Co se vám dnes zvláštního zdálo za sny?

15. prosince 2016 12:58
Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 16. července 2018 14:27

Sweet Potato  ja som to nebola..........

Ale zaujímalo by ma, kam že sme to leteli?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. července 2018 14:30

Sweet Potato to do toho lietadla, no

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 16. července 2018 14:36
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. srpna 2018 07:55

Naprosto příšernej sen teď k ránu, ve kterém jsem si pořídila hada. A jak jsem ho vzala poprvé do ruky a bála se, aby se mě nekousnul, což je ještě víc zvláštní, jelikož to byla nejedovatá a ani ne moc velká užovka, tak jsem jí lehce přidusila. A ona na mně najednou začala být agresivní. Tak jsem se rozhodla, že si ji udobřím tím, že spolu půjdeme do Zverimexu a koupím jí k jídlu myš.

I dala jsem jí do krabice od bot, že jako vyrazíme a otevřela dveře na chodbu, kde byli zrovna sousedé. Jenže sotva jsem zaklapla víko, uvědomila jsem si, že ta krabice má větrací otvor, kterým ta mrcha začala vylézat ven a jala se k útěku po bytě.

Já začala ječet jak pominutá a sousedi ke mně přiskočili, že jí jako chytneme a v tom jsem se probudila.

Jako chápete to? Ne, že bych z nich měla vyloženě panickou hrůzu, ale hady, pavouky a podobnou havěť nesnáším-

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 30. srpna 2018 13:26

Mně se nedávno zdálo, že jsem si koupila další byt. A protože jsem pro něj neměla využití, vzpomněla jsem si na paktofonika , že shání bydlení, tak že ji můžu vzít do podnájmu. Bohužel jsem se probudila a byt nemám a ani nevím, kde jsem v tom snu na něj vzala peníze

paktofonika Ale o nic jsi nepřišla, přímo hned pod okny jezdil vlak!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. srpna 2018 15:05

coralline :D Tak škoda že to bol sen. Už som bývala v byte kde mi po oknami vo dne v noci jazdili vlaky. Dá sa na to celkom dobre zvyknúť :)

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 30. srpna 2018 16:23

paktofonika No ten můj byt ve snu se úplně třás Já nevim, proč mě napadlo něco takovýho koupit, když už jsem teda měla prachy.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 12:19

Ehm

No ja som nejako včera robila do noci a ráno som si pospala, čo je vždy potrestané nejakým švacnutým snom, ale tak toto.

Bola som na odhalení pamätníku (len ako zízajúca verejnosť), ktorý si dala postaviť barbucha . Dôvod bol ten, že stratila trpezlivosť so skrývaním rodinného pokladu, tak ho dala vložiť do toho pamätníka. Bol to diamant veľký asi ako posledná časť malíčka, pochádzal z pôvodného Koh-i-nooru a zo zvyšku boli nastrúhané prvé ceruzky Koh-i-noor.

Akože pekný, modrný pamätník to bol, spočíval z niekoľkých zasúvacích platní, vna jednej z nej meno (Hraběnka von Neviemčo) a údaje, da ďalších neviem, a na jednej z tých platní vo forme akejsi vitríny fotografie a daný diamant. No a ako som sa nakláňala na tie fotografie, tak ma zaujalo, že na mnohých je Barbucha v rôznych lodičkách, ale so zaujímavým opätkom - takou zvláštnou výškou, ani nie tie pidiakožeopätky, ani nie zabijácke ihly, navrch sa vždy rozširovali zhora dole. Tak som si povedla, že sa jej na to niekedy spýtam.

No a ako som študovala tú vitrínu, tak som zistila, že ne je dobre zaistená a že ju dokážem otvoriť, a napadlo ma, že ktovie, ako ten diamant chutí . Tak som ho vybrala, dala si ho do úst a vtom si ma všimol niekto z ochranky, zamračene vitrínu zavrel a odkráčal. No a všetci zainteresovaní odchádzali do takých nejakých podzemných slávnostných priestorov, kde sa k tomu mala konať oslava, včítane teda delegácie z firmy Koh - i -Noor, rodiny, celebrít a tak...no a ja vonku s tým diamantom v ústach. A v hlave mi bežalo, že za Á toto nevysvetlím, a že za Bé keď sa tam začnem dobýjať, tak koho budem volať, že ahoj Barbucha to som ja, síce ma nepoznáš ale tak ted teraz už áno, tu máš diamant, len si ho utri do vreckovky?

A potom sa mi podarilo vĺznuť s nejakým pozvaným hosťom, tak som tam stála uprostred schodišťa dole a rozmýšľala, ako TOTO sformulujem a ešte ma štvalo, že ako ju oslovím, lebo na tom pamätníku nebolo krstné meno, len ten titul, keď som zistila, že hore na námestí som si nechala kabelku s úplne všetkými peniazmi, dokladmi atakďalej....no a bolo mi jasné, že tá kabelka tam dlhú životnosť mať nebude, tak som tam stála a dumala, či ísť najprv zachraňovať kabelku s tým, že druhýkrát sa mi možno nepodarí sa prešmyknúť tak jednoducho, alebo kašľať na kabelku. A celý čas som sa snažila ten blbý diamant nezhltnúť.

Už dávno som nebola taká vďačná za to, že ma niekto zobudil.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 12:22

slniecko A ako chutil?

 To je boží! Prosím, zdej si něco častěji!

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 12:27

slniecko 

Koukej mi ten diamant vrátit!

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 12:38

barbucha slniecko Tadyžádnejneni

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 12:38

slniecko ... vidím ten sen v barvách!

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 12:38

barbucha Kde je prosím pomník?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 14:05

barbucha už je oblízaný, takže je môj

Sweet Potato

Dalia bol farebný!

Isca v ľavej časti Václaváku.

a počujte, ja potrebujem ľutovať a kávu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 16:54
Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 09:51

Ty bláznivé sny jsou nakažlivé! Zdálo se mi o srazu s pár známými odsud, který někdo proflákl a stala se z toho nečekaně poněkud větší akce. V Portugalsku. Vylezla jsem ráno z nějakého stanu na pláži a zcela nepřipravena čelila davům. Spískala to Kokoska , která mi vesele hlásila, že to dala na facebook. Čím já ty davy pohostím? A co si mám oblíct? Na snídani jsme jely lanovko-tramvají, která se řítila z kopce jak horská dráha a na závěr přistoupila Mutziputzi , která měla krátký černý rozcuch a kšiltovku, džínovou vestu a kraťasy a na nohách dlouhé husté černé chlupy. Pardon. Ale byla s nimi strašně roztomilá. V náručí nesla věž z Lega a vysvětlovala, jak je to nejlepší edukativní hračka. A já ji nemohla vyfotit, protože jsem mobil zapomněla ve stanu a musela ten strašný kopec šlapat zpátky.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 10:04

manželovi se zdálo, že vybírá malinovou marmeládu a hledá tu, kde budou celý maliny, nebyl rád, že jsem ho vzbudila, protože jí ještě nenašel

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 10:20

Sweet Potato tak to ne, v tom ja prsty nemam, ja ani nejsem na FB! Ale do Portugalska kdykoli, dej vedet, prisaham, ze nikomu nic neprozradim!

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 10:22
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 11:17

Sweet Potato ... perfektní!