Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 13. května 2019 15:38

continuity 

Počkala, až si dohraje, u nás může znamenat čekat půl dne nebo i celý. Syn se dokáže zabavit na hodně dlouhou dobu, ať už doma nebo na zahradě. Je to zároveň výhoda i nevýhoda.

Offline Mrakoplas
Avatar
8824 příspěvků moje polička 13. května 2019 15:42

ziginka no on praveze vobec neni zravy, ale plastelina je zakazana tak tym duplom ju musi jest

Offline Sweet Potato
Avatar
34844 příspěvků moje polička 13. května 2019 16:27

dynda To je naprosto a jedině výhoda! 

Offline continuity
Avatar
33756 příspěvků moje polička 13. května 2019 16:36

dynda je to vyhoda. S detma tady a ted jsem chodila ven jenom jednou, zato na 4 hodiny, klidne dele. 

Moje segra furt ten cirkus nekam stehuje. Jednou jsme jeli na vylet autem do blizkeho lesoparku. Sotva dojeli, uz se resilo, jak se vratit, aby stihli obed ( v blizke hospode). Ja bych tam detem koupila polivku, ke svacine dala chleba a vracela se se setmenim. 

Nebo jsme vyrazili do mesta na vanocni trhy. Nakonec zaplatila detem brusleni a po 20 minutach to uz zvolavala domu, aby nebyli unaveni a stihli obed. Me toto nebavi, zbalila jsem dite, svacinu a vypadla radsi ven na cele odpoledne. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46096 příspěvků moje polička 13. května 2019 16:41

continuity nekdo holt na tom jidle hrozne lpi, je to omezujici, taky me to nekdy stve:-/

Offline Mrakoplas
Avatar
8824 příspěvků moje polička 13. května 2019 17:43

continuity viktorka_od splavu a pritom najvacsia vyhoda výletov je to, ze clovek nemusi varit!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. května 2019 20:51

Mrakoplas deň sa zlepšil, dnes spal trebár 80 minút doobeda a 100!!! minút po obede. A v noci už tiež nebýva hore tak často, do piatej sú to väčšinou 2 zobudenia, ale od piatej ho stále neviem "donútiť" aby spal v postieľke ďalej. Oproti nespatiu cez deň a 15-20 (niekedy 30) zobudeniam v noci to je celkom veľká zmena.

Už nám prišla posteľ, tak keď dorazia aj nové matrace, tak sa skúsim odsťahovať do spálne, mám totiž pocit,že nadránom ho možno budím ja tým, ako sa prevraciam. Tak uvidíme.

Offline tv
Avatar
3557 příspěvků moje polička 13. května 2019 20:53

O pulnoci syn poprve "zastekal". Od te doby jsem byla ve stresu, kdy se zacne dusit. Tak ve ctyri rano. Diky za to hnusne a studene pocasi! Behem chvilky se to uklidnilo. Ale priste bych si to uz fakt rada odpustila.

Mela jsem na tyden naplanovanych nekolik veci, to si muzu tak strcit za klobouk. Mladsi uz taky zacal kychat. Vecer krize, rev. Snad na me nezavolaji sousedi socialku. A to byl prvni den. Vikend mam byt bez deti, snad se toho doziju. Jdu si otevrit vino.

Offline Tabea
Avatar
4699 příspěvků moje polička 13. května 2019 20:56

tv Drž se. Být sama s nemocných dětma je fakt na...

Online Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 13. května 2019 21:12

continuity Jsem tak ráda, že mám tenhle cirkus s jídlem za sebou. Taky jsem to dělala, prudilo to mě, dítě a všechny kolem. Teď už je syn naštěstí větší, tak je to jedno, jestli bude držet hladovku doma nebo venku (jí dost špatně). Když byl ale menší, tak jsem se fakt snažila ho v určitou dobu někam nahnat a něco do něj nacpat, byla to hotová věda - aby to nebylo moc brzo, ale zas aby se to nepřetáhlo, aby se pan vrchní křivě nepodíval a tak

Offline Karja
Avatar
35914 příspěvků moje polička 13. května 2019 21:55

viktorka_od splavu U nas lpi pritel hrozne na zdravem jidle,nastesti uz presel na styl, ze se to dodrzuje jen kdyz je doma, kdyz je pryc, tak je mu jedno co ji davam. Asi me nechce moc buzerovat. My to druhy stejne mame na vyucenou, aby nas presly tyhle zbytecnosti a celkove se vic zorganizovali a vic to ficelo.

Offline ziginka
Avatar
677 příspěvků moje polička 13. května 2019 22:42
Reakce na Garfie:

ziginka Moje výchovné postupy to nijak nezlehčuje, já mám ještě jednu teorii, podle které jsem slabší kus ;-). Totiž že když Pánbů ty děcka přiděluje, přesně ví, komu co může nadělit a kdo je slaboch, dostane hodné dítě, silné osobnosti zvládnou zlobivce  

​Ano, tuto teorii znám. Taky jsem slabší kus, protože z dítěte jako má např. DrowRanger bych už visela na stromě ;-)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 13. května 2019 22:46

ziginka já tu teorii neznám, ale za slabší kus se ráda prohlásím.

Jak se má dzizisketa , mimochodem? 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. května 2019 23:15

ziginka zas syn je cez deň už dlho úplne zlatícko, teda keď sme sami. Ak by bol taký zlý ako v šestonedelí, tak neviem ako by to dopadlo, zrejme by bol na materskej muž. A už sa konečne máme aj nespolocenskost, prestáva sa báť a hra sa aj s cudzími, ale v noci si to potom vždy vyzeriem (budí sa častejšie).

Offline dzizisketa
Avatar
7477 příspěvků moje polička 14. května 2019 02:27

Mohučanka

Rodí!

Offline Mrakoplas
Avatar
8824 příspěvků moje polička 14. května 2019 05:50

dzizisketa wow drzim palce!

Offline Garfie
Avatar
23966 příspěvků moje polička 14. května 2019 06:24

dzizisketa No teda! Držte se!! 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 14. května 2019 07:08

dzizisketa Drz se!!!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 14. května 2019 08:18

dzizisketa tak to teda držím palce!!! 

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 14. května 2019 08:53

dzizisketa a ten vykricnicek:D drzim palce na hladky prubeh