Co se vám dnes zvláštního zdálo za sny?

15. prosince 2016 12:58
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. prosince 2016 12:58

Dlouho jsem s tímhle tématem otálela, protože já si většinou pamatuju jen hnusné noční můry, s nimiž se nerada svěřuju. Ale už to tu v jiných vláknech bylo párkrát nadhozeno a dnes se mi poštěstil opravdu moc zajímavý a příjemný sen. A dokonce parfémový.

Najednou jsem se ocitla v La Maison Guerlain dole v restauraci Le 68 Guy Martin a na koho tam nenarazím? Na domenicu. Už si nepamatuju, o čem jsme se v tom snu bavily, ale po té jsme se přemístily do butiku Maison Francis Kurkdjian na Rue d´Alger.

Pak mně teda bohužel už probudil budík.

Tak a jak si mám tenhle sen vyložit?

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 15. prosince 2016 21:42
Reakce na wendulka:

No asi že si zasloužíš nějakou novou vůni? 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. prosince 2016 23:27
Reakce na blackviolet:

Já myslela, jestli si třeba nezasloužím víkend v Paříži.

Ale tenhle výklad taky beru. Půjdu s tím něco provést a zeptat se Ježíška, jestli by mi s tím nepomohl.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 16. prosince 2016 08:29

Mně se dnes zdálo, že mne navštívila dávná spolužačka a chtěla, abych ji pozvala na Bubble tea. Navíc trvala na tom, že ho určitě prodávají u nás ve sklepě. Ve sklepě byla tma a nevrlý kotelník. Tož nám nezbylo, než se vydat do nejbližšího OC, z čehož jsem byla poněkud v rozpacích, neboť jsem vyrazila v noční košili. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. prosince 2016 11:27
Reakce na wendulka:

Dlouho jsem s tímhle tématem otálela, protože já si většinou pamatuju jen hnusné noční můry, s nimiž se nerada svěřuju. Ale už to tu v jiných vláknech bylo párkrát nadhozeno a dnes se mi poštěstil opravdu moc zajímavý a příjemný sen. A dokonce parfémový.

Najednou jsem se ocitla v La Maison Guerlain dole v restauraci Le 68 Guy Martin a na koho tam nenarazím? Na domenicu. Už si nepamatuju, o čem jsme se v tom snu bavily, ale po té jsme se přemístily do butiku Maison Francis Kurkdjian na Rue d´Alger.

Pak mně teda bohužel už probudil budík.

Tak a jak si mám tenhle sen vyložit?

Hezké. Tipuju, že jsme se bavily... o vůních?  Kdyby ti nezazvonil ten budík, mohly jsme pak skočit i ke Kilianovi, do Jovoy, Memo a do Chanelu.

Já jsem na tebe dneska k ránu v té Paříži navázala. Ocitla jsem se na jednom nádherném neznámém náměstí, bylo černobílé, rovnou už jako černobílá fotka, a tvořily se tam neskutečně krásné kompozice, tuhle jde dáma s deštníkem, támhle zas kráčí pán v cylindru a s hůlkou atd. atd.... do toho jsem začala být ve stresu, že nestihnu letadlo do Prahy, ale fakt jsem se nemohla odtrhnout... 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. prosince 2016 13:31
Reakce na domenica:

No zcela určitě o vůních. Já bych si ale NUTNĚ potřebovala vzpomenout, o kterých.

Offline slniecko admin
Avatar
17570 příspěvků moje polička 17. prosince 2016 17:57

Dnes v noci sa mi snívalo neskutočné množstvo rôznych snov (pričom som sa za každým jedným zobudila) a v každom jednom sne mi nevyšla iná vec, ktorú momentálne riešim - pekne po jednom a porade. Taká milá reťaz veľkých neúspechov. Klinčekom bol posledný, v ktorom sa ukázalo, že za moje zdravotné problémy sú zodpovené lieky, ktoré na ne beriem.

Niekedy je aj to ráno celkom fajn.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 22:23

Byl víkend, myslím, že sobota, a přijela jsem za Fleur do Brna. Vezla jí jsem nějakou vůni (nevím jakou, nevím proč). Nebyly jsme domluvené  (podotýkám, že neholduji nečekaným návštěvám a nikdy bych nikoho nenavštívila předem neohlášeně).

