Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:12

Gatita jojo, taky jsem zažila něco podobného. Nebo manžel pozve někoho v nějaké pracovní záležitosti a má u sebe takový bor*el, že bych se fakt styděla. Já mu v pracovně uklízet nesmím a když se zmíním, ještě se zlobí. Tak jen vždycky doufám, že si dotyčný všimne, že v ostatních částech domu to vypadá normálně. Ale jsou to většinou IT lidi, tak to asi tak moc nepitvaj.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:18

Gatita jj, presny, treba muj muz je spolecensky obratnejsi nez ja, tomu se to nestava, zato ex byl uplne zarny priklad Kokoska pracovnu bych vubec neresila, ale vyse zmineny mel ve zvyku i celkem nahodne zname zvat domu a provadet po byte.. stokrat jsem ho mohla prosit at aspon neukazuje rozestlany postele a netaha cizi lidi do loznice-marny. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:20

Gatita mně přijde, že to vychází i z odlišnýho stylu nakupování - lov vs. sběr - jakože jedou nakoupit něco k věčeři a koupí fakt věci jen k tý večeři a nenapadne je nakoupit na víc dní nebo něco do zásoby

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:21

Kokoska

Nevsimne, neboj

Nechci tu vypoustet genderova moudra typu "chlapi neporadek neresi", ale kdyz ja si fakt myslim, ze se tim v zasade nezabyvaji a ze si ani nevsimnou, ze jsou nekde drobky nebo plne umyvadlo vlasu a pasta ns zrcadle. Hrozne me stve, ze tohle taky neumim a plytvam energii na blbostech. 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:22

Potrefenáhusa to bylo v Cavemanovi - chlap je lovec: potřebuje košili, vidí košili, bum, prásk, košile je jeho, odchází. Žena je sběrač: vezmu tohle a ještě tohle a co to máme tady? A nebylo tamto lepší? Tohle úplně nepotřebuju, ale co když se příště neurodí...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:23

Gatita tak zase já když k někomu na návštěvu, tak, pokud to teda neni extrémní bordel, vůbec neregistruju, jestli má nádobí ve dřezu, neutřenej prach a zapatlaný zrcadlo

 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:24

Gatita po peclive uvaze a letitem pozorovani - vsimnou. ale je jim to uplne volny (vyjma exemplaru ktery se naopak vyzivaji v pruzeni, ale to povazuju za vadny kusy). inspiruj se;-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:25

Kokoska právě (Cavemana viděla, napíchnout na oštěp a odejít oproti dlouhému sbírání do košíčku)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:25

Kokoska jj caveman je super!

Potrefenáhusa ani ja, to uz musi byt jo zjevny humus.. vnimam spis takovy celkovy dojem, jestli se mi tam libi nebo ne:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:27

Potrefenáhusa zase najdou se i zensky.. moje tchyne nakupuje jako chlap:-) 

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:30

Vařit né, pít kávu né, zpívat né, pohádku né, vysát soplík nééé, zoubky nééé, koukat z okna né, papat nééé, maminka nééééééé! Už to dnes zaznělo minimálně tisíckrát, a to je vzhůru teprve tři hodiny

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:30

Potrefenáhusa

Neco na tom bude. Kdyz jdu vecer uspavat dite, poprosim muze, aby treba mezitim vyndal mycku. On ji zodpovedne vynda, ale ze by do ni pak treba nandal tu horu spinavyho nadobi, kterou pak rano najdu smrdet v kuchyni, to ne. Nebylo to totiz v instrukcich

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:34

Gatita spravny pokyn je: uklidit nadobi

u nas: nesu kos s pradlem-uka poskladam to-jee super diky. postavim kos vedle prvniho ktery uz tam chvili stoji. vmziku slozeno, odchazi.. odpoledne jdu a poskladam teda i ten prvni-procs nerekla ze tenhle mam taky poskladat?

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:39

Potrefenáhusa kdyz jdu k nekomu na navstevu, tak neresim nic. Asi bych to teda poznala, jestli surovali nebo ne, ale je mi to jedno a neocekavam nalesteny kavovy servis, takova malomestacka nejsem!

Ale kdyz mam navstevu ja, tak to mam jinak a neni mi to nejak moc prinemny. Ale uz na tom pracuju;)

Offline Tabea
Avatar
4666 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:53

Syn upgradoval hrozby, když není něco podle jeho gusta. Místo “nebudu si s tebou hrát..” a “nic hezkého ti nenamaluju..” teď jede: “dám ti hnusný dárky.”

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 11:00
Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 11:04

Gatita

My mame stejneho manzela? A ten muj tvrdi, ze chodi na nocni!

Navsteva u kamarada, kde se zrovna neco slavi a ja nemam pro to ditko ani kinderko... nebo jedem s tlupou kamaradu na vikend a tam zjistim, ze dva slavi kulatiny.  no uz vim, ze se ho mam poradne preptat na okolnosti.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 11:12

Gatita vyklízení myčky

Vyklidí, nenaklidí, a řekne: Ale tos neřekla!

(Má i hromadu dobrých vlastností...)

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 11:14

Tyhle diskuze mě vždycky utvrdí v tom, že můj muž je úplně skvělej. 

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 11:15

continuity ano! Uz mam vypracovanou celou baterii otazek, kterymi testuji situaci, protoze tech trapasu, co uz bylo: hromadne kulatiny, kolaudace, dokonce jedna svatba. Ale to bylo na pocatku vztahu, ted uz jsem schopna leccos vytusit.