Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:12

Máš i můj obdiv, jak je vidět, já bez pomoci babičky (a náhradního dědečka) nejsem.schopna ani koupit boty .

tv 

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:16

rasaNori poslala jsem ti SZ

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:18

Mohučanka Simte, uz z toho zacinam byt rozpacita! Ja boty kupuju zasadne pres internet. Takze takhle neco shanet narychlo, to jsem tez v ...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:25

Sweet Potato slniecko jo no prave. zkusene zeny

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:32

Mohučanka Zrovna dnes jsem si říkala, proč se s výběrem bot tak pářu a investuju do toho tolik peněz a času, když suverénně nejoblíbenější a nejvíc nošené boty jsou gumáky za 270 korun. Dnes tomu aspoň odpovídá počasí, ale nosil je i těch nedávných dvaceti stupních. Samozřejmě zateplené.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:33

Potrefenáhusa ty řeči, že jsem něco neuklidila

pokud nemam fakt maslo na hlave tak striktne uklizi ten, komu to vadi u nas je prerovnavac v mycce muz, snazi se neustale instruovat jak to mame spravne skladat ja to s usmevem ignoruju. cisty z mycky vyklizi dite nektere veci tvrdosijne na jina mista nez patri, asi ma dojem ze to tam lip pasuje:-) tak to ignoruju tez a prendam dle potreby.

prudice jsem se dikybohu zbavila a je mi to varovanim at mlcim tez

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:34

Pinot Noir 

U nás stále jede zimní čepice... Já vždycky strašně ráda zjistím, že v tom nejsme sami.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:37

viktorka_od splavu já právě většinou právě fakt to máslo na hlavě mám ale i tak je to otravný - pro vobě strany, věřim

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:38

Nj, tak my feministky, co řešíme akorát blbosti, jako je kojení na veřejnosti, a okázale ignorujeme ty skutečně závažné problémy, které nejlépe identifikují diskutující na různých webech. taky nutíme muže, aby se chovali a jednali jako dospělí, třeba tím, že po nich chceme, aby nás poslouchali. A tím strašně kazíme život těm normálním ženám.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:38

Potrefenáhusa ponozky?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:41

viktorka_od splavu ponožky?

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:43
Reakce na dzizisketa:

Nj, tak my feministky, co řešíme akorát blbosti, jako je kojení na veřejnosti, a okázale ignorujeme ty skutečně závažné problémy, které nejlépe identifikují diskutující na různých webech. taky nutíme muže, aby se chovali a jednali jako dospělí, třeba tím, že po nich chceme, aby nás poslouchali. A tím strašně kazíme život těm normálním ženám.

​Sakryš, čtu to potřetí a pořád tomu nerozumím.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:44

Sweet Potato ani ja ne

Potrefenáhusa nezminovalas ze u vas jsi trousic spinavych ponozek po byte (stejne jako ja:-)?

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:49

dynda Tak tu naštěstí už odložil (v zimě byl ochotný nosit jen kožešinovou ušanku, tak to bych teď už vážně nerada), ale přesvědčit ho, že kšiltovka (tatáž, které se na začátku zimy nechtěl vzdát) je dobrá proti sluníčku, byl teda fakt vrcholný výkon diplomacie. Vzal ji nakonec na milost, ale protože "je proti sluníčku", nosí ji naraženou tak do očí, že přes to nevidí. A nesmím ji posunout ani o milimetr.

Ale tohle jsou takové drobnosti, spíš se tomu s mužem usmějeme a pobavíme tím stejně postižené kamarády, nijak to neřeším. Chce být na zahradě v gumákách, ať je, hlavně, že si to sám obuje a hodinu o něm nevím. Zato tchýně, ta pořád do synka kvůli těmto prkotinám hučí, neustále slyším napomínání, neběhej, nelez na to, vezmi si čepici, neber si čepici, neber si gumáky, sněz to, nejez to, jak to jíš, proboha?!, nechoď ven, nechoď domů, umyj si to, nenamáčej se, jako fakt neustálý šum pokynů, na které on hází bobek a ona je vydává, aniž by na nich teda důsledně trvala. Už mu tím na svou osobu vypěstovala slušnou alergii, dědu si vždycky odtáhne do patra do pokojíčku a babičce zakáže se i jen přiblížit ke schodům. Myslela jsem, že jako učitelka by mohla vědět, že tenhle permanentní hukot nikam nevedoucích pokynů je úplně k ničemu. A to nemluvím o tom, jak to pije krev mně :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:51

viktorka_od splavu no to jo a to se snažím ale fakt odnaučit, protože velkej pes je polyká ale já toho kolem sebe trousim kontinuálně právě docela dost, knihy, hrnky, nakousaný jablka, papíry...

ale to vnímání, co je uklizený a co ne, se bohužel taky docela liší a je dobrý dojít k nějaký přijatelný shodě  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:53

Pinot Noir jo tak to je presny:) k tematu vyse:P predpokladam ze deda je taky imunni a “neposloucha”

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:55

viktorka_od splavu Děda ho taky dost buzeruje, hlavně kvůli drobení u jídla, jakoby ty drobky měl snad uklízet sám (chodí oni k nám, nikoliv my k nim). Ale protože Ríša jí jen zhruba jednou týdně, tak toho napomínání není tolik

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:57

Potrefenáhusa no prave se snazim netrousit (i kdyz zrovna ponozky u nas nevadi nikomu) a jsem vdecna ze muz to taky (az na vyjimky, jako paratka;-)) nedela, ale takovej ten “spolecnej” bordel typu spinavy schody, umyvadlo... uklizi proste ten komu to prijde spinavy. vetsinou teda ja. nebo vydam v tom smeru nejaky prikaz. ale uz nechci zazit aby za mnou nejaky typek chodil a vykladal mi jak mam spinavy schody a proc s tim neco neudelam

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 15:00

Karja Navazující mateřská je ve stejné výši jako předchozí. Jinak až si budeš jistá, že je vše ok, tak si uprav délku rodičovské, zvýší se ti příspěvek.

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 15:06

A ti chlapi - no, není to jednoduché. Zvlášť když u všech našich chlapců vidím stejné sklony jako u tatínka.

Z puntičkářství se za ty roky snažím vyléčit, nic jiného mi nezbývá, ale trpím a bohužel to i občas ventiluju.

Docela mi schází ženská společnost, aspoň ta možnost postěžovat si, minimálně z tohodle důvodu se těším do práce - už se mi to krátí, už za čtyři měsíce.