínam, nič ma tam nebaví, resp. je to pre mňa strata času, ale muž sa tiež stal na nej závislý, zapne ju ako príde z práce a beží až kým nejde spať. A najhoršie je, že keď má na starosti malú on, zoberie si ju k sebe na gauč a čumí na tú blbú telku. A malá chúďa tiež

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:05

Pinot Noir viktorka_od splavu 

Největší vykopávka jsem já, nemám FB, IG, hry jsem hrála v minulém století asi na atari a nevím, co je rozbalovací video. Možná mi kvůli tomu odeberou děti.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:07

711990 ja se zapnutym radiem ridim, ale pokud to neni v noci na prazdne ceste, vubec netusim, co tam davali. Vypnu si to v hlave. 

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:09

continuity ja to asi neumim, nebo proste dokaze me to dohnat uplne do takovyho stavu, kdy nevnimam ani radio, ale ani plne silnici. Ale jako ja fakt ridim minimalne a vyhybam se tomu. Nemam pocit ze se dokazu dostatecne zaostrit na to.