Fleur, otevřelas mi v bílém tílku a látkových kalhotách orientálního stylu a velmi ti to slušelo. Přivítaly jsme se a zůstaly jsme na chodbě... ze které se najednou stal velký a útulný salón. Sedly jsme si ke stolečku, já otevřela kabelku a nemohla najít parfém, který jsem ti vezla. Zasmály jsme se tomu (pošlu ti ho tedy ) a povídaly jsme si. Mezitím vycházeli lidé z ostatních partají, zasedali ke stolečkům a začali obědvat. Taková pospolitost, klid a mír. 

Offline slniecko admin
Avatar
17570 příspěvků moje polička 12. ledna 2017 14:07

Mne sa snívalo, že som tu pod vyplyvom tohoto celého vyrazila na nákupy, dorazila som domov s plnými taškami, potom som si to všetko skúšala, vo všetkom som vyzerala ako obyčajne - t.j. ako želatínová príšera - až zrazu v jednej kombinácii som vyzerala asi ako pred desiatimi rokmi, t.j. normálne. Bola som z toho tak nadšená, že som sa rozhodla prelomiť svoje pravidlo nedávať svoje fotky na fóra a vyfotiť sa v tom sem. No a potom sa želatínová príšera zobudila .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. května 2018 14:12

Dnes se mi zdálo, že paktofonika dala na Instagram krátké video, jak se prochází s Amy a Percym u nás ve městě. Okamžitě jsem všeho nechala a pelášila jsem na to místo a pak lítala a zoufale je hledala po celém městě, zda na ně náhodou nenatrefím...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. května 2018 14:17

wendulka 

No až k vám budem plánovať cestu tak dám radšej dopredu vedieť :D

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. května 2018 17:10

wendulka Tyjó, dnešek byl dnem snů: já jela někam v Brně tramvají, vešla do obchoďáku a...šup, ocitla jsem se v Číně! Bála jsem se nastoupit do výtahu, jímž byla dřevěná bedna na provazech s děravou podlahou, a která se při trhavém pohybu vzhůru kácela dozadu Visací držadla mě mlátila do hlavy, ale Číňana, co stoupal se mnou, taky:) Nakonec jsem ve výtahu zapomněla nové zvláštní lyže (na kolena!?) a kráčela nešťastná po ulici, kde mi najednou hrála hudba (mobil - budíček v 6:00)

A dovětek: kolegyně v práci vyprávěla o knize, v níž se hrdinka v komatu po srdeční zástavě ocitla v čínském městě!!!... A já mám velmi nízký puls 

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 16. května 2018 17:13

Mně se dnes zdálo, že zemřel Odřich Kaiser.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. května 2018 18:12

Sweet Potato Vždyť má dnes narozeniny! To bude dlouho živ

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 16. května 2018 18:30

Korsičanka Jé, tak to jsem ráda

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. května 2018 21:10

Korsičanka Hu, to zní hrozivě.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. května 2018 21:40

wendulka No, taky mě trochu zamrazilo. Knihu si v elektronické podobě koupím a doufám, že už  Čínu nenavštívím 

Offline simonka89
Avatar
11 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:42

Jela jsem v tramvaji a ta zacala horet, chtela jsem ji uhasit, ale nemela jsem praskovy hasici pristroj, tramvaj se pak zmenila na autobus.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 16. července 2018 14:14

Další parfumaniacký sen!

Vlezla jsem do nějakého bistra a tam na mne čekala Dadoo  a delegace z východu: viktorka_od splavu , Janulik03  a slniecko .

Byly všechny strašně milé a mne trápilo, že nejsem učesaná a namalovaná. Spěchaly na letadlo, daly jsme jen rychlé kafe. Jako hostitelka jsem šla zaplatit a barman na mne vybafl, jestli bych jim laskavě zaplatila i těch deset rolí toaletního papíru!

No zaplatila jsem je, co mi zbývalo, ale fakt by mne zajímalo, co jste tam dámy před mým příchodem vyváděly!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. července 2018 14:17

Sweet Potato to víš, tady na východě máme furt nedostatek