Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 11:16

Gatita svatba

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 11:30

Mohučanka mne moc do smichu nebylo

Byli jsme na svatbe moji kamaradky a nekdy odpoledne, uprostred novomanzelskeho kvizu, se muz zacal vrtet a vypadlo z nej, ze o 20 km dal se zeni jeho kamarad a ze by se tam rad stavil, ze se dlouho nevideli.Tak obleceni jsme byli, ale to bylo tak vsechno. To jsem moc nevedela, co na to rict

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 12:10

Gatita Hele to dela muj partner taky, nikdy nic nepripravi, nenakoupi kdyz nekoho cekame, jeste mi rika, ze je to zbytecny, kdyz nekam jedeme, jezis nejaky darky zbytecny! Jenze pak z toho vyjde vzdycky nejlip, navsteve ukuchti na pockani nejaky dezerty z domacich zasob, sekundu pred odjezdem ho napadne vzit treba kapra nebo stiku, takze vsichni vodvareny z darku a ja tam trapak s vinem v darkovy tasticce. 

Ale ted jdeme na svatbu, a pritel ma presne jednu botu, protoze jednu nekde zapomnel. Kaslu na nej, ale jsem zvedava jak si poradi, zda to budou kecky nebo si deset minut pred od nekoho pujci.

Offline slniecko admin
Avatar
17616 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 12:40
Reakce na Karja:

Ale ted jdeme na svatbu, a pritel ma presne jednu botu, protoze jednu nekde zapomnel. Kaslu na nej, ale jsem zvedava jak si poradi, zda to budou kecky nebo si deset minut pred od nekoho pujci.

Offline slniecko admin
Avatar
17616 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 12:41
Reakce na Mohučanka:

​no on byl právě úplně bezradný, což mi v kontextu jeho předchozího byznys telefonátu přišlo úplně nejlepší

​tak a teraz som zvedavá ešte viac.

Offline slniecko admin
Avatar
17616 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 12:43

No, my to mámezariadené tak, že máme zodpovednosti odelené a nekecáme si do nich, akurát, keď sa niečo deje, tak jasné, požiadame jeden druhého o pomoc, ale funguje to dobre. Trebárs kuchyňa je komplet mužova, on varí, tak má na starosti aj všetko okolo toho a ja fakt neriešim, kedy, čo a ako robí. A ono to ide, veď je dospelý a svojprávny. Ja by som to možno niekedy robila inak, ale to predpokladám aj on množstvo mojich vecí zas.

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 12:55

slniecko No měli nějaký projekt, který kdyby se nepovedl, tak by to mělo neblahé dopady na jejich byznys a všeobecně dobrou pověst, což by zaměstnavatel určitě neocenil, tak dlouze řešili, kdo a na čem bude pracovat, kdo v noci, kdo ve dne a tak...Pak přišel do koupelny, vidí dceru na nočníku a ptá se, co když se jí povede něco do něj vytvořit? Co potom???

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:02

slniecko jj pravda. ale uplne to vidim... “kdyz to bude vypadat na dest, seber prosim pradlo.. no a zde je dobry skoncit. kdyz ale my casto neodolame a - dej to do toho modryho kose, kolicky do kosiku, ne abys je tam zas nechal viset jak minule, poloz to do loznice ponozky dej zvlast na postel a hlavne zavri dvere at do toho nevleze kocka!... vysledek prijdu domu venku mokne pradlo a kocka je zavrena v loznici:D

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:05

Ja som musela doma zaviesť kto bude čo robiť, lebo minule muž strávil polhodinu tým, že sa mi snažil vypočítať, čo za 4 dní doma spravil (2x vyvesil prádlo..) a skončilo to tým, že predsae bol v práci . Tak som mu (po predychani situacie, aby som predčasne neovdovela), pridelila vesanie, skladanie a odkladanie suchého prádla. Lenže práčku mu musím naplniť a pustiť, inak si nespomenie, že to má spraviť. A taktiež, špinavé riady položí do drezu a nie vedľa do umývačky, keď kraja chleba, robí to zásadne na linke, lebo si nejak nespomenie, že máme dosku na krajanie a omrvinky nechá tam, rovnako keď vari, tak potom 40 minút po ňom pracem kuchynu...fakt to všetko vníma inak, aj mieru zabordelenia domacnosti aj veci okolo toho. Ale akonáhle treba ísť vybaviť kopu veci mimo dom, to je schopný si urobiť podrobný plán ako to urobiť s čo najmenšou časovou stratou...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:14

DrowRanger hele ale vono je to težký, to vnímání pořádku je fakt hodně subjektivní. U nás jsem doma ta míň pořádná já a ty řeči, že jsem něco neuklidila (za hranicí mýho vnímání) mě taky celkem vytáčej. Dřív mě taky štvalo to nádobí vedle dřezu, ale teď, když dáváme oba, bych asi i byla radši za to nádobí ve dřezu (přerovnávám)

a že je schopnej si udělat plán, aby měl co nejmenší ztráty, to považuju spíš za velkou výhodu, protože dost chlapů hasí, na co si zrovna vzpomenou, protože toho zamyšlení dopředu moc nejsou schopný

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:14

viktorka_od splavu Tohle vyjmenovávám dětem, muži netřeba. To by bylo hodně smutné, zjistit takovouhle výrobní vadu po letech soužití. A asi by nebyla chyba jen na jeho straně.

