Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. května 2019 09:44

continuity nechapeme sa ale nevadi, uz sa mi to nechce vysvetlovat

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. května 2019 09:48

Lamicka toto tak este raz sa smykni a potom uz naozaj pojdeme vidim, ze nefunguje u sestrinych deti, to ani neskusam. 

Gatita ja ho musim namotivovat niecim "lepsim" aby bol ochotny odist od cinnosti, ktora ho bavi. On je typicky priklad, ked sme doma, nechce ist von a ked sme vonku, tak nechce ist domov :)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. května 2019 09:51

Lamicka toto som počuť nechcela :D 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. května 2019 10:24

DrowRanger a ako vam ide spankovy plan? Zlepsilo sa to?

Offline rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 13. května 2019 10:26

Nachystam diteti svacinu, tak olize z chleba syr, zbytek bud rozpatla nebo hazi pod stul psovi. Kdyz odvelim psa na pelech, tak se toci na zidli jak vetrna korouhev a rukama od syra matla uplne vsudenevim jestli se mnou mlati hormony ale desne me to toci.

Offline žluťásek
Avatar
7600 příspěvků moje polička 13. května 2019 10:35

rasaNori Moje dítě občas jí jak čuně a když mu padá něco na zem, tak to komentuje slovy "spapá pejsek". Nutno ovšem dodat, že pejska nemáme

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. května 2019 10:37

rasaNori aj mna. Akonahle sa s tym zacne hrat, povazujem to za znak, ze nie je hladny a okamzite odoberiem s tym, ze jedlo nie je na hranie. On ked je naozaj hladny, tak zje a nevymysla. Desiatu som uz davno skresala len na jablko/ine ovocie, inak nezje ani desiatu a ani obed.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. května 2019 10:38

žluťásek

Mamapejsek uprace

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 13. května 2019 10:46

žluťásek nase dcera zase rikala, to nechame ptackum

Offline rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 13. května 2019 11:02

Mrakoplas odeberu a zacne jecet:D vratim a stejne se v tom patla

Offline Tabea
Avatar
4666 příspěvků moje polička 13. května 2019 11:22

rasaNori Tak buď ráda, že to uklidí pes.  Já bych si občas přála pár slepic pod stolem... Ale časem se to lepší...

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 13. května 2019 12:19

Lamicka Já chápu, jak to myslíš, s tím přesvědčením. Vůbec si nedovedu představit, že by sebou moje dítě v nějakém záchvatu třísklo na zem, ale fakt vůbec, ta možnost mi nikdy nepřišla na mysl. Asi bych ho nechala na místě a emigrovala do západního Německa, nebo zmlátila do mrtva, fakt. A možná to vycítí. 

Jinak s těmi ochody jsem občas měla potíž, ale jen když jsem já spěchala-nemyslím tím, že jinak je spousta času a můžu se podřídit dítěti, ale spíš že já sama jsem byla nervozní a utrhovala se na dítě a pak to končilo protestně vysvlečeným trikem a výpraskem nebo tak. Pokud jsem já zůstala klidná, dítě bylo taky klidné a vždycky si dalo říct. S ukončením hry je dobré-kromě toho včasného varování-se třeba nějak zapojit, ve smyslu "pojd, dostavíme spolu tuhle bábovičku a pak je uklidíme a půjdeme, kterou chceš uplácat na závěr?" nebo tak něco...

Online ziginka
Avatar
676 příspěvků moje polička 13. května 2019 12:54
Reakce na rasaNori:

Mrakoplas odeberu a zacne jecet:D vratim a stejne se v tom patla

​Easy - jeci, protoze se chce patlat :-) Kup ji plastelinu nebo vyrob domaci, ta se da kdyz tak sezrat ale nechutna, pac je slana.

Offline rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 13. května 2019 13:01

ziginka kdybys znala nase dite, nereknes ze se neda sezrat:D ja uz ji jidlo odmeruju, protoze jinak se jednoho dne ozve obrovska rana a dite pukne!

Hlavne pristi tyden statnicuju, neni mi uplne nejlip, dite je taky prichciple a do toho jsem tu cely tyden sama plus pes na krku, takze ze me asi citi i tu nepohodu,takze vysira uplne programove. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 13. května 2019 13:13

rasaNori pokud ji hodne, tak tim spis bych ji jidlo odebrala, kdyz si s nim chce uz jen hrat. ale celkem zive si to umim predstavit

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. května 2019 13:20

ziginka haha, nas ju pcha do pusy furt! :D

Online ziginka
Avatar
676 příspěvků moje polička 13. května 2019 14:23

rasaNori Mrakoplas Ok, pro extremne zrave deti plastelinu nee ;-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 13. května 2019 14:33

Ty jo, co já bych dala za to, kdyby moje dítě chtělo jíst aspoň domácí plastelínu Ani to množství soli bych neřešila.

Online ziginka
Avatar
676 příspěvků moje polička 13. května 2019 14:36

Garfie Aniz bych chtela zlehcovat tve vychovne postupy, z popisu to vypada, ze mas velmi spolupracujici deti ;-) Taky jsem si nedovedla predstavit, ze moje dite bude delat ty povestne sceny na verejnosti, ale neznamena to, ze to nezkusily :-)

Ale obecne souhlasim, je-li matka v nepohode (nervozni, specha cokoli), dite zpravidla vysira tim vic. Jsi-li v pohode a pevna v nazorech, dite vetsinou spolupracuje. 

Mrakoplas Tohle obdobi “nechci ven” a “nechci domu” je celkem normalni. Nektere deti ziji tady a ted a nemaji rady zmeny. Hrozne jsem litovala sousedku s chlapeckem, jejichz odchody i prichody byly provazeny neustalym placem. Uz nevim, jak dlouho trvalo, nez ho to preslo. Syn to mel taky, uz to taky preslo, ani nevim, jak jsem to resila, mam to v mlze :-D 

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 13. května 2019 15:26

ziginka Moje výchovné postupy to nijak nezlehčuje, já mám ještě jednu teorii, podle které jsem slabší kus ;-). Totiž že když Pánbů ty děcka přiděluje, přesně ví, komu co může nadělit a kdo je slaboch, dostane hodné dítě, silné osobnosti zvládnou zlobivce