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:15

Sairon viktorka_od splavu Gatita Omlouvam se, ze reaguju az ted. Diky za povzbuzeni. Jede to u me ve vlnach. Obcas se poklepu po rameni, jak to zvladam. Potom mam zase obdobi, kdy brecim do polstare.

Nicmene, stacilo si tady postezovat a prisla rodinna oslava, babicka si vzala deti na noc, ja vyrazila na koncert, kde jsem se skvele bavila a uz je mi zase lip. Ceka me vikend bez deti, kino a tak...

Nechci to zakriknout, ale vypada to, ze budu mit od zari praci. Sice za par susnu, ale jsou ochotni primhourit obe oci, abych mohla sama vyzvedavat deti ze skolky. Z toho jsem byla lehce ve stresu, ze budu muset nekoho zaprahnout. Vyresila jsem otazku odkladu skolni dochazky starsiho syna, z toho jsem si taky delala hlavu a uz nedelam. Ted jeste, aby prijali do skolky mladsi dite a je to.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:28

Pinot Noir 

To je ještě dobrý, syn s tebou mluví. Ten můj, když mě potká v domě, odstrká mě za miminkem do ložnice a zavře za mnou dveře, hotovo.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:36

tv 

Já se taky připojuju s poklonou. Vždycky si říkám, jak to ty samotný ženský zvládaj. Já si zatím neumím představit, jak se starám o dvě děti bez babičky nebo manžela po ruce. 

Offline slniecko admin
Avatar
17616 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:47

viktorka_od splavu ee, nie, ako prádlo mám síce práve na starosti ja, ale ak by mal on, tak mu nehovorím nič, len ak by sa mi niečo minulo, alebo že by niečo nebolo dobre vypraté (prípadne vrátila do prádla). Že mu zmoklo, čo s ním má robiť, aby nezmoklo a ja neviem, to by bola jeho vec. Tak isto, ako mu nehovorím, že má ísť variť, kedy má variť, že má na to nakúpiť a čo má na to nakúpiť, umyť riad, že aby sme sa mohli najesť, musí byť uprataný stôl....proste máme všetci navarené a je na ňom, ako to zariadi, že je.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:49

Dnes jsem s dcerou, ktera vstala v 7 rano, absolvovala od 11 nahradni hodinu plavani. Dite hystericke mi ze sebe strhavalo rucicky v bazenu kde ja musim stat na spickach, abych nepolykala andelicky. Tak jsem ji pustila no, kdyz si to tak prala. Vypadala dost prekvapene, nicmene za 10 minut se situace opakovala, a to uz jsem mela chut ji vyvlect z vody a strcit pod studenou sprchu. K autu jsem vlekla dite v hysterickem zachvatu, nevim co to zase dneska bylo

Ad kauza boty, po vyzkouseni toho co mi zde bylo doporuceno pro uzkou nohu, se vyprofilovaly akorat Filii sandale, kdy nejlevnejsi stoji okolo 15 stovek. Pani v obchode byla vtipna, pry at je koupim, a po sezone je urcite jako nove prodam. Se trochu obavam ze nase dite je za sezonu dost dorasuje, takze budou neprodejne a doufat ve stejnou velikost u druheho ditete je taky nerealne. Me proste prijde pitome kupovat decku sandalky na jednu sezonu za tolik penez za tak malou boticku:D Ty keen cnx jsou pro ni aktualne mezi velikostmi, ma 13,2 nohu, 21 Filii jsou 14 cm, keen 22 jsou 13,5, 23 jsou 14,5, takze by to stejne uprostred sezony beztak vyslo na nove boty a stejne je ma siroke...

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:49

dynda Poklony nejsou treba, ale dekuju. Ja si to taky kdysi nedokazala predstavit. Ale tak nejak se to musi zvladnout. Snad to vsichni prezijeme.

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 13:56

rasaNori Pokud ji sedi ty Filii, sla bych do nich. Taky kupuju bare/kompromisy a pak je prodam trebas za polovinu. Anebo nechces mrknout na nejaky bazar?

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:10

tv uz to funguje

Jo na bazaru jsem nasla jedny ruzove 21, a jsem treti v poradi:D tudy cesta taky nevede...

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 14:11

rasaNori ach ne, boty. Kamarád, který dělá dceři náhradního dědečka, mně taktně upozornil, že předpověď počasí v místě dovolené, kam odjíždíme zítra, se pohybuje mezi 8 a 12 stupni a já mám objednané sandálky!! Takže dnes jsem fňukala u babičky, která je tak hodná, že mi řekla, že teda půjde a dcerou na plavání ona a já ať jedu koupit boty. Taky jí jsou Filii a jediný krám, kde je mají na skladě v jejím čísle (jedny jediné), je od nás 37 minut čisté jízdy metrem. Pak letím dát přihlášku do školky a od pěti ke kadeřníkovi, takže dnes utratím majlant.

Jinak ty Filii, které už jsme měli, byly fakt kvalitní a vydržely všechny ty Frankenjury, Fontainebleau, Tyrolska a další destinace. A pak se dají opravdu dobře prodat.